Forum Forum inwestycyjneSpółki

Czy w mbanku jest możliwość sprzedaży akcji o określonej godzinie?

Czy w mbanku jest możliwość sprzedaży akcji o określonej godzinie?

slawomirszpak / 2007-10-21 16:43
Mam takie pytanko, bo przecież jak każdy wie w ciągu dnia ceny jednostek akcyjnych różnych spółek mają duże skoki na + lub - . A czy może ktoś wie czy można w mBanku
zbywać, bądż też nabywać jednostki o określonej godzinie, a nie tylko w danym dniu, jeżeli nie to może ktoś zna taki DM w którym jest to możliwe?
Wyświetlaj:
new_rejs / 2007-10-21 17:22 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
jaki sens ma ustawienie zlecenie sprzadaży lu kupna o określonej godzinie???
no name / 89.76.182.* / 2007-10-21 17:13
...o określonej godzinie to nie słyszałem.
Ale możesz ustawić kurs aktywacji zlecenia (w mBanku też to działa) - więc niezależnie od godziny jak kurs osiągnie daną wartość (ustaloną przez Ciebie), to wtedy Twoje zlecenie zostanie przekazane do realizacji.
slawomirszpak / 2007-10-21 17:32
Dzięki no name, po prostu zastanawiam sie gdzie otworzyć rachunek maklerski. A dla reszty wyjaśniam, że nie jest to wcale takie głupie pytanie jak się Wam wydaje, ponieważ dokonując dobrego wyboru ceny w stosunku zmiany dziennej można już zarobić chociażby na prowizję...mieć a nie mieć też robi rużnice. Pamiętaj, że z małych pieniędzy biorą się duże pieniądze. Dzieki.
XZY / 83.29.93.* / 2007-10-21 18:07
o_0
Nie czaje gościa...


nie jest to wcale takie głupie pytanie jak się Wam wydaje,
ponieważ dokonując dobrego wyboru ceny w stosunku zmiany dziennej można już zarobić
chociażby na prowizję


o_0
No nie jest to głupie, nie no skądże znowu...

Ustawiając sprzedaż na godzine 15.00 (czegoś takiego nie ma...) to jak grać w rosyjską ruletke, albo o tej godzinie będzie +2%, albo -2%. Rozumiem zlecenia z aktywacją to do daytradingu jak najbardziej, ale zlecenia kupna/sprzedaży o danej godzinie ?! Idiotyzm!

Człowieku, weź poczytaj o podstawach giełdy, bo widze że marnie z tym...
asdfcxv / 83.26.161.* / 2007-10-21 17:08
Pierwszy raz w życiu słysze o opcji nabywania akcji o określonej godzinie...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy