Forum TechnologiePrzemysł

Czy warto jeszcze założyć sklep internetowy?

Czy warto jeszcze założyć sklep internetowy?

Wyświetlaj:
Gosc176 / 94.254.226.* / 2017-09-20 14:26
Potrzebuje firmę która pomoże w założeniu sklepu internetowego, projekt , pozycjonowanie itd. Proszę o ponoc
Erlando / 2017-11-14 15:08
Miałem do czynienia z firmą, która instaluje e-sklepy i zajmuje się ich pozycjonowaniem, marketingiem itd. Zerknij tu: https://www.didwear.pl/
Robią to fachowo i mają ludzkie podejście do klienta.
maslowyx / 2016-04-29 18:05
Wszystko zalezy od branży do której chcesz trafić. Jednak z pewnością sklep internetowy to lepsza opcja niż sklep stacjonarny. Sam zastanawiam się nad otwarciem sklepu internetowego.
Gość 8787 / 213.76.45.* / 2019-10-02 15:00
Jasne, że warto. Rynek e-commerce ciągle rośnie a ludzie kupują naprawdę wiele rzeczy w internecie.
W sklepach internetowych fajne jest też to, że nie zawsze musisz mieć magazyn, na produkty - zawsze możesz sprzedawać na zasadzie dropshippingu, co oznacza, że sprzedajesz z marżą, bezpośrednio z hurtowni, z której kupujesz towar:)
Doskonałą platformą do takiej sprzedaży jest sky-shop - posiada on integracje z wieloma hurtowniami, dlatego łatwo możesz sprzedawać, co tylko sobie wymyślisz:)
Myślę, że warto zainteresować się tym tematem.
w_zielinska / 2016-03-09 11:04
Na pewno warto, koszty są nieporównywalnie niższe niż w przypadku tradycyjnego sklepu, łatwo można trafić do klientów z całego kraju czy nawet z różnych stron świata, a do tego, zwłaszcza przy jakiejś bardziej nietypowej branży (np. przedmioty kolekcjonerskie) to może być jedyny sposób, żeby mieć szersze grono odbiorców.
Gość 345 / 213.76.45.* / 2019-10-02 14:57
Jasne że warto!
MichalWojciech / 2018-04-18 16:02
Jasne, że warto otwierać sklep internetowy! Dzisiejszy świat na każdym stanowi coraz większą hybrydę między rzeczywistością a światem wirtualnym. Najnowsze trendy w marketingu pokazują, że sklepy zaczynają istnieć na dwóch płaszczyznach offline i online. Czołowi gracze nie rezygnują z żadnej z form dotarcia do klienta. Małe koszty i mobilność które daje sklep internetowy stanowi idealne rozwiązanie na początek biznesu. Po za tym w sieci o dziwi przez jej zasięg i wielkość łatwiej jest zaistnieć niż w rzeczywistości. Polecam rozwinięcie tematu sposobów dotarcia klientów na mojej stronie www.webmountain.pl .
lukas_trans_transport / 2019-12-19 15:17
Witam.Chcę otworzyć sklep internetowy z perfumami selektywnych marek.jak myślicie czy warto.Jaką platformę polecacie,zalezy mi zeby integrowała się z fejsem i insta.i była przystępna cenowo.pozdrawiam
Kamil482 / 89.64.57.* / 2020-06-16 18:45
Spróbuj np. shoper.pl, prestashop.com albo https://grandnode.pl
Sam zobaczysz co będzie najlepsze dla Ciebie
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy