Forum Forum finansoweInne

Disign Partner, polski program inwestycyjny

Disign Partner, polski program inwestycyjny

skomentuj
DisignPL / 89.228.216.* / 2013-01-16 15:10
Witam serdecznie Forumowiczów.

Reprezentuję brokera reklamowego Digital Out Of Home - Disign.pl oraz operatora cyfrowych zewnętrznych nośników reklamowych BIGformat.tv. Jesteśmy polską firmą od wielu lat działającą na polskim rynku reklamy. Obecnie nasza główna działalność to rozbudowa sieci cyfrowych nośników zewnętrznych typu telebimy LED oraz rozwój sprzedaży jako brokera tego typu reklam. Branża jest bardzo innowacyjna i w ostatnich latach nie tylko w Polsce ale też na świecie dynamicznie się rozwija.

W ramach prowadzonej działalności postanowiliśmy opracować program partnerski będący interesującą propozycją na rynku inwestycji o wysokiej stopie zwrotu. Powierzone środki zamierzamy przeznaczać na przedpłaty kampanii reklamowych uzyskując w ten sposób atrakcyjne rabaty. Jako pośrednik w sprzedaży kampanii reklamowych kupujemy je taniej od właściciela nośnika i sprzedajemy drożej naszym Klientom. Właściciele nośników oferują atrakcyjne rabaty, jeżeli dokona się przedpłaty przed emisją reklamy. Do tego właśnie potrzebujemy pieniędzy Partnerów:

1. Partner wpłaca nam swoje środki, które my wpłacamy właścicielowi nośnika jako przedpłatę, uzyskując dodatkowy rabat i lepszą cenę zakupu.
2. Po emisji reklamy nasz Klient wpłaca nam pieniądze za emisję.
3. Połowę kwoty rabatu uzyskanego od właściciela w p1. wypłacamy Partnerowi jako premię i zwracamy jego środki.

Oprocentowanie jakie oferujemy jest w granicach 30-90% rocznie i jest uzależnione od aktualnych ofert właścicieli nośników.

Przykład:

1. Nasz Klient, znana pizzeria w Warszawie chce zareklamować swoją nową promocję. Zamierza puścić reklamę na okres 2 tygodni na telebimie LED, za która zapłaci 1000 zł po zakończeniu emisji reklamy.

2. Jako pośrednik kupujemy tą emisję od właściciela telebimu za 700 zł. Właściciel może nam jednak udzielić dodatkowego rabatu 100 zł (dzięki temu kupimy taniej - za 600 zł), jeśli wpłacimy pieniądze od razu przed emisją.

3. Nasz Partner (użytkownik systemu) inwestuje 600 zł wpłacając je na nasze konto, my przesyłamy je dalej do właściciela telebimu robiąc przedpłatę na tą kwotę 600 zł

4. Po zakończeniu emisji nasz Klient (pizzeria) płaci nam za emisję 1000 zł. Zostawiamy w naszej firmie 350 zł, a pozostałą kwotę 650 (kapitał 600 zł plus premia 50 zł) oddajemy Partnerowi w formie przelewu.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się szczegółowo z naszą propozycją. Bezpłatna rejestracja w naszym systemie partnerskim: http://partner.disign.pl

pozdrawiam, Koordynator projektu - Piotr Pawlak
email: partner@disign.pl
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: