Deweloper Robyg Warszawa

evvvelina / 80.238.123.* / 2012-01-24 18:54
Jestem ciekawa co sądzicie o tym deweloperze ? Szukamy dla siebie z męzem mieszkania, ale takiego docelowego, nie na wynajem tylko juz dla siebie. I nie chcemy też kupowac z rynku wtórnego. Przeglądajac wszystkie oferty deweloperów na rynku Warszawskim ten wydaje się być najlepszy pod wieloma względami. Czy ktoś może miał doświadczenie z tym deweloperem?
Wyświetlaj:
k815 / 87.206.236.* / 2014-09-13 01:12
Cwaniactwo i kombinatorstwo - na City Apartments w Warszawie
- deweloper nie dotrzymal terminu oddania o 2 miesiace
- w trakcie trwania budowy zmienil pozwolenie na budowe , przez co nie wywiazal sie z podpisanej umowy deweloperskiej i nie wybudowal budynku zgodnie ze zobowiazaniem (polaczyli 9 lokali w 1 i sprzedali go biedronce mimo ze poczatkowo mialo byc wiele mniejszych lokali), do tej zmiany nie podpisywali aneksow
- obsadzili swojego zarzadce przez co kombinujac zarzadca juz podpisal sklepowi zgode na sprzedaz alkoholu, przydzielil duzy teren pod dostawy etc - wszystko bez zadnej zgody mieszkancow
- generalnie wsadza w mieszkanie tanie okna, tanie tynki, tanie drzwi wszystko w opcjach podstawowych, czesci wspolne bylejakie bez rewelacji
- kombinuja jak moga w prostych sprawach utrudniajac klientom po kolei (np podpisanie aktow tylko u o 1000 pln drozszego notariusza)
- umowa deweloperska to jedna wielka klauzula niedozwolona, ogromna ilosc klauzyl abuzywnych !!!
- duzo niesmaku w tym wszystkim
uuuuuuffffffffffffffffffff / 89.73.208.* / 2016-04-08 09:30
Jak czytam takie komentarze to ręce opadają !
Ludzie skad Wy przybyliście do tej Warszawy?
nihil329 / 89.68.137.* / 2014-05-11 15:40
Trzymajcie się z daleka od tego developera. Wystarczy w Warszawie przyjść na ulicę ul. Klimczaka 16 na Wilanowie i zobaczyć jak zbudowali bramę wjazdową. Frontem do środka hali garażowej. Budowa opóźniona 3 miesiąc. Niemiła obsługa. Nie opłaca się kupować od nich mimo, że taniej.
macjj / 46.186.9.* / 2013-03-02 20:17
ja mam dobre doświadczenia z jw construction. Kupiłem od nich mieszkanie na Woli, wszystko poszło sprawnie i szybko, kontakt ok, żadnych problemów
KAZf / 80.53.38.* / 2012-10-15 09:26
zgodnie z tematem chcę Państwa niestety ostrzec przed zakupem mieszkania u w/w developera, obsługa na poziomie sprzedaży sprawna i szybka, natomiast po zakupie okazuje się że usunięcie usterek to coś nie doogarnięcia, niestety dział zajmujący się reklamacjami nie odbiera telefonów nie dotrzymuje terminów, i robi wszystko aby nic nie robić, kupiliśmy od tego dv mieszkanie pod klucz i się okazuje iż to był nasz wielki bład na chwilę obecną koszt napraw to 40Tzłotych wyceniony przez ekspertów i sądzę że bez sądu się nie obejdzie, mimo że eksperci drugiej strony też potwierdzili i zatwierdzili usterki...a więc nie polecam bo przy takiej inwestycji liczy się nie tylko sprzedawca ale jak się okazuje obsługa po.Pozdrawiam.
waldek_777 / 91.226.117.* / 2013-04-17 11:59
Zdecydowanie odradzam – cena nie jest adekwatna do jakości. Ściany robione z bloczków gipsowych – nierówne, pokryte natryskową farbą (a raczej czymś białym, żeby zamaskować nierówności – nawet osoba z ROBYG, która była przy odbiorze powiedziała, że lepiej od nowa pomalować i koniecznie z gruntem, którego ROBYG nie dał, bo jak nie to będzie „zrywało” przy malowaniu nową farbą). Na suficie odchył 2cm na 2 metrach, okna do regulacji – fatalnie obsadzone (prześwity na łączeniach dużych drzwi balkonowych). Podłoga katastrofa – kruszy się przy ścianach pod niewielkim naciskiem, a jak spadnie zaprawa na podłogę, to po zaschnięciu odchodzi z częścią posadzki. Praktycznie wszystko żle – nawet odpływ w WC do umywalek za nisko (jak montujemy dekoracyjne syfony – chrom). Nie jest to moja pierwsza inwestycja mieszkanioma. Odnosząc np. do jakości Dom Development (gdzie trudno mówić o idalnej sytuacji) – przepaść.
babasamba / 46.149.222.* / 2012-08-08 10:38
a co myślicie o Milowiczu? ma teraz jakieś inwestycje pomiędzy Ursusem a Piastowem... całkiem ciekawie to wygląda, orientuje się ktoś jak to się prezentuje w praktyce?
"szczesliwy nabywca" / 212.180.168.* / 2012-07-12 15:05
ja kupiłem mieszkanie na Żoliborzu, wszystko pięknie do momentu podpisania umowy. Obsługa fatalna, nikt nie odpowiada na telefony, maile lepiej wysłać do św. mikołaja szybciej odpisze niz oni. Obsluga w sekretariacie jak za PRL, zwłaszcza lubiana przez wszystkich pani ABW
Rob Set / 85.222.87.* / 2012-01-31 15:22
My z żoną mieszkamy teraz w bloku Robyga na nowym Wilanowie, wcześniej wynajmowaliśmy przez 1 rok inne mieszkanie też w Robygu na Wilanowie i nie mieliśmy żadnych problemów z mieszkaniem. Mój kolega zakupił sobie ostatnio mieszkanie w Polnordzie (też N.Wilanów), którego mieszkania cechują się podobno wyższym standardem ale jak na razie nie widać różnic w jakości. Przy okazji polecam firmę, w której wzięliśmy kredyt www.bestadvisors.pl. Nie tylko pomogli nam załatwić najtańszy kredyt ale dodatkowo zapłacili nam za współpracę 3800zł ;-) Niezła sprawa. Za polecenia również płacą, wystarczy podać nr klienta (moj nr - 56). Jeżeli się na nich zdecydujecie, przekażcie im ten nr. Pzdr.
brushkin / 178.33.54.* / 2012-01-26 21:29
Mieli jakieś obniżki nie tak dawno jak dobrze kojarzę. Był tu tekst na Moneyu zresztą chyba. I mają chyba siedzibę, gdzieś koło pl. Grunwaldzkiego, a w każdym razie jest tam taki nowy bloczek z ich oczobitnym szyldem.
DZIK28 / 109.241.84.* / 2013-06-09 21:08
NIE GODZĘ SIĘ Z POWYŻSZYMI OPINIAMI.
KOPILIŚMY MIESZKANIE NA OSIEDLU ZDROWA II I JESTEŚMY W 100% ZADOWOLENI/ TAK! NA 100%!!!
JEŚLI MASZ PROBLEM TERAZ Z MIESZKANIEM T TRZEBA BYŁO PRZY ODBIORZE DOBRZE SPRAWDZIĆ MIESZKANIE. MY TAK ZROBILIŚMY I WSZYSTKO BYŁO OK. A JAK CZEGOŚ NIE SPRAWDZILIŚMY TO MOŻEMY MIEĆ PRETENSJE TYLKO DO SIEBIE!!! KOTA W WORKU NIE KUPOWALIŚMY!!!
POLECAM NA 100%!!!
NAUCZ SIE BODOWAĆ / 109.241.124.* / 2014-11-13 08:43
Widać, że w Robygu pracujesz, na zdrowej akustyka mieszkań jest fatalna, w dodatku Robyg robi ogromne problemy jeśli chodzi o przekazanie dokumentów prawowitym wspólnotom.

Nasza wspólnota złożyła doniesienie do prokuratury na postępowanie zarządu na zarządcę mianowanego z ramienia Robyga.
dsfghjk,. / 89.73.207.* / 2015-02-21 16:14
Zgodna z dokumentami?
gewr / 212.180.192.* / 2017-11-28 15:23
Robyg to najgorsze dziadostwo, na folderach ładnie a potem najtansza płytka z marketu, nie wierzcie w to co oni piszą i w ich wizualizacje, potem robią w stulu bloków z lat 90', oszukują na czym się da, nawet kostki nie kładą tylko betonową kratkę. Najtansze okna , najtańsze drzwi, jakościowo reprezentują głęboki PRL, lepiej iść do innego developera zamiast utopić kasę u Robyga. Ponadto multum usterek i nie reagują na prośby ich usunięcia, czekają aż klient się zniecierpliwi bo kazdy już chce wykończyć sobie mieszkanie i dają protokół do pospisania o odebraniu lokalu. A klient jeleń niech sobie usterki sam usuwa bo jak podpisał protoków odebrania lokalu to już usterek nie będa usuwać. Ponadto Robyg stosuje u siebie zamiast normalnych parkingów - platformy ruchome, efekt jest taki że dużym autem nie zaparkujecje bo się ogranicznia rozmiarów, płacicie kolosalne sumy za prąd i konserwację platfrom bo to się ciągle psuje, czesto jest tak że platformy się zapsują z rana i poł osiedla nie może wyciągnac auta z platform i muszi iść na autobus/taxi. A rano kolejki na parkingu bo każdy chce wyciągnąć swoje auto bo każdemu się spieszy i wszyscy stoją jak te ciołki 15 minut w spalinach sąsiadów. Jak usłyszycie że parking jest na platformach ruchmych to uciekajcie jak najszybciej. Mieszkam 8 lat na osiedlu wybudowanym przez Robyga więc wiem co mówię.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy