Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy to definitywny KONIEC?

Czy to definitywny KONIEC?

analizagieldowapl / 2009-12-08 23:12
Witam, chciałem napisać na forum moje spostrzeżenia, ale w trakcie pisania posta, zrobiłem dokładną AT i tak powstała ta analiza. Wczoraj wieczorem, przed snem, patrząc na wykres czułem, że dzisiejsza sesja będzie może punktem kulminacyjnym. Do tej pory pisałem prowzrostowo, bo tak układały mi się fale tj. myślałem o dobiciu do 2555 i zawróceniu, jednakże zawsze istnieje 2 scenariusz, który tłumaczyłby spadki. Macie rację, że nastroje na giełdach są jednak niedźwiedzie, wolumen spada, RSI wskazuje dywergencje. Ciekawy również jest odwrót na eurusd oraz na złocie, i innych towarach. Ale przejdźmy do meritum...

[wykres]

powered by: DoubleOseven

---
Analiza Giełdowa - główną ideą projektu jest bezpłatne propagowanie wiedzy o analizie technicznej wykresów cenowych poprzez umożliwienie użytkownikom swobodnej formy wypowiedzi za pośrednictwem indywidualnych profili analitycznych.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy