Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Diamenty to nie wszystko. Jak inwestować w kamienie szlachetne?

Diamenty to nie wszystko. Jak inwestować w kamienie szlachetne?

Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 89.161.37.* / 2023-05-26 11:46
Zdecydowanie warto szukać możliwości inwestycji w bezpieczniejsze aktywa, jak złote i srebrne monety oraz sztabki. Jeśli chcecie się skutecznie zabezpieczyć przed inflacją to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów inwestycyjnych. Licząc przy tym na naprawdę dobre ceny i oczywiście sprawne realizacje co szczególnie wyróżnia nas na rynku.
InwestorDiament / 185.192.241.* / 2019-08-30 14:05
Przed inwestycją w diamenty ważne jest aby diament posiadał certyfikat autentyczności. Jeśli takiego nie ma albo ma z nie całkiem wiarygodnych źródeł lepiej wstrzymać się od inwestycji lub zwrócić się do firmy z ogromnym doświadczeniem w diamentach.
Laboratorium gemmologiczne Pollabo.pl określi dokładne parametry kruszca, jest pomocna w inwestycjach i wystawia wiarygodne w oparciu o badania laboratoryjne certyfikaty.
kampos / 188.146.46.* / 2019-08-26 10:35
Każdy temat inwestycyjny jest dobry, o ile ma się o nim pojęcie. Pod względem inwestycyjnym sytuacja się zmieniła, możliwości są spore, warto wejść w przeróżne tematy. Generalnie pod względem inwestycyjnym okres jest dobry - odpalcie system XTB, potestujcie, można z tego sporo wyciągnąć, ale zakładając, że po prostu się do tego nadajecie.
magdaopal / 2019-04-24 12:56
Inwestując w kamienie. przede wszystkim musimy pamiętać o ich certyfikacji. Światową certyfikacją diamentów zajmuje się http://www.pollabo.pl/ posiada zawodowców w tej sprawie. Pomagają wycenić, oraz zadbać o kamień.
maki531 / 212.7.215.* / 2019-01-24 14:40
Witam. Ja swoją przygodę ze złotem inwestycyjnym zacząłem prawie dziesięć lat temu i nie żałuję. Świetny pomysł na lokatę, o ile ma się choć odrobinę pojęcia o specyfice cen kruszców i zasadach działania światowego rynku. W kwestii zamawiania złota to najlepsze doświadczenia mam z marką z mennica24.pl. Szybka obsługa, złoto jak najbardziej wartościowe (pochodzące z najlepszych mennic globu, a nie wyrabiane w garażu pod Pruszkowem). :)
Ulikoli / 185.192.242.* / 2018-12-05 09:49
Przede wszystkim podczas posiadania diamentów koniecznie trzeba zrobić certyfikację. W http://www.pollabo.pl/ wykonują certyfikację oraz serwisują kamienie na najwyższym poziomie.
Michał Bogucki / 79.191.89.* / 2018-10-03 10:24
Inwestować przede wszystkim z głową. Pomoże wam w tym sprawdzona i rzetelna firma Mart Diamonds. Koniecznie zobaczcie ich ofertę i jeżeli jesteście zainteresowani skontaktujcie się z nimi, a wszystko dokładnie wytłumaczą.
Dawid232 / 79.191.89.* / 2018-10-03 10:16
Aż przychodzi na myśl diamenty to nie wszystko, ale wszystko bez diamentów to nic :P Ja jestem zdania że inwestycja to indywidualna sprawa każdej osoby. To jest ryzyko, ale można je zminimalizować znajdując odpowiednią firmę, która działa w tym zakresie. Mart Diamonds wspomniane wcześniej to dobry wybór.
Fejeieki1 / 185.192.241.* / 2018-09-19 10:07
Sam często inwestuje w diamenty, ale inaczej trochę najlepiej zakupić kilka i zdać się na specjalistów od certyfikacji na przykład http://www.pollabo.pl/ i wtedy mają dużą wartość
Piotr G.. / 79.191.87.* / 2018-09-04 11:24
Przede wszystkim inwestować z głową.I znaleźć do tego odpowiednią firmę. Ja mam w tym trochę doświadczenia i na wielu firmach się niestety przejechałem, jestem świadomy jednak tego, że inwestycja w kamienie jest opłacalna dlatego postanowiłem ostatecznie zaufać firmie Mart Diamonds. Mogę polecić. Jedyna rzetelna firma która dba o klienta nie tylko przed zakupem ale i po. Doradztwo na najwyższym poziomie. Konkretna i dobra firma,która umie się zająć naszym biznesem.
prysiudy / 31.61.129.* / 2015-02-09 23:55
Kiedyś żony VIP ów przemycały z Rosji brylanty ukrywając je w sobie znanych zakamarkach przez co na kontroli granicznej kazano im robić przysiady , teraz już problemu nie mają z przemytem ale z zapłatą w sklepie za np futro .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jubiler USA / 108.53.15.* / 2015-02-08 09:27
INWESTYCJA W KAMIENIE SZLACHETNE TO OBLUDA . KLAMSTWO.
Mauro44 / 178.213.166.* / 2015-02-08 03:07
I co z tych kamieni? Kupisz sobie pierścionek z szafirem, a znawcy powiedzą, że tylko ciemny i z asteryzmem jest coś warty, mąż kupi Ci pierścionek z ogromnym akwamarynem, a potem okazuje się, że jasne odmiany nie są nic warte. Ponadto pełno syntetyków i bubli typu topaz mistyczny, aż strach kupować. I jak jakiś niewolnik wykopie aleksandryt, dostanie za niego 50 groszy to tyle on jest tak naprawdę warty...
Jadeit / 31.61.138.* / 2015-02-07 22:51
Jadeit najcenniejszy, wiedziałam, choruję na te kamienie. Problem w tym, że bardzo trudno dostać prawdziwy jadeit na rynku.
Buddyści już dawno dobrze znali jego wartość
Jubiler USA / 108.53.15.* / 2015-02-08 09:29
Buddysci tez ludzie a skoro ludzie to i Oni klamia . Kamien jest tylko kamien ,w tym wypadku jest to kamien oszlifowany zatem NIC nie warty .
kadi1001 / 146.90.237.* / 2015-02-07 21:58
diamentem - jest zdrowie ! a reszta to - pozyskiwanie - dobr natury - ktora jest - nie dla tych co mysla ze miec beda - ZDROWIE -Boza dala nie kazdemu glos , rozum , wzrok, o sluchu nie wspomne -ale?- kazdy ma swe miejsce i w swym szeregu - jesto kontrolowane poprzez pozostalych na tym chwilowym okresie czasu - dla wszystklich - biednych czy nie boiednych - goly przyszedles - i goly odejdziesz ,.
n
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy