Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Decyzja o podwyżce gazu w przyszłym tygodniu?

Decyzja o podwyżce gazu w przyszłym tygodniu?

Wyświetlaj:
mkiedy / 2006-09-03 13:51
ciągłe podwyżki i to b.często nieuzasadnione-A ja Pana Prezesa PGNIG PYTAM SIĘ -KIEDY pAN MI WRESZCIE ODDA PIENIĄDZE(800 pln sprzed 6 lat) jakie pobrano ode mnie w związku z rozbudową sieci gazowniczej-zwrot mi się należy gdyż nowi odbiorcy już tej wpłaty nie uiszczają,KTO MI POMOŻE BO JESTEM LEGALNIE I OFICJALNIE OKRADANY PRZEZ WIELKICH TEGO Ś...burdelu.
Bernard / 83.30.138.* / 2006-08-31 18:00
W moim górniczym mieście jest spełniająca warunki ochrony środowiska elektrociepłownia przy samej kopalni dodatkowo spalająca biogaz z ekologicznego składowiska odpadów, która ma nadmiar mocy cieplnej, ale nie było pieniędzy na rozbudowę sieci przesyłu ciepła. Ot zostaliśmy wpuszczeni w maliny, bo gaz omijając Polskę pod dnem Bałtyku będzie coraz droższy. Więc za pieniądze z programu przedakcesyjnego, PHARE pozamieniano indywidualne kotłownie węglowe w biurowcach i budynkach użyteczności publicznej oraz niektórych mieszkalnych na gazowe i teraz nie stać nas na korzystanie z ogrzewania gazem, bo juz w tym roku były 3 podwyżki a teraz po 4-tej pewnie na zimę trzeba będzie kupić sobie piecyk żeleźniak i wystawić rurę przez okno jak w czasie wojny.
wiszmi / 212.182.112.* / 2006-09-01 00:02
masz rację Bernardzie czeka nas IV rozbiór Rzeczypospolitej. Niestety pospolitej.

Najnowsze wpisy