Do zarobienia

ldaniel7 / 2009-01-15 14:54
Temat przeniesiony z WWW.TEMAT.ADRESFORUM.PL

Co może się stać jeżeli jacyś ludzie dokonają takich czynności we wszystkich krajach na ziemi:
1. Wpisanie do KRS organizacji jako fundacja, która pożycza różnym ludziom pieniądze na zrealizowanie jakiś interesów i żąda zwrotu pożyczonych pieniędzy [u]bez odsetek.[/u]
2. Wywalczenie podatkowych i nie tylko państwowych dofinansowań we wszystkich krajach ziemi na produkcję pojemników do zbierania datków pieniężnych i materiałów koniecznych do działania organizacji na całej planecie i rozmieszczenie takich pojemników w różnych placówkach urzędów państwowych i prywatnych które wynajmują ochronę.
3. Rozreklamowanie organizacji w różnych mediach (gazety, Internet, TV, radio, billboard itp.)
4. Zatrudnienie ludzi i otwarcie biur organizacji w każdym kraju na ziemi, którzy zasądzą czy dany biznesplan osoby ubiegającej się o pożyczkę jest opłacalny i w mądry sposób będą inwestować uzbierane pieniądze.
5. Realizacja pożyczek gotówkowych na opłacalne biznesplany z podpisaniem prawie dowolnej umowy o oddaniu pieniędzy.
6. Ustalenie ile trzeba pieniędzy aby można zacząć udzielać ludziom pożyczek do spłacania bez odsetek.
7. Wspieranie innych fundacji.

:] Ja sam uważam, że kryzys finansowy spowodowany raczej świetną pracą takiej organizacji nie będzie wielkim problemem dla ludzi decydujących o placówkach państwowych takich jak ZUS, szpital, dworce komunikacji albo dla ludzi którzy zajmują się obiektami np. supermarketów czy basenów prywatnych albo różnych prywatnych firm zatrudniających ochronę obiektu do których można wstawić puszki na datki pieniężne.
Wypowiedz się co sądzisz o takim właśnie pomyśle, który na pewno pomoże wielu ludziom w rozwijaniu własnych interesów [u]bez konieczności spłacania dodatkowych odsetek gdy byśmy pożyczyli pieniądze z banku.[/u]

Proszę o przetłumaczenie tego tekstu i wklejanie na fora dyskusyjne związane z gospodarką na całej ziemi.
Za dobre pomysły trzeba płacić:
IBAN: PL 56 1140 2004 0000 3102 3962 4323
z dopiskiem (TEMAT.ADRESFORUM.PL)

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy