Forum Forum prawneBudowlane

Czy to możliwe??

Czy to możliwe??

skomentuj
Pyzolka83 / 2008-07-30 10:04
Mam pytanie czy przed wydaniem decyzji na budowe i ustaleniem lokalizacji na linie wysokiego napiecia(decyzja podjeta w 1992 roku w Piotrkowie i 1993 w Tomaszowie maz.) mozna brac oswiadczenia o pozwoleniu na wejscie na posesje (w 1990 roku??) skoro nie bylo wiadomo przez jakie dzialki ma isc ta linia?? i czy oswiadczenie moze byc wystawione na osobe ktora nie jest wlascicielem a potem raptem przekreslone imie i nr dzialki niby pomylka i wpisany wlasciciel??

a i jeszcze jedno pytanie czy moge sie starac o wglad do oryginału decyzji i isty właścicieli do ktorych byla decyzja wyslana??
Haś. / 79.188.53.* / 2008-07-31 17:44
oświadczenie właściciela ustanawiające prawo operatora do nieruchomości na cele budowlane, jak wymaga tego kc, powinno być poświadczone notarialnie, żadne takie tam. zakład ma obowiązek wykazać się uprawnieniami na żądanie właściciela nieruchomości, co wynika z wykonywania prawa własności. powinien udzielić również informacji żądanych przez właściciela nieruchomości dotyczących urządzeń na niej posadowionych.
osobnym zagadnieniem jest wielość i zakres roszczeń wobec właściciela urządzeń.
skomentuj

Najnowsze wpisy