Deweloper Robyg Warszawa

evvvelina / 80.238.123.* / 2012-01-24 18:54
Jestem ciekawa co sądzicie o tym deweloperze ? Szukamy dla siebie z męzem mieszkania, ale takiego docelowego, nie na wynajem tylko juz dla siebie. I nie chcemy też kupowac z rynku wtórnego. Przeglądajac wszystkie oferty deweloperów na rynku Warszawskim ten wydaje się być najlepszy pod wieloma względami. Czy ktoś może miał doświadczenie z tym deweloperem?
Wyświetlaj:
Ewa593 / 188.33.248.* / 2022-09-25 01:42
Jeśli w mieszkaniu masz twardą wodę to polecam produkty oferowane na stronie ZMIEKCZACZEWODY.COM.PL. Świetnie się sprawdzają, woda z kranu nie zostawia kamienia.
Typolit / 31.60.61.* / 2022-09-08 23:11
Ja. Niestety nie jestem w stanie polecić tego dewelopera, masę usterek Na wezwania nie reagują, wysyłają podwykonawców, którzy się nie pojawiają, wiele niez godności z projektem, sprawdzać , ciężko jest uzyskać projekt od wykonawcy.Gdy zacząłem wytykać niezgodnośći , na reklamacje całkowicie przestali reagować na ponad lenia, zaczęli odpowiadać pismami że nikogo nie zastali w domu, a nawet otrzymałem pismo ze podwykonawców nie wpuszczam na teren obiektu.Na kanalizacjach tez oszczędzić woda stoi po każdym deszczu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Grzegorz_123 / 77.79.236.* / 2022-07-27 14:10
Jeśli chodzi o jakość wykonania inwestycji, to "twórczość" Robyga nie odbiega dużo od innych deweloperów.
Ujmując to nie jest źle. Nawet dostajemy w pakiecie częściowe wykończenie mieszkania, ponieważ sufity i ściany mają gładzie i są pomalowane.
Do tego osprzęt elektryczny taki jak gniazdka czy wyłączniki światła również są zainstalowane.
Problem natomiast jest z obietnicami, które sprzedawca/przedstawiciel Robyga składa.
Dla przykładu bywa, że obiecuje, że blok będzie miał w głównych korytarzu recepcję z ochroną, a później okazuje się, że tak się nie dzieje.
Obiecuje, że na każdym piętrze będą pomieszczenia na rowery dla lokatorów, po czym sprzedaje je jako komórki lokatorskie, co w efekcie powoduje, że pomieszczeń na rowery nie ma.
Potrafi zostawić niewykończony wjazd do garażu podziemnego i twierdzić, że tak było w projekcie. Przy czym projektu oczywiście do wglądu nie chce udostępnić.
Podobnych obietnic bez pokrycia jest wiele, aczkolwiek jest jeszcze jedna dość istotna rzecz, która bardzo negatywnie świadczy o tym deweloperze. Mianowicie zarząd nieruchomości oraz administracja to firma córka firmy Robyg (P-Administracja). Czasami wstawiają jeszcze firmę podwykonawczą jako administratora, jak na przykład Atlas House, lecz to jest mniej istotne. Najważniejsze jest to, że spółka córka zajmująca się administracją i zarządzaniem nieruchomością nie zgłasza do dewelopera usterek na osiedlu, które powinny być naprawione w ramach gwarancji czy rękojmi. Nie chce udostępniać dokumentacji, które według prawa powinny być lokatorom udostępniane. Zarządza nieruchomością nieudolnie zaniedbując wiele rzeczy jak dbanie o czystość i roślinność na osiedlu, rozliczanie mediów, naprawianie bieżących usterek.
Ponadto utrudnia wszelkie próby zmiany zarządu i administracji i w momencie prawidłowej w świetle prawa zmiany zarządu, potrafi wyprowadzić pieniądze wspólnoty krótko przed tym jak zostanie przejęta kontrola nad kontami bankowymi wspólnoty.
Dlatego nie polecam tego dewelopera, ale jeśli już ktoś zakupił u niego mieszkanie, to trzeba jak najszybciej dążyć do zmiany zarządu i administracji, dlatego, że firma spółka Robyga, czyli P-Administracja, zachowuje się jak pasożyt i robi wszystko, aby zarobić dodatkowe pieniądze dla Dewelopera kosztem właścicieli mieszkań.
Marcelllll09 / 2020-10-26 12:43
Ja bym bardziej polecił Port Praski. Osiedle Sierakowskiego II jest wykonane według najwyższych standardów budownictwa, cechuje je dbałość o szczegóły, ladne wykończenie. Sam tam mieszkam. WybrałEm to miejsce ze względu na lokalizację i cenę. Jeśli ktoś szuka developera, który dba o dobro klienta nie tylko w momencie finalizacji umowy, to ten na pewno nie zawiedzie
xxxs / 178.42.22.* / 2019-10-16 18:16
Jestem posiadaczem lokalu od Robyg.
Niestety nic pozytywnego nie mogę napisać.
Już na etapie podpisania umowy deweloperskiej Robyg popełniło mnóstwo błędów w umowie, co wiązało się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwami.
Podczas odbioru technicznego mieszkania wykryto mnóstwo niedoróbek w lokalu.
Niestety aktu notarialnego też nie potrafią przygotować, bo architekci źle przygotowują załączniki z rzutami.
Odradzam współpracę z Robyg.
Trylogis / 5.173.233.* / 2022-07-30 17:35
Ja także odradzam, mam masę usterek ,których nie chcą usunąć, a jak wzywam , po raz któryś . To mi napisali pismo że nie wpuszczam podwykonawców do lokalu, banda i mafia!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wiktor Młynarczyk BOK / 79.184.210.* / 2020-07-08 23:44
Koleżanka, która pracuje w Robygu najbardziej narzeka na smród spod pach pani dylektol Dzolandy Ch********.
Ksiondz / 31.60.61.* / 2022-09-08 22:53
A ja myślałem , że to są zapachy z pod pachy Bachy, wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Janina14 / 89.64.4.* / 2019-08-29 01:53
Po pięciu latach od odebrania mieszkania, zaczął odpadać sufit, kawałki betonu spadały na podłgę, na szczęście nikt nie ucierpiał. Mieszkanie pobudowało firma Robyg na osiedlu Young City - Bemowo. Developer zachowuje się jakby to nie on uczestniczył w stworzeniu tej ,,katastrofy budowlanej".Stanowczo odradzam zakup mieszkania w Robygu, a wręcz przestrzegam!!!! Posiadam zdjęcia, które doskonale pokazują jakość usług firmy Robyg.
WojtekKudel / 89.64.10.* / 2019-02-05 23:25
Sprawdz sobie również projekty http://fedezu.pl
Goździkowa / 90.255.148.* / 2018-05-21 15:43
Chyba najlepiej iść i się przekonać samemu, w najbliższy weekend są dni otwarte - po prostu zajrzeć do biura sprzedaży, porozmawiać. A potem przejść się po osiedlu, popatrzeć, a może nawet zaczepić kogoś ;) Kto wie, może to będzie przyszły sąsiad.
Anya22081971 / 5.254.65.* / 2018-05-15 17:31
Chcę zaproponować swoje usługi z designe wnętrza. Pracuję w parze z kierownikiem robót, pokażemy potoczne obiekty. Doświadczenie w fachie więcej 8 lat. Moje prace można zobaczyć tu: http://tz-interior.com/
778899 / 94.254.142.* / 2018-04-18 13:19
Zwróćcie uwagę na ip komentujących oraz datę i godzinę umieszczania komentarza.

Marketingowcy mogliście bardziej się postarać :)
Tanita / 87.244.159.* / 2019-06-12 10:56
Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
Moja strona internetowa:
https://wspanialaarchitektura.pl/main
https://wspanialaarchitektura.pl

Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.
Jacek962 / 91.208.93.* / 2018-05-08 16:08
Jak dla mnie to te wpisy wyglądają na wpisy mieszkańców inwestycji Robyga, a nie marketingowców. Pewnie jacyś mieszkańcy wkurzyli się na liczbę bzdur, które są tu napisane na temat ich inwestycji i popisali takie wpisy. Szczerze mówiąc część pozytywnych wpisów zawiera prawdę. Natomiast część negatywnych wpisów zawiera totalne bzdury.
AAnna23 / 31.0.71.* / 2018-04-07 20:12
Jestem mieszkanką etapu pierwszego Stacji Nowy Ursus. To była fantastyczna decyzja. Mieszkanie w rewelacyjnej cenie. Dojazd do pracy super. Są pociągi, ktorymi jadę 14 minut do centrum. Autem wszędzie dobry dojazd. Dzielnica rozwija się dynamicznie i za kilka lat będzie super. Sam blok ładny i dobrze zbudowany. Jest bardzo elegancko wykończony. Nie mam usterek w mieszkaniu, co zdarza się na innych inwestycjach. Szczerze polecam Stację Nowy Ursus. Najlepszy przelicznik jakość przez cenę w Warszawie. Anna.
Illonnka / 78.10.207.* / 2018-04-14 21:26
Cześć. Ja kupiłam w trzecim etapie. Jest rewelacja. Odebrałam za pierwszym razem. Nie było istotnych niedoróbek. Osiedle bardzo eleganckie. Piękny i praktyczny garaż. Lokalizacja super, blisko do pracy. Za tą cenę to był strzał w 10 :) pozdrawiam. Ilona
Pitterrrdf / 31.0.71.* / 2018-04-07 20:18
Problemy to są w Atalu albo BI na przyklad. Robyg jest całkiem ok. Ma smart dom w standardzie. Sam mieszkam w Robygu i jest na prawde w porządku. A jak za tą cenę to w ogóle rewelacja. Piotr
Łukasz F. 321 / 78.10.207.* / 2018-04-15 18:22
Robyg przewyższa jakością wielu deweloperów, np. wspomniane już BI czy Atal, ale również np. Victorię Dom lub Nexity. Przewaga Robyga wynika też z tego, że kupuje zwykle najlepiej położone działki w danej okolicy. Jego osiedla są więc np. lepiej skomunikowane niż inne w danym rejonie. Ja kupiłem w Robygu i jestem zadowolony. Tylko trzeba brać osiedle, gdzie już jest pozwolenie. Wtedy idzie gładko. To jedyny problem Robyga, że na niektórych inwestycjach trzeba czekać bardzo długo na pozwolenie na budowę. Ale jak już gdzieś jest to nie ma tego problemu.
Robyg / 217.136.120.* / 2021-09-30 21:41
Tragedia wybudowali blok. A NIE ma wogole dojazdu. Robyg sprzedal mieszkania à reszte jego nie interesuje. 4 lata do ulicy Bergamotki nie ma wogole dojazdu. Szok.. Ktos za to musi poniesc konsekfencje !! NIE POLECAM tego dewelopera !!! Duzo zaklaman. Tragiczne wykonczenia.. Okna nie mozna otworzyc n'a balkonie 4 razy przychodzil poprawiac i Nadal to samo !!! N'a dodatek oszklili balkon gdzie przy upalach przez te szyby popalilo fotele !!! Tragedia !!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
japatrze / 85.222.121.* / 2020-09-01 14:11
Rzeczywiście Robyg ma przewagę kupując działki najlepiej położone, bo maja działki po prawej stronie ulicy a Victoria i Nexity po lewej stronie TEJ SAMEJ ULICY. Tożto strzał w 10 :) :) :)
Ula Dabrowska / 94.75.122.* / 2018-04-11 18:44
Mi też mieszka się bardzo dobrze na osiedlu Robyga. Tu jest masa wpisów konkurencji Robyga, która straszy i opisuje jakieś nieprawdziwe rzeczy.
rhh / 212.180.192.* / 2018-03-05 19:12
Mieszkam w bloku od Robyga, jakie opinie pewnie chcecie wiedzeć, dno i wodorosty, usterek mnóstwo i Robyg czeka aż sami sobie usuniecie. materiały najtańsze , nie wierzcie w to co jest na wizualizacjach, oni nawet zamiast kostki kładą zwykłą kratę betonową żeby zaoszczędzić kilka tysięcy na osiedlu. A najgorsze to miejsca parkingowe na ruchomych platformach. Czyli macie stalowe platformy na które wieżdzacie i auto jedzie w dół lub w górę. To najgorsze zło. Nigdy nie kupujcie mieszkań z ruchomymi platformami parkingowymi. Psuje się często i auta z rana nie wyciągniecie, dopiero po południu jak serwis przyjedzie, rano są ogromne kolejki bo każdy chce wyciągnąć auto i do pracy, jak ludzie chcą zaparkować to często nie gaszą silnika czekając na plaformą ( około minuty) i w garazu jeden wielki kłąb spalin. Jak wrócicę z podróży czy zakupów to nie staniecie sobie swobodnie na swoim miejscu tylko w biegu trzeba się rozpakowywać bo blokujecie drzwi do platform sąsiadom, nawet żarówki nie zmienicie w aucie bo to sama sytuacja. Ruchome platformy są przewidziane do biurowców ale Robyg żeby zaoszczędzić to montuje platformy. To tańsze niż zrobienie garażu na dwa poziomy, a tak robi sie jeden, montuje platfomy i niech się klient męczy całe życie. A i jeszcze zapomniałem o kosztach - platformy są na prąd wieć to dodatkowy koszt a potem ciągłe wizyty drogiego serwisu a na koniec plaformy rdzewieją i generalny remont za grubą kasę. Wszytsko z waszych kieszeni. Także nigdy tego nie kupujcie i się upewnijcie z zapisem w umowie że miejsce jest wolnostojące a nie na platformie.
oio229 / 84.10.37.* / 2018-05-17 16:20
daleko nie odbiega od rzeczywistości, zapomniał dodać, że platformy podlegają corocznemu dozorowi technicznemu jako urządzenia dzwigowe a to też kosztuje
AndrzejUfg / 78.10.207.* / 2018-04-14 21:30
Powyższy wpis straszący ewentualnych klientów pochodzi od pracownika firmy Dom Dew. Była afera związana z tym człowiekiem na innym forum.
Anna Grzegorzewska / 31.0.84.* / 2018-03-17 10:42
A ja mieszkam w etapie pierwszym Stacji Nowy Ursus. I jest całkiem fajnie. Mieszkania są całkiem niezłej jakości jak za te pieniądze. Jest bardzo ładnie i estetycznie. Bez przesady z tymi negatywnymi komentarzami o Robygu. Każdy deweloper ma podobne problemy. Mi się mieszka wygodnie i przyjemnie w bloku z Robyga. Pozdrawiam Ania.
Iwona F. / 94.75.122.* / 2018-04-11 18:40
Ja kupiłam mieszkanie w 4 etapie. Prace idą sprawnie do przodu. Osiedle jest bardzo ładne. I ma super dojazd pociągiem do centrum. Już nie mogę doczekać sie zamieszkania :)
Yahuu / 83.238.195.* / 2018-01-24 13:37
Ciemne, bez okien klatki schodowe.
Marna wentylacja na korytarzach w lato zaduch i przez cały rok smród smażonych przez sąsiadów potraw.
Wentylacja w mieszkaniach też lipna bo od czasu do czasu zawiewa tym co sąsiedzi smażą.
Tandetne okna balkonowe przez które w zime wieje ludzie pisza reklamacje w koło.
Pękające ściany i padająca podłoga w mieszkaniu bo niby budynek się osadza.
Rdzewiejące okucia balkonowe i odpadające płytki na balkonach.
Ponadto ścisk, brak miejsc parkingowych, nieprzemyślane ciągi komunikacyjne pieszych i samochodów na osiedlu.
NIE POLECAM TEGO DEWELOPERA
Hanna R.. / 94.75.122.* / 2018-04-11 18:46
A ja bardzo polecam. Tylko kazda inwestycja oprocz young city 2, bo tam sa opoznienia. Ursus i Wola to ciekawe inwestycje.
Joanna K. / 31.0.38.* / 2018-02-25 12:23
Czesc. Chcialabym wyrazic moja opinie nt. Osiedla Stacja Nowy Ursus. Deweloper Robyg. Mieszkam na tym osiedlu w pierwszym etapie. Po pierwsze byly opoznienia z budowa i uzyskaniem pozwolenia na uzytkowanie. Po drugie odbieralam mieszkanie 4 razy. Bylo mase powaznych usterek i niedorobek. Posadzka fatalna. Okna porysowane i nieszczelne. Elektryka spartolona. Itd itd. Obecnie jest jeden wielki burdel. Windy zle dzialaja. Czuje smrod z okapow. I halas z ulicy. Czynsz jest horendalnie wysoki. Etap III ma opoznienie z pozwoleniem na uzytkowanie. Etap IV wg Robyga bedzie mial ponad polroczne opoznienia w budowie do jesieni 2019. Zobaczcie grupe ANTYROBYG. Tam sa zdjecia z etapu III. Zgroza jaki tam burdel i fuszerka.
Jan G. / 31.0.84.* / 2018-03-17 10:23
Co za bzdury. Przecież na Ursusie nie ma żadnych problemów z pozwoleniami. To najlepsza dzielnica pod wzędem załatwiania pozwoleń. Problemy to są na Bemowie. Young City 2 czeka już dwa lata. Budowa Stacji Nowy Ursus idzie bardzo sprawnie. Już drugie piętro robią.
Roberttyt / 31.0.71.* / 2018-04-07 20:14
Już czwarte pietro :) niele pracuja :)
Bbb251 / 78.11.240.* / 2018-03-11 23:39
Co za farmazony :) Stacja Nowy Ursus to najlepsze osiedle :) sam tu mieszkam i jest super :)
Ania991 / 78.11.240.* / 2018-03-08 21:24
To jakies brednie. Etap 4 idzie zgodnie z planem. Kupilam tam mieszkanie i sledze postep prac. Robotnicy ostro zasuwaja i mury pna sie do gory. Nie ma opoznien w budowie a osiedle jest bardzo ladne :)
Piotr T121 / 78.10.221.* / 2018-02-26 21:44
Stacja Nowy Ursus Robyg. Etap I. Po pol roku nadal nie ma licznika pradu i sa wysokie oplaty przez to. Porazka.
Rych / 77.112.116.* / 2018-02-27 15:45
A licznika nie musisz sam czasem zgłosić i podpisać indywidualną umowę z dostawcą?
Podobnie ludzie mieli w Young City I...
olo402 / 84.10.37.* / 2018-05-17 16:22
na jakiej podstawie przepiszesz licznik bez aktu
Aga4346 / 31.0.38.* / 2018-02-25 22:19
Niestety to prawda z opoznieniami. Rozmawialam z szefem projektu Stacja Nowy Ursus w Centrali Robyga. Maja problem z wykonawcami. Podobne problemy maja w Trojmiescie. Mozna o tym poczytac w internecie. Bedzie 6-9 miesiecy opoznienia. Informacje z centrali Robyga potwierdzili nieoficjalnie Panowie Budowlancy. Zbajerowalam dwoch i wydobylam z nich informacje o opoznieniach ... wiec nieciekawa sytuacja. Czyli dopiero pod koniec 2019 odbior kluczy. My bedziemy rezygnowac. Nie mozemy az tyle czekac. Sa szybsze inwestycje w poblizu.
Maria561 / 37.248.167.* / 2018-03-29 17:57
Przecież na tej budowie nie ma żadnych opóźnień :) już trzecie piętro kończą:)
Andrzej56655 / 78.11.240.* / 2018-03-08 21:26
A ja dzis z nimi rozmawialem i nie bedzie zadnych opoznien. To chyba wpis z konkurencji Robyga. :)
Piotr860 / 78.10.221.* / 2018-02-24 00:19
Najwieksze oszustwo Robyga to Stacja Nowy Ursus. Sa to tereny po ciezkim i trujacym przemysle. Nikt nie kontrolowal norm ekologicznych za komuny. Wylewali wszystkie trujace odpady w glebe. Jest w niej nadal wiele chemikaliow. Prawie jak w Czarnobylu :) teraz ludzie kupia te mieszkania i beda sie oni i ich dzieci codziennie truli. Poza tym tuz obok jest magistrala kolejowa, zwlaszcza towarowa czyli ta glosniejsza o bardziej uciazliwa. Plus niedlugo zamkna na kilka lat pociagi bo jest remont linii srednicowej. A Robyg chwali sie ze w 15 minut do centrum. Tylko bez pociagow do centrum jedzie sie godzine i stoi w korkach. Ta inwestycja to sciema dla ludzi ktorzy nie maja pojecia o tej toksycznej okolicy.
Magdapionkowska / 31.0.71.* / 2018-04-07 20:23
Mam propozycję. Nie piszmy postów po zażyciu narkotykow. Polecam lekarza od nalogow albo psychiatre. Musi byc jakas przyczyna tak chorego wpisu. Chyba ze to straszenie jest z konkurencji Robyga. Mieszkam od lat w Ursusie i kupije wlasnie mieszkanie dla rodziny w Stacji Nowy Ursus etap 4. Zrezygnowalismy z etapu C young city 2 bo ruszy dopiero za rok. Za rok to juz bedziemy wykanczac mieszkanie na Ursusie.
Rafał4655 / 37.248.167.* / 2018-03-29 18:01
Czy Pan jest zdrowy psychicznie ? Może jeszcze Pan będzie straszył ludzi atakiem kosmitów na Ursus albo wędrówkami słoni afrykańskich przez Posag 7 Panien. Bo to tak samo prawdopodobne jak Pana teorie ... :)
ZygmuntTry / 37.248.167.* / 2018-03-09 07:54
Dzien dobry. Szukalem opinii o inwestycji Robyga na Mokotowie. Ale gdy przeczytalem powyzszy wpis, poczulem sie zobowiazany zareagowac, jako wykladowca chemii i osoba zawodowo zwiazana z badaniem jakosci gleby. Wiekszych bzdur nie czytalem dawno. Az wydrukuje powyzszy wpis i pokaze na uczelni. Po pierwsze, tereny po zakladach ciagnikow przechodza badania. Robi sie probki, odwierty i tam gdzie normy sa przekroczone przeprowadza sie wymiane warstwy gleby. Ale to tylko w nielicznych miejscach. Wiekszosc tych terenow nie jest w ogole zanieczyszczona. Jakie skazenie gleby moze spowodowac na przyklad hala gdzie montowano kabiny na traktory :) pol Warszawy ma glebe o gorszej jakosci niz te tereny. A tu jest pewnosc specjalistycznych badan i wymiany zlej gleby. Porownywanie tych terenow do Czarnobyla to tak wielka niedorzecznosc ze szkoda slow. To nie ma ze soba zupelnie nic wspolnego. Pozdrawiam.
Bbb260 / 78.10.221.* / 2018-02-24 00:24
Dokładnie. Jak mozna kupić mieszkanie na tak skażonym terenie. Ktoś powinien pójść do więzienia, że w ogóle dopuścił ten teren do zabudowy dla ludzi. Mieszkam w Ursusie od dziecka, nigdy nie zamieszkałbym na terenie fabryki. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl.
Andrzej777 / 31.0.71.* / 2018-04-07 20:26
Co za glupoty z tym straszeniem pogrzalo Was ludzie. Przeciez tam nie ma zadnych skazen. Skad takie glupoty ktos wymyslil... :)
Piotr6&7 / 78.11.240.* / 2018-03-08 21:34
A moja rodzina mieszka w Ursusie od pokolen. I kupilem mieszkanie w Stacji Nowy Ursus. Tam nie ma zadnych zanieczyszczen. Co to za glupoty. Przeciez sa decyzje srodowiskowe i inwestycja musi byc i jest w pelni bezpieczna. Ursus to bardzo niedoceniana dzielnica. Skonczy sie dziki szal na Chrzanow w dzikim polu to ludzie zaczna walic na Miasteczko Szamoty. I ceny skocza do gory. Jest to fajna i przemyslana koncepcja stworzenia dzielnicy mieszkalnej z wszelka niezbedna infrastruktura. Dojazd jest dobry dzieki pociagom na przyklad. Zobaczycie ze za kilka lat to bedzie bardzo modna lokalizacja. Jak tylko ludzie zobacza ze samo metro nie oznacza komfortu zycia. A na Ursusie sa szkoly, sklepy itd.
torino1 / 91.242.175.* / 2018-07-25 09:39
wybralismy mieszkanie z widokiem na las i duzym tarasem od tyłu budynku na osiedlu Miasteczko Wawer, wiec jest dla nas idealnie. Mieszkania sa bardzo ladnie wykonczone, gładzie ekstra zrobione, wysoki standard i duzo miejsca pod blokami co mi sie bardzo podoba, nie lubie mieszkac w centrum, jest scisk hałas i nie ma gdzie zostawić chociazby samochodu.
Andrzej613t / 37.248.167.* / 2018-03-29 18:03
W koncu ktos ogarniety cos napis :) Ursus to bardzo perspektywiczna dzielnica
pelasia505 / 95.160.12.* / 2018-01-23 12:14
Nie płacą podwykonawcom, lub z dużym opóźnieniem. Zatrzymują kaucję gwarancyjną i nie zwracają. Jedna sprawa sądowa wygrana, następna w toku
Tomasz Dąbrowski / 83.0.145.* / 2017-10-16 16:31
Nie polecam!

Jest miło i przyjemnie do czasu podpisania Umowy Rezerwacyjnej, później jest tylko gorzej. ROBYG nie dotrzymuje terminów, które są w ww. umowie. Dla przykładu w I etapie inwestycji „Forum Wola” termin uzyskania pozwolenia na budowę to maksymalnie 31.05.2017 r., natomiast Firma złożyła stosowny wniosek do Urzędu Miasta DOPIERO pod koniec czerwca. Do końca grudnia 2018 r. Klient ma otrzymać klucze do swojego M, lecz jest to praktycznie niemożliwe gdyż ROBYG nie rozpoczął jeszcze budowy. A mówimy tylko o jednej inwestycji, gdyż podobnie jest w inwestycjach „Young City 2” (etap AB sprzedawany od czerwca 2016 r., mamy październik 2017 r. a nadal nie ma pozwolenia na budowę!) czy „Stacja Nowy Ursus”.

Obsługa posprzedażowa nie istnieje, brak odpowiedzi na maile wysłane na adres elektroniczny sekretariat@robyg.com.pl, który jest podany jako oficjalny kanał w Umowie Rezerwacyjnej. Handlowcy zbywają Klienta, mówiąc że za chwilę zacznie się budowa, proszę się nie martwić, dostał Pan dobrą cenę i czego Pan jeszcze oczekuje (dosłownie).

Przyszli Klienci! Jeśli szanujecie swój czas oraz zdrowie psychiczne wybierzcie innego Dewelopera. Cena to nie wszystko, a jeśli przed (nie)startem Budowy jest totalna ignorancja Klienta to co będzie dalej?
Marcin zakrzewski / 78.11.213.* / 2017-12-30 12:21
Uwaga na tego dewelopera. Wplacilem 10 tys. Zl w osiedlu Robyg Young City 2. Chcialem je ostatnio odzyskac bo jest duze opoznienie z pozwoleniem na budowe. Pracownik Robyga powiedzial ze pieniadze przepadna w wypadku rezygnacji i ze musze czekac dluzej bo pieniedzy mi nie oddadza. Uwazajcie na tych oszustow.
Monika1110 / 31.0.84.* / 2018-03-17 10:46
Przeciez robyg zwraca pieniadze bez problemu. Oferuje nawet opcje promocyjnej ceny w innej inwestycji w przypadku rezygnacji z young city dwa. Sama rezygnowalam i dali mi nawet fajniejsze mieszkanie na ursusie w zamian za yc dwa. I to w dobrej cenie. A garaz na betonie zamiast tych beznadziejnych platform co na bemowie.
Rych / 77.112.116.* / 2018-02-27 15:49
Ściema Panie Marcinie...
oddają z wielką chęcią wpłacone 10 000zł.
Następnie sprzedają mieszkanie kolejnej osobie z niemałym zarobkiem... wręcz wysyłają pisma z możliwością rezygnacji z powodu przeciągających się formalności lub z propozycją zmiany inwestycji.
Beata2018 / 91.192.89.* / 2018-02-07 21:10
Witam proszę o kontakt beatka@autograf.pl
pelasia5 / 95.160.12.* / 2018-01-23 11:58
Oszukują również podwykonawców, za wykonaną pracę płacą z dużym opóźnieniem (bez odsetek ustawowych)
lub wcale. Trzeba dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Zatrzymują kaucję i nie zwracają. Jedna sprawa wygrana, następna w toku
Anna Nowakowska / 91.208.93.* / 2017-11-20 12:23
Dokładnie. zarezerwowałam mieszkanie w Young City 2. Na szczęście jestem w trakcie wycofywania się z tego bagna i odzyskiwania pieniędzy. Sprzedają te mieszkania od lata 2016 r. a wciąż nie mają pozwoleń na etapy ABCDE. Co ciekawe samo pozwolenie to jeszcze nic. W etapie H na który jakimś cudem dostali pozwolenie, zaczęli zmniejszać balkony, np. z balkonu 11 m2 zrobiła się loggia 2 m2. Zaczęly znikać również komórki lokatorskie i niektóre osoby same zaorientowały się, że nie mają już komórki, bo zmieniły sie plany Robygowi. a Robyg nawet nie oinformował o tym tych osób. Te umowy rezerwacyjne nie mają żadnej wartości. Robyg może zmniejszyć Wam mieszkanie, zlikwidować balkon albo komórkę. Wszystko na zasadzie, jak się nie podoba to spadać, my i tak sprzedamy to mieszkanie bo jest cała rzesza kolejnych frajerów. Szkoda czasu, nigdy nie wchodźcie w żadne biznesy z robygiem. To nie jest tego warte. Za dużo nerwów. Poleacm profil na facebooku ANTYROBYG. Tam dowiecie się masy informacji od innych ofiar Robyga.
Andrzej305 / 37.248.166.* / 2017-11-20 13:51
Potwierdzam klopoty w robygu na woli i bemowie. Robyg to najgorszy deweloper w Polsce. Trzeba byc kretynem zeby pakowac sie w umowy z nim. Celowo podpisuja umowy jeszcze wiele miesiecy przed pozwoleniem. Zeby miec kase na biezaca dzialalnosc. Forum wola - opoznienia. Young city 2 - opoznienia i to olbrzymie, sprzedaja juz poltorej roku a pozwolenie bedzie w przyszlym, jesli w ogole. Wpiszcie sobie na fb YOUNG CITY II ROBYG FORUM. Zobaczycie jakie tam oszustwa.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy