Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy zakaz handlu oznacza zwolnienia? "Solidarność": Na Węgrzech zwiększyła się liczba pracowników

Czy zakaz handlu oznacza zwolnienia? "Solidarność": Na Węgrzech zwiększyła się liczba pracowników

Wyświetlaj:
azoRRo / 77.252.236.* / 2016-03-07 14:20
Ale dlaczego tylko w niedzielę - proponuję od piątku w południe! W końcu wszyscy mamy jakieś rodziny i dlaczego "część społeczeństwa" ma pracować aby inni akurat.... itd. Proponuję także objąć zakazem stacje paliw, dworce kolejowe ( w końcu tam bilety sprzedają), elektrownie i szpitale - w końcu dlaczego "część społeczeństwa" ma pracować aby inni akurat w tym czasie sobie... itd.?
leonek_king / 94.154.24.* / 2016-03-07 13:23
a nie masz rodziny? cały zachód zamyka swoje sklepy w niedzielę a u nas wio....... nie widzę problemyu dlaczego część społeczeństwa ma pracować w niedzielę bo inni akurat wtedy chcą chodzić po galeriach przymierzać gacie i jeść fast food z chin w ikea. jeżeli dzisiaj w brukseli gotują naszych pracowników, pracujących w delegacji na zachodzie to my :
1.zamykamy sklepy w niedzielę
2.płacimy w Polsce pracownikom firm zagranicznych tyle co w firmie matce
Alex zsa / 37.47.8.* / 2016-03-07 13:13
Jakaś totalna bzdura z zakazem handlu w niedziele. Pracuje w sobotę i niedziele ale mam w tygodniu 2 dni wolne. Dzięki temu mogę załatwić sprawy w urzędzie, u lekarza itp. Dlaczego jakiś łoś ma mi tego zabronić. Pracuje 40 g tygodniowo zgodnie z ustawą. W czym jest problem?
Dawomia / 62.145.42.* / 2016-03-07 17:46
Alex zsa - nie jesteś pracownikiem tylko pracodawcą .
Tomek264 / 89.77.69.* / 2016-03-07 13:35
To sobie pracuj w sobotę i w niedziele. Niedziela powinna być wolna i mam nadzieje ze to wprowadza. Mi wystarczy jeden dzień "na tygodniu" żeby pozalatwiac sprawy urzędowe czy pójść do lekarza.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Ja-z / 46.151.136.* / 2016-03-07 17:22
Tomku atomku wypowiadaj się w zakresie własnych potrzeb. Co to znaczy "ma być"? Chyba ma być dla ciebie. Dla innej osoby, wedle uznania tej osoby. Bo zaraz ci powiem, że ma być u ciebie drapanie tylko lewą ręką i ma być picie tylko przez słomkę. Znalazł się uzdrowiciel innych...
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy