Forum Forum finansoweInne

dług prywatny

dług prywatny

Mizar / 82.41.44.* / 2012-06-15 02:30
Witam serdecznie,
Jestem zadłużony na około 15tyś. zł w kilku różnych miejscach. Zadłużenia są na różnych szczeblach windykacji, od przesądowej do wezwań sądowych. Mieszkam obecnie w UK i z tego powodu mam utrudnione kontaktowanie się z organizacjami którym jestem winien kasę. Ponadto spłacanie wszystkich z osobna jest utrudnione ze względu na koszty przelewów międzywalutowych. W polsce nie mam nikogo kto mógłby mnie reprezentować komu mógłbym przelać kasę raz w miesiącu żeby zapłacili wszystkie te rzeczy z osobna.

Stąd moje pytanie. Czy istnieje organizacja która wykupuje prywatne długi, coś w rodzaju kredtu konsolidacyjnego dla dłużników? Nie mam szans na kredyt konsolidacyjny głównie ze względu na charakter umowy o pracę jaką posiadam (casual employment), pomimo tego że pracuje w pełnym wymiarze godzin.

Czy znacie Państwo więc jakiś sposób na sensowne rozwiązanie takiej sytuacji? Jestem gotów zapłacić do 50% całkowitej wartości swoich zadłużeń za wygodę spłacania jednej raty miesięcznie jak i za "ogarnięcie" wszystkich moich zadłużeń w jedno miejsce.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: