Forum TechnologiePrzemysł

Czy warto jeszcze założyć sklep internetowy?

Czy warto jeszcze założyć sklep internetowy?

Wyświetlaj:
DamianErs / 89.161.78.* / 2020-04-09 13:22
Jeżeli produkt jest ciekawy, jednocześnie macie pomysł na działania reklamowe to warto spróbować i nie żałować! Jak znajdziecie trochę wolnego czasu to polecam zwrócić uwagę na HellWeb https://hellweb.pl/ którzy mogą skutecznie pomóc Wam w stworzeniu takiego sklepu z wprowadzeniem systemów płatności, integracją z kurierami itd. aby to wszystko było bardziej funkcjonalne i jednocześnie pozwalają zająć się zupełnie innymi rzeczami które wpłynął na rozwój Waszego e-biznesu :)
ccxczx / 212.7.215.* / 2020-03-06 14:56
Polecam sprawdzić www.lomag.pl. To bardzo dobrze zorganizowany program, który super się sprawdza, ma bardzo wiele opcji i dzięki temu faktycznie będzie można liczyć na to, że zarządzanie magazynami w firmie stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Wiele firm korzysta z tego właśnie programu i zbiera on wiele pozytywnych recenzji.
Eryk432 / 83.24.66.* / 2020-01-13 10:21
Ja korzystam ze sklepu ezaopatrzenie.pl, mają dobre ceny za artykuły biurowe.
Praskoń / 5.173.112.* / 2019-12-01 11:21
Zawsze warto, zwłaszcza że ludzie lubią zakupy internetowe. Tylko podejdź do tematu profesjonalnie. Zobacz sobie na nazwa.pl - można w łatwy sposób założyć dobry i funkcjonalny sklep
IT.P Studio / 217.173.189.* / 2019-11-13 09:27
Na pewno nadal jest ogromne pole dla e-handlu i pole to będzie zagospodarowywane przez wiele wiele lat. Robienie zakupów bez wychodzenia z domu jest wygodne, tanie choć może nie tak szybkie jak tradycyjne. Zakładając sklep faktycznie nie trzeba dysponować wielkimi nakładami. Nie można tu jednak zapominać o niezbędnej promocji. Konkurencja w internecie jest spora w praktycznie każdej branży. By pokazać się potencjalnym klientom trzeba postawić na dobrą pozycję w Google czy widoczność na Facebooku. To również nie muszą być jednak potężne nakłady i można je dopasować do własnych możliwości.
marcelina - zdrow / 91.90.190.* / 2019-10-15 10:23
z perspektywy klientki uważam , że im wiecej sklepów internetowych , tym lepiej . dzięki temu z łatwością możemy znaleźć tańsza i lepsza ofertę :) na przykład, ostatnio szukaliśmy dla syna nowych butów na zajecia wf i i tak trafiliśmy na sklep 11teamsports, gdzie znaleźliśmy buty markowe, ale tanie i w dobrej jakości :)
hhh585 / 212.7.215.* / 2019-10-04 11:17
Działam w branży technicznej. Serwisuję pralki, takie różne rzeczy. Z magazynowych kwestii to korzystam z https://www.lomag.pl/. Zaprojektowałem sobie sporo własnych szablonów. Błędów rozliczeniowych unikam precyzyjnie, co kiedyś się zdarzało często. Próbuję zautomatyzować biznes i takie oprogramowanie mocno w tym pomaga. Zależy, czego szukasz, ale sprawdzić bezpłatnie zawsze warto.
Olek234 / 79.191.98.* / 2019-10-01 14:21
Ja mam sklep, trudno mi było znaleźć dostawcę dobrych opakowań dla moich klientów i polecam firmę C2C, fajne i bardzo dobrze zaprojektowane
Wiktor337 / 79.191.112.* / 2019-09-18 14:51
Ja założyłem sklep internetowy jakieś 1,5 roku temu, miałem problem ze znalezieniem dobrego dostawcy opakowań, ale jakoś się udało. Polecam firmę C2C, dobre opakowania tworzą.
Marekw34 / 31.183.213.* / 2019-07-25 09:39
Na pewno warto jest robić zakupy w sklepach online. Nawet jeśli chodzi o produkty spożywcze. Ja od jakiegoś czasu kupuję w sklepie Swojska Piwniczka ponieważ mają bardzo dobre i zdrowe produkty. Może właśnie w tym kierunku pójdziesz? teraz ludzie chcą się odżywiać coraz zdrowiej!
Annelebelle / 216.162.47.* / 2019-03-19 18:53
Moim zdaniem warto - tym bardziej jeżeli próbujesz się wstrzelić w jakąś konkretną nisze. Jak masz plan działania to w czym problem? Na chwilę obecną założenie sklepu internetowego ogranicza się tak naprawdę do kilkunastu kliknięć, gdyż mamy narzędzia takie jak - https://www.cstore.pl/ . Nie trzeba być informatykiem czy programistą aby sobie z tym poradzić.
jankorwak / 77.79.235.* / 2019-12-15 22:26
Co racja to racja! Korzystałem z platformy cstore.pl, więc co nieco wiem. Zakładałem w ten sposób swój sklep internetowy i jestem bardzo zadowolony. Świetna sprawa
agnat65 / 85.221.155.* / 2019-07-23 11:39
Warto, jest kilka stron, które teoretycznie pozwolą na stworzenie sklepu, ale działania jakie możesz wykonać są bardzo ograniczone i tak prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić. Z tego samego względu ja zleciłem założenie sklepu firmie greenview. Polecili mi znajomi więc byłem pewien, że sprawdzona firma. Jestem zadowolony. W razie jakiś zmian, wystarczy jeden telefon i wszystko poprawione
borys997 / 94.246.157.* / 2019-05-22 18:54
Masz pomysł na sklep internetowy, ale pracujesz etacie? Prowadzisz już sklep internetowy ale za dużo czasu poświęcasz na pakowanie zamówień? #Alfap Pakujemy, magazynujemy oraz wysyłamy paczki bezpośrednio do Twoich klientów. Zapomnij o problemach z kurierem i skup się na rozwoju sprzedaży! Napisz do nas, chętnie pomożemy spełnić Twoje marzenia :)

Czym się zajmujemy?:
💎 automatycznie pobieramy zamówienia z Twojego kanału sprzedaży on-line;
💎 pakujemy zamówienia zgodnie z Twoimi wytycznymi;
💎 magazynujemy Twój towar;
💎 wysyłamy zamówienia do Twoich klientów;
💎 analizujemy zwroty;
💎 pomagamy rozwinąć Twoją sprzedaż.

Sprawdź naszą stronę internetową: www.alfap.pl
komalekkk / 95.155.85.* / 2019-03-13 22:25
Sam do nie dawna się nad tym zastanawiałem. w podjęciu decyzji pomogła mi firma Genius-Dev której ofertę stworzenia takiego sklepu znalazłem na podobnym forum. Profesjonalnie wykonali powierzone im zadanie. Jestem bardzo zadowolony, warto zainwestować.
k.malek / 95.155.85.* / 2019-03-13 22:20
Sam do nie dawna się nad tym zastanawiałem. w podjęciu decyzji pomogła mi firma Genius-Dev której ofertę stworzenia takiego sklepu znalazłem na podobnym forum. Profesjonalnie wykonali powierzone im zadanie. Jestem bardzo zadowolony, warto zainwestować.
amanda519 / 85.221.155.* / 2019-03-08 11:45
Odpowiedź jest jasna, oczywiście, że warto, dzięki niemu możesz dotrzeć do dużej ilości klientów. Z własnego doświadczenia polecam to rozwiązanie i firmę Greenview która spisała się świetnie w tworzeniu mojego sklepu. :)
Ptik / 185.59.108.* / 2019-02-12 14:08
Teraz nawet bardziej! Rok do roku Polska notuje kolejne wzrosty w e-commerce. Coraz więcej firm wchodzi w ten kanał sprzedaży jako dodatkowy, a często jako główny.

Tak naprawdę, rozwój Twojego sklepu może być tak gwałtowny, że ograniczać Cię będzie logistyka, oprogramowanie, Twój czas, bo rynek na pewno nie :)

Warto od razu wejść w temat obiema nogami i podpisać umowę z firmą kurierską. Wybrać odpowiednie oprogramowanie, które będzie rozwojowe. Żadne Magento, Wordpress czy tego typu. Ze swojej strony mogę polecić CStore inne nie wiem jak działają. Jeśli zabraknie Ci czasu, nie bój się zatrudnić dodatkową pomoc - zarobią na siebie! :)

Najnowsze wpisy