Forum Forum inwestycyjneForex

do_____________kibic$

do_____________kibic$

sierota marycha / 92.244.61.* / 2009-04-21 12:12
Kibic, z calym szacunkiem ale mnie nie zalezy na zadnym wykazywaniu komukolwiek, czegokolwiek i nie bardzo interesuje mnie czy ktos na tamtym forum cieszy sie z tego, ze odeszlismy z tamtego forum czy tez nie - jedno jest pewne - nie bede podnosil ogladalnosci forum bankier.pl.......buahahahahahaa.....zostawiam tamte forum amatorom a la kryzysowy i podobnym rzemieslnikm finasowym - pozdrawiam

p.s. poczytaj wnikliwie jaki poziom komentarzy jest obecnie na bankierze, jakie zainteresowanie i czego owe komentarze dotycza....niedlugo beda rozawiac o robieniu na drutach bo wiecej wiedzy nie maja.......buahahahahahahaaaaa
Wyświetlaj:
kibic$ / 212.76.37.* / 2009-04-21 17:12
...dawno tak sie nie usmiałem....szkoda, ze musiałem wyJsc po te amerykany :))))))))))))).Pozdro
JESTESCIE DEBEŚCIAKI

WRÓZBICI WALUTOWI DEBESCIAKI :)
kibic$ / 212.76.37.* / 2009-04-21 13:09
...własnie sobie troszecze poczytałem, jaja jak arbuzy zadnej merytorycznej dyskusji :) wskazówek etc, faktycznie bedzie tam jeszcze niejedna rozmowa po ile są ziemniaki na zieleniaku u kargula i jak to ujmujesz w koncówce ......buhahahhahahhaha


p.s teraz moderator bedzie mogł sobie isc w kimono w ciagu najblizszych dni :)
sierota marycha / 92.244.61.* / 2009-04-21 13:13
no wlasnie, no i dobrze, niech sobie gadaja o bzdurkach, jak byla okazja do merytorycznych duyskusji to nie bylo chetnych, pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy