Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czym rozni sie zakup akcji INVFIZ od zapisu bezposrednio w Investors FIZ?

Czym rozni sie zakup akcji INVFIZ od zapisu bezposrednio w Investors FIZ?

Jjacek / 2008-09-07 00:56
Bede wdzieczny za wyjasnienie czym rozni sie zakup akcji INVFIZ na GPW od bezposrednich zapisow w Investors TFI poprzez BGZ? Ktora forma zakupu jest lepsza i dlaczego (mniejsze oplaty, etc?)

Nie wiem tez z czego bierze sie roznica w cenie - Invfiz na GPW kosztuja 2204.99PLN (http://stooq.pl/q/?s=invfiz&d=20080829) a na stronie Investors TFI 2348.02PLN?

Dziekuje, Jacek
Wyświetlaj:
hannibal / 2008-09-10 21:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to nie są akcje tylko certyfikaty....poza tym wycena na gpw to tylko widzimisię inwestorów....jak źle idzie to dyskont w dół jak teraz.....jak dobrze to w górę....oczywiście jeśli trend się utrzymuje-obecnie jest źle...a nawet bardzo źle.....kupując na gpw płacisz tylko prowizję maklerską za zakup papieru wartościowego-0,39%.....osobiście teraz wolałbym topić kasę w Operze-Equilibrium....
fronczak.michal / 2008-09-11 13:15 / portfel / Bywalec forum
Ja mam Opera i Equalibrium i Substanie a teraz jeszczetroche avisty i z tych trzech to ostatnio najlepsza jest avista najbardziej zrównoważony zysk, szczególnie ze zbliża się era obniżania stóp procentowych.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy