Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Związkowcy chcą zamknąć sklepy w niedziele

Związkowcy chcą zamknąć sklepy w niedziele

Money.pl / 2007-11-10 09:57
Wyświetlaj:
Terenia... / 95.49.211.* / 2009-12-17 16:31
I bardzo dobrze że chcą zamknąć w niedziele. Zakupy możemy robić przez 6dni w tygodniu nawet do godziny 22. Wystarczy nam. Albo niech chociaż będą czynne do 13. Jak inaczej się nie da!!!!!!!!!!
Barloc / 2007-11-10 09:57 / Bywalec forum
jestem za. Dlaczego jedni mogą robić w niedzielę co im się podoba (nawet zakupy) a inni muszą w tym czasie pracować. Gdzie tu jest konstytucyjna równość wobec prawa?????????????????
Pracowników handlu traktuje sie jak niewolników, jak jakieś bydło.
Natomiast ci co mają wolność wyboru co do niedzieli - jak się okazuje wybierają głupio i po najmniejszej lini oporu, co z czasem obróci się przeciwko im samym, ich rodzinom itd. Bo zamiast spędzać czas na odpoczynku, zamiast wziąć dzieci na wycieczkę, zamiast pójść na spacer - to spędzają wolny czas w centrach handlowych...
Jako społeczeństwo staczamy się co raz bardziej w stronę konsumpcyjnego stada baranów....
Kero niezwerbowany / 83.238.147.* / 2007-11-10 11:11

Dlaczego jedni mogą robić w niedzielę co im się
podoba (nawet zakupy) a inni muszą w tym czasie pracować.

Mnie nie podobała się podległość przełożonym więc zmieniłem tę sytuację na taką, że nie mam przełożonych.
Jak nie podoba się praca w niedzielę można sobie zmienić na inną.
man13 / 2007-11-10 10:55 / Tysiącznik na forum
... no wlasnie! a zmianowy system pracy to nastepny bastion inperialistow i kapitalistow. Czy delegacja, powodujace rozlaki z rodzina i unieszczesliwiajace dzieci. wogole praca powinna byc dobrowolnym zajecien dla znudzonych.

Najnowsze wpisy