DO SIEROTY ?

no / 77.254.49.* / 2009-06-07 17:22
Krótki cytat
"Biorąc pod uwagę skalę deprecjacji pozostałych walut regionu europejskich emerging markets, posiadających płynny kurs walutowy, wydaje się, że dewaluacja łata powinna wynieść ok. 30%. Uczestnicy łotewskiego rynku walutowego uważają jednak, iż istnieje duże prawdopodobieństwo nawet 50-procentowego osłabienia się łata w ciągu najbliższych 12 miesięcy."

Wydaje mi się, że mają rację co do dewaluacji łata. Jak sądzę potwierdza to twoje przewidywania co do osłabienia się walut EM.
Jako, że jestem zielony w temacie obrotu walutami mam pytanie czy są jakieś opcje na np.łata.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-06-07 18:37 / Tysiącznik na forum

czy są jakieś opcje na np.łata.

pewnie sa
no / 77.254.233.* / 2009-06-07 20:43
A gdzie je znależć ? Poprzez platformy np xtb czy saxo?
sierota marycha / 2009-06-07 20:47 / Tysiącznik na forum
zadzwon do byle banku
no / 77.254.233.* / 2009-06-07 20:50
OK dziękuję popytam
sierota marycha / 2009-06-07 22:31 / Tysiącznik na forum
jezeli, jak twierdzisz, jestes zielony w obrocie walutami, to proponuje abys w pierwszej kolejnosci zglebil podstawy walut i samodzienie poznal temat opcji - bank nie ma interesu tlumaczyc na czym te gierki polegja - opcje to wariant dla wytrawnych graczy + niezbedne jest zabezpieczenie, pozdrawiam
no / 77.253.111.* / 2009-06-08 10:16
No może trochę przesadziłem. Nie inwestowałem na forexie obróciłem paroma kontraktami na gpw na dolara ale to w zasadzie wszystko. Co do banków to masz 100% racji, widać to zresztą było w przypadku firm które ubrano w opcje. Czy jednak opcje na waluty różnią się tak bardzo od opcji na np.indeksy ? Jeśli przewidujesz spadek wybierasz opcję na wig20 np.1600 punktów i czekasz, przy czym opcja w przeciwieństwie do kontraktu "jeść nie woła". Oczywiście możesz stracić zainwestowaną kasę ale nie musisz dopłacać.. Ale nie ma się co rozpisywać na pewno znasz to lepiej odemnie.
Gdzie można znależć jakieś kompendium dotyczące opcji na waluty?
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy