Forum Forum finansoweBanki

Czy zostałem okradziony?

Czy zostałem okradziony?

fulgrim / 2010-02-10 16:57
Witam!

Nazwa tematu może się wydawać nietypowa ale i moja sytuacja taką jest. Wypłacałem pieniądze w banku podczas wyprowadzania młodszego brata do szkoły. Kiedy wpisałem wybraną kwotę i akceptacje transakcji, dzieciak chciał wybiedz mi na ulice. Pospieszyłem za nim, w tym czasie pieniądze z bankomatu wyparowały a ja i tak zostałem obciązony rachunkiem. Problem polega na tym, że nie wiem czy bankomat tradycyjnie zassał pieniądze po upływie parunastu sekund czy ktoś podczas mojej małej przygody, skorzystał z okazji i skonfiskował banknoty wystające z bankomatu. Na chłopski rozum, skoro otrzymałem sms potwierdzenie wyplaty pieniędzy, oznaczałoby to ktoś je jednak zabrał. Z drugiej strony, słyszałem, że nawet u osób którym bankomat automatycznie zassał pieniądze, konta i tak obciążane były ową kwotą. Nie wiem teraz w jaki sposób potwierdzić to, czy pieniądze być może zostały na czas wessane i czy wpłyną z powrotem na moje konto.
Bardzo prodzę o pomoc.
Wyświetlaj:
smiesznahistoria / 94.42.41.* / 2010-02-13 15:55
zadzwon do banku i to zglos. wez tez oczywiscie w banku zloz reklamacje. jak sie okaze, ze banknoty zniknely, to na policje. i pilnuj dzieciaka. i nie zostales okradziony, bo ktos nie mogl wiedziec, ze to akurat twoje pieniadze. mam nadzieje, ze mala kwota, a glupota kosztuje. kamera z bankomatu raczej malo da. widzialem takie zdjecia - lipa.
dssad / 86.111.97.* / 2010-02-13 15:21
no to szukaj swiadkow zdarzenia, ewentualnie mozna wykorzystac nagranie z kamery - kamery ktora nagrywa otoczenie przy bankomacie

to jedyna metoda, skoro sam nie widziales co sie wydarzylo.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: