Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy warto już kupować akcje?

Czy warto już kupować akcje?

Money.pl / 2009-03-31 13:53
Komentarze do wiadomości: Czy warto już kupować akcje?.
Wyświetlaj:
kwl / 82.210.151.* / 2009-03-31 14:13
Pozostawanie poza rynkiem zawsze jest dobre z punktu widzenia ochrony kapitału, ale już niekoniecznie z punktu widzenia jego pomnażania. Idąc tą drogą należy po prostu pieniądze trzymać na lokacie w banku. Gdyby jeszcze autor powyższego artykułu miał kryształową kulę pozwalającą stwierdzić, że to co widzimy to właśnie ten długi okres konsolidacji, o którym pisze, jego rady można by stosować. Ale tak nie jest i wobec tego trzeba niestety wystawić się na ryzyko - nieodłączny element inwestowania.
kurka_wolna / 83.6.238.* / 2009-03-31 17:03
a ja uważam że artykuł jest bardzo rozsądny. Inwestuję, czemu nie ale każdy inwestor nie lubi niepotrzebnych strat. Spekulacja mnie nie interesuje a z mojego doświadczenia wynika że na dłuższy termin z inwestycją jeszcze należy poczekać. Takie szalone, wręcz histeryczne spadki czy wzrosty to świadectwo bessy nie hossy. Jeżeli inwestor jest przekonany o słusznośći podjętej decyzji inwestowania nie będzie reagował histerycznym wyrzucaniem akcji. Moje zdanie....poczekać, szkoda nerwów i zdrowia.
barykoper / 83.26.217.* / 2009-03-31 22:28
Było źle ( mówili nie jest dobrze ) potem ( bardzo dobrze) a nie faktycznie ( jest źle, ale wszystko pod kontrolą ) zaraz po tym ( źle tragedia kryzys ) teraz ( cisza coś słychać o czymś mówią, ale…) według mnie to właśnie „Etna” przestała dymić, co daję potoczne wrażenie spokoju, ale musi eksplodować dając pewność, że można wracać budować domy uprawiać pola wzbogacone w żyzną wulkaniczną glebę a potem wszystko w odwrotną stronę i będzie dobrze
kwl / 82.210.151.* / 2009-03-31 17:22
Nikt nie lubi strat, ale na rynku nie jest wcale łatwo stwierdzić w którym miejscu cyklu jesteśmy. W związku z tym, ryzyka niestety się nie uniknie. Zanim ukształtuje się wyraźny trend wzrostowy (a nie konsolidacja - jak niby mamy wiedzieć, że spadki już nie wrócą), rynek będzie już wyraźnie wyżej. Oczywiście przy niektórych stylach inwestowanie dopiero wtedy na rynek się wchodzi, ale nie jest to jedyna droga. Najwięcej zarabiają ci, którzy robią to jednak inaczej. Zysk to przecież premia za ryzyko i można je zmniejszyć poprzez dobrą konstrukcję portfela, a nie pozostawanie poza rynkiem.
Andrzej P. wa-wa / 88.156.96.* / 2009-03-31 17:18
Więc Pan sobie poczeka.A ja sobie zarabiam.
Ojczyzna niePolszczyzna / 89.107.46.* / 2009-03-31 13:53
Mecza mnie bledy w pisowni na tym portalu, szczegolnie ortograficzne. przyklad z powyzszego artykulu: "oceniane pod kontem", powinno byc "oceniane pod kątem".
Ogolnie caly portal przez to wyglada nieprofesjonalnie, smierdzi amatorka.
komorniczak / 79.188.95.* / 2009-03-31 14:52
ale BARAN !!! popełnił kilkanaście błędów /brak polskich znaków/

MĘCZĄ mnie tacy ludzie ;-)
Władysław wa-wa / 195.116.19.* / 2009-03-31 14:33
Ty , polszczyzna! Nie pisze się "MECZA" tylko MĘCZĄ . I tak dalej i tak dalej...A w mecza se pograj na polu Kargulu!
dialm / 2009-03-31 16:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie ma takiego czegoś jak "mecza" jest "mecz" . Ogladamy mecz, gramy mecz, pojdziemy poogladac mecz. :)
Karol eSKa / 88.156.96.* / 2009-03-31 17:20
Meczu się nie "oglada" tylko OGLĄDA ! ;)
Bankier_7 / 2009-03-31 13:57 / portfel / Punktator
Zajmij się poprostu treścią - formę odpuść...
Niknejm / 2009-03-31 17:20 / Zatwardziały hobbysta giełdowy
Częściowo zgadzam się.
Z drugiej strony, jeśli ktoś nie jest na tyle bystry, by opanować podstawy pisowni, wątpię by jego/jej komentarze giełdowe miały jakąś nadzwyczajną wartość ;-)
Oczywiście są i prawdziwi dyslektycy, ale stanowią oni znikomy procent populacji, podczas gdy na forum od 'byków' aż się roi.
Jest takie stare przysłowie: "Jak cię widzą, tak cię piszą". Zachowuje ono aktualność nawet na forach internetowych.

A co do pomijania polskich 'ogonków' w wypowiedziach - to od dawna praktykowana konwencja. W odróżnieniu od ewidentnych błędów ortograficznych, które konwencją niestety nie są.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy