Forum Forum prawneGospodarcze

Czy wystarczy sama informacja VAT-UE?

Czy wystarczy sama informacja VAT-UE?

skomentuj
Paweł Szostek / 83.24.133.* / 2011-10-04 18:51
Jestem podatnikiem zwolnionym podmiotowo w kraju (na podstawię art. 113 ust. 1) i podatnikiem czynnym VAT europejskim.
Świadczę usługi na rzecz podatnika z kraju UE (a także osiągam przychody tutaj w Polsce, ale to w mojej sytuacji pewnie mało istotne). Do tej pory co miesiąc składałem samą informacji VAT-UE, teraz US się odezwał, że samo VAT-UE nie wystarczy (bo nie wchodzi im do systemu) i trzeba złożyć jeszcze jakąś deklarację.
Czy rzeczywiście oprócz informacji VAT-UE muszę składać jakąś inne?
Jeżeli tak, to jaką?
Być może właśnie VAT-7, ale jak mam złożyć VAT-7 skoro jestem na zwolnieniu podmiotowym?
skomentuj

Najnowsze wpisy