Forum Forum finansoweKonta

DB Czy mogę zrezygnować?

DB Czy mogę zrezygnować?

lukas007 / 2010-07-23 10:12
Przedwczoraj podpisałem umowę z DB ale niestety dopiero teraz mnie olśniło że konto jest mi wcale nie potrzebne Jeszcze nie dostałem żadnych kart ani nie aktywowałem usług w teleserwisie Czy mogę po prostu teraz zostawić to konto w spokoju? Kolega który poradził mi to konto powiedział że jeśli w pierwszym miesiącu nie dokonam jakiejś transakcji to co miesiąc będzie mi naliczane po 5 zł Czy jeśli nie aktywowałem usług przez teleserwis to po prostu mogę to "olać"? Czy mogę jak już wyżej wspomniałem pozostawić to konto samo sobie?
Wyświetlaj:
karpowicz / 94.42.52.* / 2010-07-23 21:51
nie mozesz konta zostawic samemu sobie. musisz je zamknac, czyli po prostu wypowiedziec umowe. sprawdz tylko tabele prowizji i oplat, czy czasem za taka czynnosc w czasie ilus tam dni od otwarcia konta, nie zaplacisz, jak np. w pekao sa.
w przeciwnym razie bank bedzie naliczal oplaty za prowadzenie i walnie w ktoryms momencie informacje do BIKu, oczywiscie negatywna!
lukas007 / 2010-07-23 23:23
Czytałem teraz trochę na ich stronie i umowę (wiadomo wszystkiego się nie da przeczytać lub zrozumieć) To 5 zł jest naliczane za prowadzenie karty ale jeszcze jej nie aktywowałem więc chyba mógłbym zostawić to konto dopóki mi się nie przyda Szukam na ich stronce jak zrezygnować ale skubańcy dobrze to ukryli Może jest ktoś kto wie jak zamknąć konto w DB?
H Szatkowski / 2010-07-24 10:25
Bez przesady, że ukryli. jest w regulaminach konta i karty. Fakt trzeba ich raczej szukać przez wyszukiwarkę na stronie banku.

http://www.deutsche-bank-pbc.pl/index.php/l1/wnioski

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: