Forum Forum inwestycyjneFundusze

CZY SĄ TU JESZCZE FRAJEŻY CO CZYMAJĄ JESZE KASE

CZY SĄ TU JESZCZE FRAJEŻY CO CZYMAJĄ JESZE KASE

DSDF / 83.29.161.* / 2008-06-28 21:34
CZEKAJCIE DALEJ
Wyświetlaj:
max1224 / 2008-06-29 17:48 / Tysiącznik na forum
a są są i całkiem dobrą kasę na funduszach zarabiają (dostępnych w polsce acz zagranicznych bo na naszych od dawien dawna zarabiać się nie da) i wiedzą gdzie da się zarabiać wystarczy poczytać forum
hadForex / 2008-06-29 19:30
Zarabiać można tylko trzeba na tym się znać i nie ulokować kasy w jednym funduszu na kilka lat, piętnie jest w teorii, ale ostatnie kilka miesięcy zrobiło swoje. Osobiście uważam że GPW to jak dla Mnie przeżytek :) wole Forex :)

Pozdrawiam
Had
max1224 / 2008-06-29 20:21 / Tysiącznik na forum
ja z kolei mam narzędzie dające możliwość bawienia się funduszami wszelkiej maści z niemal całego świata i jestem zadowolony zyski nie takie jak na foreksie ale satysfakcjonujące pozdr
PS. gpw rzeczywiście przeżytek ale do czasu jeszcze tam się wróci po "wojnie" i nieźle zarobi
pchelek / 2008-06-30 14:37 / Tysiącznik na forum
ale maxiu przyznasz ze ta zabawa duzo kosztuje nerwow
max1224 / 2008-06-30 22:42 / Tysiącznik na forum
ee tam trochę adrenalinki się przyda właśnie wróciłem ze "spotkańka" na którym z kumplem oblewaliśmy lekko sytuację na rynkach obaj jesteśmy do przodu w tych nieciekawych czasach i trzeba było ten fakt zakropić piwkiem przegryźć oscypkiem itd itp fajnie było pozdr:-)))))))))))
max1224 / 2008-06-30 14:51 / Tysiącznik na forum
w takich czasach żyjemy jeszczze rok temu uśmiech powodował miesięczny przyrost dwucyfrowy w % teraz się człek cieszy jak skończy miesiąc na plusie czerwiec zamykam wzrostem 2,21% i sęk w tym żeby się umieć z tego cieszyć to i nerwów mniej
pchelek / 2008-07-01 09:05 / Tysiącznik na forum
ja tez na plusach - malych co nie co - ale wazne ze nie sa to minusy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy