Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Deratyzacja we Francji??? Cs Perfecto

Deratyzacja we Francji??? Cs Perfecto

supersajmon / 2011-05-23 07:48
Witam wszystkich mam nastepujące pytanie do Was a mianowicie; kolega znalazł w gazecie ogłoszenie o pracy we Francji przy odszczurzaniu w nadmorskich miasteczkach na pólnocy Francji. Praca platna 2500 euro na miesiąc netto, zakwaterowanie darmo oraz przejazd tam i z powrotem za darmo. Mieszkają w motelach robotniczych, przewożeni są busamido miejsc pracy (kanalów).
Wszystko było by ok tyle tylko że jest mnóstwo znaków zapytania;
Każą wpłacić 430zł wstepnego na szkolenia (certyfikat unijny)
natępnie praca jest w ciężkich warunkach gdyż w kanałach (choć to kanały duże gdzie może wjechać nawet ciężarówka)
pryskanie szczurów chemią (po której szczury zdychają po około 2 minut)
szczury około 6 kg.
Pracownicy otrzymują odzież ochronną, maskę oraz dwie butle (jedna z chemią którą są pryskane szczury) druga ze środkiem dezynfekującym gdzie po wyjściu z kanałów na wzajem ludzie się spryskują odzież ochronną z tej chemii którą pryskają w kanałach.
nastepnie w kadziach dalej się dezynfekują .
Szkolenie się odbyło w Katowicach.
Kolega wrócił z niego i ma pełno niedomówień gdzie na miejscu nie otrzymał odpowiedzi.
I MAM PYTANIE:
Co sądzicie o tej pracy, może ktoś był juz na takiej i może podzielić się wiadomościami itp.
Czy ta praca jest bardzo niebezpieczna i nie adekwatna do tych 2500 euro.
Czy szczury gryza nagminnie
Czy po tej chemii jest murowany rak itd.
Będę wdzięczny jak ktoś odpisze na moje pytania i rozpoczęty temat.
nigdzie nie ma w googlach wzmianki na ten temat
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
basia684 / 217.173.195.* / 2012-10-09 13:09
Grzegorz Sajko nie tylko oszukuje ludzi w ten sposób,bo również wykorzystał naiwność moją i mojego męża i rozkradł wyposażenie naszego mieszkania,a ponad to ukrywał tam swojego brata poszukiwanego listem gończym za niepowrót z przepustki.Normalny złodziej,oszust i kryminalista.UWAŻAJCIE!!!
asabert53324 / 31.183.210.* / 2019-05-22 07:57
Jeśli chodzi o usługi deratyzacji to moim zdaniem bardzo dobrze ich wykonywaniem zajmuje się na przykład firma DDD usługi. Polecam Ci się do nich odezwać i dopytać o szczegóły!
malarz250 / 78.146.106.* / 2013-02-04 18:17
ten pan teraz oszukuje ludzi we wroclawiu,prowadzi posrednictwo pracy,firma nazywa sie ( MERITUM } za wykonana prace nie placi .
zikol / 83.1.171.* / 2011-09-19 20:46
Witam wszystkich, szkoda że nie wiedzieliście że w Polsce jest mnóstwo firm D.D.D czyli deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja np. www.ekorat.pl Czytając wasze wypowiedzi już przy samym pyt. ja jako specjalista ds. ddd widzę że to jedna wielka ściema. Po pierwsze nie ma takich środków które jak piszecie pryska się szczura i on pada po 2 min. W takich przypadkach można zastosować gazowanie (fosforowodór) ale to jest naprawde wyższa szkoła jazdy, miedzy innymi maska nie z filtrem tylko z tlenem i odpowiednio przeszkolona osoba z wieloletnim doświadczeniem potrafi takie coś zrobić żeby sie nie potruć. Nie ma 6kg szczurów !!! dorosły osobnik może osiągnąć nie wiecej niz 1kg. No i ta dezynfekcja wzajemna po wyjściu z kanału. Logicznie myśląc skoro macie struj to wystarczy go zdjąć i odpowiednio "zutylizować" po co siebie pryskać. Facet który wam wymyślił z tymi szczurami wogole się nie znał na rzeczy. A wy nasyepnym razem troche pogrzebcie w necie i doradźcie sie specjalistów nim co kolwiek zrobicie.
abc65 / 83.31.145.* / 2011-08-29 23:30
Nie ma certyfikatów unijnych.

"Pryskanie szczurów chemią (po której szczury zdychają po około 2 minut)
szczury około 6 kg" - szczurów się nie pryska. Mają najwyżej 0,6 kg.

"Co sądzicie o tej pracy, może ktoś był juz na takiej i może podzielić się wiadomościami" - nie ma takiej pracy, ale firma ma biznes.

Kto następny, aby "na miejscu nie otrzymał odpowiedzi"?
gdzie szukac / 77.253.254.* / 2011-07-12 06:08
MAM OD LESZKA ADRES ZAMIESZKANIA WIEC PROSZE SIE NIE MARTWIC Z DNIEM 15 LIPCA PODAJE TU DO WIADOMOSCI WSZYSTKIM A RESZTY WAM CHYBA PODPOWIADAC NIE MUSZE BO TU PISLA NIE BEDE BO PODPADA TO POD ART 190KK WIEC MOZNA SIE ZWINAC Z FIRMY MOZNA UCIEC DO INNEGO KRAJU ALE DRUGIEGO DOMU NIE TAK LATWO SIE POZBYC A JAK TAK TO OCZYWISCIE MA RODZINE MYSLAL CHLOPACZEK ZE MU SIE UDA TO SIE ZDZIWI
icodalej / 83.238.235.* / 2011-07-18 08:50
i co nagadane nastraszone i tyle 430 daliscie w prezencie pytam sie gdzie ten adres gdzie ta sygnatura akt ?? piszecie tu bzdury i nic poza tym przyszlo cos do czego to jeden sie ogladal na drugiego bo po co ja mam sie roszuac jak wejde na forum poczytam czy ktos za mnie odwalil czarna robote??? zal mi was
smiec / 87.205.181.* / 2011-07-15 08:26
WITAM WSZYSTKICH CZY JEST OSOBA KTORA BYLA NA POLICJI W TEJ SPRAWIE ? CZY PO PROSTU JAK TO MAMY W POLSKIM ZWYCZAJU JEDEN CZEKA NA DRUGIEGO? BO MOZE I RZECZYWISCIE TEJ KASY NEI ODZYSKAMY ALE DLA SWIETEGO SPOKOJU NALEZALOBY TO ZGLOSIC A NIE TYLKO SIEDZIEC I PISAC PO FORACH I CZY KTOS SIE DOWIADYWAL CZY PO PROSTU JAK TO WYGLADA OD STRONY PRAWNEJ BO RZEKOMO NAM TE SZKOLENIA TEN SMIEC ZROBIL ALE NIGDZIE NIE MAMY NA PAPIERKU ANI ZADNEJ UMOWY ZE MA NAM ZAGWARANTOWAC PRACE WIEC PROSZE WSZYSTKICH JEZELI NIKT DO TEJ PORY TEGO NIE ZGLOSIL JA MAM CZAS WIEZ MOGE ISC NA POLICJE SAM SMIEC JEST CWANY ALE MYSLE ZE ZA JAKIES POL ROKU ZNOW ZACZNIE LUDZI WKRECAC BO JUZ SIE POCZUJE ZE MU SIE UDALO I JESZCZE JEDNO JAK KTOS MA RZECZYWISCIE TEN ADRES DO SMIECA TO NIECH GO TUTAJ PODA ALE NA LOGIKE SKAD BY KTOS MOGL MIEC I W TO RACZEJ NIE WIERZE KTOS PO PROSTU ZGRYWA CHOJRAKA ZE GO ZNALAZL I NA KONIEC COS DO LESIA? BO PEWNIE TUTAJ TEZ WCHODZI I CZYTA PAMIETAJ SMEICIU PREDZEJ CZY POZNIEJ ZAPOMNISZ SIE I WYVHYLISZ ZE SWOJA DZIALALNOSCIA I ZEBY NIE BYLO TAK ZE ZA TE PIENIADZE CO OKRADLES TYLU LUDZI BEDZIESZ MUSIAL SIE LECZYC BO SA JESZCE OSOBY KTORE WIEDZA JAK CIE POMIMO WSZYSTKO ZNALEZC SMIECIU JESTES NIKIM ZWYKLA MENDA OKRADAJACA LUDZI I PAMIETAJ ZE IM SIE SPADA Z WIEKESZEJ WYSOKOSCI TYM BARDZIEJ BOLI TYLE SMIECIU I ZDYCHAJ TEGO CI SZMATO ZYCZE
morf 75 / 2011-07-14 11:58
Siemanko. Popieram. Zainteresowani będą wiedzieli co zrobić. Podaj adres to wszystkim ułatwisz. ja za kilka dni podam nr sygnatury pod którą sprawę prowadzi prokuratura we wrocławiu. a domek trzeba chyba zabezpieczyć na poczet obowiązku naprawienia szkody.
jaktamlapaczeszczurow / 77.253.254.* / 2011-07-12 00:01
i co juz wylapaliscie wszystkie szcury to dobrze marzyciele mysleli ze beda zarabiac 2500 buahhaha wydymali was jak dzieci wy tepaki zyciowi tearz to mozecie lapac szczury u siebie w piwnicach hahahhaha
c.s perfecto / 82.139.14.* / 2011-07-14 08:17
dzwonilem pod ten numer to burak powiedzial ze zale do prezesa a on jest zwolniony i pracowal na umowe zlecenie,dzialke zwina i zadowolony
deratyzatorodsiedmiuboleści / 93.181.164.* / 2011-07-11 18:20
CSPERFECTO to jedna wielka ściema !!! Leszek Papaj, Tomasz Matuszewski, Grzegorz Sajko to karani już wcześniej oszuści. Nie będzie żadnego wyjazdu, nigdy nie miało być!!! To jest telefon "Pana" Leszka : 782171960
dzwonilem / 77.255.92.* / 2011-07-14 13:05
dzwonilem przed chwila pod ten nr 782171960 i odebral gosciu i sie pyta kogos szukam a on ze jest teraz w berlinie i to jest numer prywatny i sie rozlaczyl dobra nie ma na co czekac kto zakladal tu sprawe to pisac otwarcie ja moge zeznawac w tej sprawie bo frajer mysli ze wykiwal 200 osob i mu to ujdzie plazem dawac wszystkie informacje odnosnie tej sprawy
alililibaba / 46.112.232.* / 2011-07-09 08:10
[b]cs perfecta już nie ma!!![/b]
i ludziska wasze bierne podchodzenie do sprawy i nie działanie jest porażające!
bardzo dobrze że was ktoś kroi i się śmieje w duchu że takich osób jest nie mało jeszcze w Polsce do wydojenia z kasy.
a ty teraz siedzisz na dupie i czytasz te forum i łudzisz się że pojedziesz.
Sprytny Leszek już zwinął interes. Najpierw mówił że kobitka miała wypadek druga że zachorowała tak aby się jeszcze móc wytłumaczyć tym natrętnym, później zapraszał do siebie tych napaleńców aby podpisali kontrakt który był zwykłą kartką papieru bez żadnej pieczątki ani podpisu francuskiej firmy. Ten gamoń Leszek mówił że jeszcze załatwia kontrakty żebyście czekali itd. to jak załatwia kontrakty tzn: że pracy do tego dnia wo gule nie było... Siedźcie na dupie i szukajcie innych ślepych i podstępnych prac załatwianych przez pośredników.
Tego Leszka należało by wywieś i wrzucić do prawdziwego roju ze szczurami ile on ludzi wydymał na kase
pozdro
andys1971 / 64.135.94.* / 2011-06-28 21:12
Poprostu ktos wpadl na niezly pomysl strzyzenia barankow, goraco polecam walczyc z ta firma. Ci ktorzy naiwnie wplacili kase niech napisza podanie o zwrot. Obawiam sie ze jest i tak juz chyba zapozno. Podpowiem jeszcze moze taki pomysl. Aby wszyscy ktorzy chca odzyskac kase, niech poszukaja odpowiednich kolesi ktorzy za 50% waszego wpisowego odzyskaja kase dla was. Lepiej odzyskac chociaz cos niz napychac kieszen kogos obcego. Taki los, rozumiem ludzi zdesperowanych ale czasami nie dajcie sie rolowac. Takich co za 50% odzyskaja wasza kase nie brakuje wystarczy popytac, efekt murowany i skuteczny ze glowa mala.
playablanca / 76.108.42.* / 2011-06-30 03:31
ha ha dzis dzwonilem pod nowe numery telefonow, poprostu zenada ze ktos sie jeszcze daje nabrac na to.Pani ktora odbiera telefony, dwa rozne numery to ta sama osoba. Poprostu sciema na calego, ludzie nie dajci sie mamic,pracy nie ma i nie bedzie. Dziwie sie jeszcze ze to ogloszenie sie ukazuje, a ludzie naiwnie placa kasiorke. Jak ktos ma jakis pomysl jak zalatwic ta firme to prosze o pomysly.Ja osobiscie probowalem kontaktu z programem Uwaga z TVN.
Kowboj Zuzia / 77.253.34.* / 2011-06-22 13:19
Dzisiaj rozmawiałem z panią z firmy Perfecto z Wrocławia na temat pracy przy deratyzacji portów we Francji i Anglii. Wszystkie warunki takie jak w innych wpisach. Przypomnę: 430 zł szkolenie w Hotelu Załęże w Katowicach w dniu 2 lipca 2011. Po szkoleniu wyjazd(?) opłacony przejazd i zakwaterowanie, 2500 euro do ręki. Kontrakt 1/2 roku, lub 1 rok. Pełne ubezpieczenie itd.
Wszystko to piękne, ale jak dotychczas nikt nie rezerwował sali w hotelu, a pani recepcjonistka dała do zrozumienia, że to "lipa". Pozdrawiam serdecznie.
bistro / 82.139.14.* / 2011-06-22 15:29
z tego wynika ze wysadza w powietrze kilkaset osob,jak dalej szkola a nikt nie wyjechal od kwietnia a to byl pierwszy kurs
bistro / 82.139.14.* / 2011-06-22 16:07
c.s perfecto tel.713207161 stacjonarny,kom.888516848-9.taki byl i mam na certyfikacie z kwietnia,a teraz dali ogloszenie w gazeta pl 2011-06-20 i juz inne telefony 721245843,721245857,po co biuro i stacjonarny z domu beda robic dalej wydymki,ale cyrk sie szykuje nikt na100% nie wyjechal i nie wyjedzie a dalej trzepia kursy,trzeba dac ogloszenie do gazeta praca pl ze to oszusci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bistro / 82.139.14.* / 2011-06-22 16:18
a ten kit co jest na innym forum z kontraktem ze ktos niby dostal to ten lesiu z kursu z perfecto napisal bo nikt jeszcze nie dostal i nie dostanie a jak dostaniemy to o dupe podetrzec tak jak z przedwstepnymi i na tym koniec,15 maja mial byc pierwszy wyjazd,ludzie nie zyjcie zludzeniami tylko na prokurature go albo do lasu!!!!!!!!!!
cotam / 77.255.68.* / 2011-06-19 15:19
witam wszystkich osoby ktore sie wybieraja sie an szkolenie niech nigdzie nawet nie jada mi juz pieniadze oddali i dlatego skasowali moja wczesniejsza wypowiedz niech zalatwiaja sobie zwrot pieniedzy tak jak ja zegnam
cotam / 77.254.184.* / 2011-06-18 13:49
do grydz i co tam niedorobiencu zyciowy hahah parowko maz kontrakt chyba na lapanie szczurow w swojej piwnicy wiec zaloz maske i idz lapac a perfecto ci bedzie placic 2 grosze od szczura hahahah baranie ale ty przychlast jestes seidzisz w domu i tyle ty nieudaczniku poczytaj kolejne twoje wpisy jak wrecz blagales zeby sie zabrac z kims do wroclawia bo sma sie bales i dajesz tu cymbala nawet swoj nr tel ale zal mi cie szcurze kanalowy ale co sie dziwic ze takiego osla wyrolowali bo po co maja gamoniowi oddawac jak sie boi upomniec hahahha ja smeiciu kase mam od wczoraj na koncie wiec jedyne co mozesz to ssac szczurom hahahhahhah dobra konce bo z eglupi jestes by cokolwiek zrozumiec idz juz do piwnicy i lap szczury bo jestes baran jak malo ktory HAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHA ZYCIOWY NIEUDACZNIKU IDZ DO STAREGO NIECH CIE DOROBI PLACKU ZYCIOWY
cotam / 77.255.76.* / 2011-06-17 15:33
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
smiechu warte / 87.205.216.* / 2011-06-15 22:19
widze ze tearz nikt nie komentuje bo sekretarka znow kitow nawciskala i naobiecywala ze wyjedzimy po swietach bozego ciala naiwniacy oni czekaja i bajki gadaj bo nastepna grupa do szkolenie ejst 21 czerwca bo chca skasowac od nich kase jak za nas dlatego zamkneli nam usta a potem stara spiewka praca i wyjazd co 2 tygodnie hahahhahahha
prosto / 213.238.92.* / 2011-06-14 10:15
dobra panowie macie ciekawostke kto byl na stronie cs perfecto widzi okazaly budynek na ulicy sycowskiej 44 ten budynek prosze sobie porownac z Hotel Delta House Wrocław i zadajcie sobie pytanie czemu na budynku perfecto nie ma napisow delta hotel i klimatyzacja wiec juz wiecie wszystko czy dalej mam tlumaczyc a ci co wierza napisza ze oni tam tylko wynajmuja pomieszczenie to ciekawe co ma na celu nie pokazywanie hotelu pozdrawiam wszystkich co chcieli wyjechac ale to juz niemozliwe
c.s perfecto / 82.139.14.* / 2011-06-17 12:32
71-320-71-70 nr tel do delta house tam gdzie wynajmuja do konca czerwca,kursanci z czerwca piszcie bo to ostatni kurs i pewnie dali juz dyla z tej siedziby trzeba dorwac goscia na kursie i zawiadomic organy scigania!
PROSTEo2 / 77.253.188.* / 2011-06-13 12:31
witam wszystkich co byli na szkoleniu 21 kwietnia jezeli do konca tego tygodnia nie dostane zadnej odpowiedzi wybieram sie sam do Wroclawia do samej ich siedziby i po prostu albo daje potwierdzenia ze wyjade na pismie albo zwrot 430 zl i zadne argumenty mu nie pomoga umowa byla jasna ze szkolenie BHP wiaze sie z wyjazdem tyle na temat jezeli ktos chce sie zabrac rowniez to pisac tutaj maila ja sie odezwe i dogadamy sprawe wyjazdu strace 80 zl na bilety wypije piwko na rynku we Wrocku i wracam i dla mnie sprawa zamknieta nie mam 10 lat zeby dawac sie mamic a jezeli im bedzie malo zadzwonie do nich niby jako nowa osoba i przyjade na to ich szkolenie w czerwcu bo oni i tak nic nie sprawdzaja kto wplacal pieneiadze tylko musi osoba tutaj na forum podac adres szkolenia bo wiadaomo ze mi nie podadza bo oddzwaniaja do tych od ktorych wplynely pieniadze na konto a co bedzie dalej to chyba wiecie jak powiem przy wszystkich zgromadzonych ze jestem z kwietnia i nie wyjechalem to pan szef moze zostac poproszony o zwrot pieniedzy natycmiastowy bo nikt sobie na to nie pozwoli zeby byc oszukiwanym tyle ode mnie pozdrawiam wszystkich i jak ktos chce jechac do Wrocka zapraszam jak to sie mowi na wszystkich jest sposob wiec napisalem i na nich jak to sie odbedzie
grydz / 82.139.14.* / 2011-06-16 11:45
dokladnie,deklaracja na pismie na temat wyjazd,nie wiem jak ty ale ja u nich zawieralem umowe przedwstepna w ktorej jest napisane,ze zleceniobiorca informuje o mozliwosci przeprowadzenia w toku szkolenia testow psychologicznych,sprawdzajacych przydatnosc zleceniodawcy do organizowanego KONTRAKTU!a testy jak wszyscy wiedza kazdy zdal i jest potwierdzone emeilem,mam takze emeila od prezesa perfecto,na temat wyjazdu i kontraktu,jak ktos sie dodzwoni to poinformujcie ta sekretarke ze ma prawde powiedziec a nie ciagle klamie a za to w razie nie wyjazdu,zalozenia sprawy itd sa PROCEDURY KARNE ZA OSZUSTWA I WYLUDZENIE!
grydz / 82.139.14.* / 2011-06-16 11:14
tez sie z toba moge wybrac,jestem tez z tego kursu tel 519871863
janek76 / 46.170.175.* / 2011-06-13 15:13
szkolenie ma byc 21 06 prawdopodobnie mja dzwonic ale jak narazie nie odbieraja telefonow dam znac jak cos sie dowiem
rum / 82.139.14.* / 2011-06-17 13:57
nieodbieraja bo od trzech dni nikogo tam nie ma!!!dzwoncie do tej siedziby pod nr.713207170 tam kobieta juz wie ze dzwonia oszukani!perfecto placi za wynajem co miesiac i moga zwiac w kazdej chwili! powtarzam od trzech dni ich tam niema!!! trzeba sie dowiedziec kiedy? i gdzie? bedzie czerwcowy kurs,zorganizowac sie i jechac w ilu sie da z roznych kursow,bo jak nie ktorzy pisali ze sa z 25 maja lub 18 kwietnia to okaze sie ze to 5 kurs i wysadzonych bedzie kilkaset osob!a ten z czerwca moze wogole nie dojsc do skutku,bo wplacili jest szum w sprawie i dowidzenia a tak na marginesie po co kilkaset pracownikow deratzacji!we francji jest 702 firmy deratyzacyjnych to musieli bysmy ich chyba zasilic,albo durnowaty Lesiu zalatwic z 20 kontraktow!!!
bistro / 82.139.14.* / 2011-06-16 10:02
dzisiaj wydzwaniam wolny sygnal i nieodbieraja!zapytajcie dlaczego z kwietnia i maja siedza w domach!trzeba tez tam jechac przycisnac tego lesia i ma na pismie na kursie wziasc od prezesa matuszewskiego pismo o dacie wyjazdu,a kurs bedzi pewnie w hotelu Zaleze-katowice ul gliwicka 106
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy