Do Prokuratora :)

saren_as / 2008-04-16 23:00
Witam serdecznie! Mam nadzieje, ze nie mecza Cie juz te ciagle pytania, ale ja rowniez chcial bym o cos poprosic :) Mianowicie chodzi mi o spolki TUP, CASHFLOW oraz SYNTHOS. Kupilem je po nastepujacych cenach:

TUP - 26.09.2007 po 26,94 PLN (obecnie po 13,59 PLN)
CASHFLOW - 26.10.2007 po 13,23 PLN, (obecnie po 5,64 PLN)
SYNTHOS - 10.12.2007 po 1,53 PLN (obecnie po 1,01 PLN)

i w tej chwili odnotowuje duze straty. Wiem, ze do poki nie sprzedam akcji ze strata nic zlego sie nie dzieje, ale... Wlasnie, ale czy nie bylo by jednak lepszym rozwiazaniem sprzedac owe akcje i kupic cos innego ? Chcial bym poprostu znac Twoja opinie na ten temat i ewentualnie o jakas porade. Zaznacze, ze nie dokupowalem tych akcji po innych pozniejszych rekomendacjach, co byc moze bylo bledem.
Pozdrawiam i mimo to dziekuje za Twoja robote ! ! !
Artur
Wyświetlaj:
Marzyciel / 2008-04-17 21:52 / portfel / Weteran 07/08
tez kupilem syfa po 1,53 - wywalilem ze strata i sie ciesze :)
Prokurator / 2008-04-17 20:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,saren_as".
Przyznaję, że straty masz niemałe. W takiej sytuacji nie widzę innego rozwiązania dla ciebie jak tylko czekać na moją rekomendację sprzedaży dla akcji każdej z tych spółek. Dla spółki ,,Cashflow" przed chwilą podałem rekomendację zakupu jej akcji. O ile masz jakieś pieniądze, kupując te akcje z limitem podanym w rekomendacji możesz obniżyć średnią cenę ich zakupu.

Prokurator.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy