Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

dobre biuro nieruchomości Kraków

dobre biuro nieruchomości Kraków

kocprom / 2011-12-16 09:43
Szukam dobrego biura nieruchomości w Krakowie, chciałbym zaczerpnąć od Was informacji odnośnie takiego pośrednika, czy warto w ogóle w ten sposób szukać mieszkania, czy może lepiej na własną rękę? interesuje mnie tylko rynek wtórny.
Wyświetlaj:
Agnieszka Popielak / 37.47.99.* / 2018-07-06 16:14
Agencja nieruchomości Rodzina u Siebie jest jak najbardziej godna polecenia i zaufania! Pełen profesjonalizm i miły kontakt, Pani Beata działa szybko i skutecznie, znalazła kupca mieszkania po dwóch dniach od wystawienia oferty! Jestem bardzo zadowolona z współpracy i wdzięczna Pani Beacie, ponieważ transakcja przebiegła błyskawicznie i bezstresowo.
Anna i Jerzy / 83.10.139.* / 2019-08-07 18:00
Agencja nieuchomosci Rodzina u siebie jest godna polecenia.Wlascicielka pani Beata Niklewicz jest profesjonalistka z duzym doswiadczeniem
Jest godna zaufania a wiemy to stad ,ze korzystamy z jej uslug juz kilka lat i zawsze jestesmy zadowoleni.
Klara988 / 91.223.167.* / 2018-06-26 14:23
Ja mam dwa mieszkania w Krakowie i wynajmuje je. Wszystkimi formalnościami zajmuje się biuro nieruchomości ABCDOM. I jestem zadowolona z tego jak pracują dla mnie. Także ja bym Cię nakierowała na ich usługi, bo są dobrzy.
Szymex / 87.207.11.* / 2018-05-02 18:22
Ostatnio sprzedawałem swoje mieszkanie w Krakowie i chciałem to zrobić przez biuro nieruchomości, które nie oszuka mnie na kasie. Znajomy mojego brata polecił mi ABC-dom i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że stratny nie byłem;)
Paweł0001 / 91.223.167.* / 2018-08-06 14:38
Możesz coś więcej dodać o tym biurze? Też słyszałem wiele pochlebnych opinii na ich temat, ale wolę jednak dowiedzieć się od kogoś, kto z nimi współpracował itp.
muukkaa / 176.221.123.* / 2018-03-15 21:54
Ja polecam targi mieszkaniowe, są już w ten weekend: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/krakow/
Tam na pewno znajdziecie fajne mieszkania i dowiecie się wielu interesujących rzeczy.
ArturD / 188.146.228.* / 2018-02-13 14:37
Ja osobiście korzystałem z usług Power Holding -sa z Krakowa. I mogę polecić. Pan, który mnie obsługiwał znał się na rzeczy i był konkretny. Pomagali mi także przy kredycie
Jan861 / 89.79.183.* / 2017-03-23 22:01
P.Mateusz Kuciel przemiły człowiek zaangażowany w swoją pracę.
Polecam tego agenta nieruchomości,kupowałem przez niego nieruchomość.
Oli97 / 178.37.131.* / 2017-02-28 15:47
Bardzo dobrym biurem jest Galtona. Zajmują się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Mocno polecam www.galton.pl
Waldemar666 / 89.66.141.* / 2016-08-05 17:08
Zaangażowanie i sprawdzenie wszelakich detali przeprowadzenie bardzo trudnej transakcji wszystko to otrzymałem ze strony P. Beaty N. Narzucenie swojego notariusza z którym współpracuje również się opłaciło bo okazał się w porządku,kompetentny i rzeczowy. P. Beata płaci kupującym za taksę wiec to rozumiem. Jestem bardzo zadowolony wszystkim będę polecał tego Pośrednika bo widać że do swoich obowiązków podchodzi z pasją, kilku znajomych również korzystało z usług P. Beaty i mają takie samo zdanie że Pośrednik kompetentny. Osobiście załatwia wszystkie dokumenty do umowy i nadzoruje cały proces nawet do banku w moim przypadku Pani pojechała z nami i po 2 dniach na protokół przyszła, gdzie większość Pośredników już w tym nie uczestniczy. Polecam współpracę z tym biurem. W porównaniu z innymi Agentami na pamięć zna oferty swojego biura,metraże,ceny itd..Jeśli ktoś chce skorzystać z usług Biura to ja Polecam.
Izabella820 / 5.226.92.* / 2016-06-04 11:07
Chciałam również wyrazić Opinię o Profesjonalnym z klasą, wielkim zaangażowanym w swoją pracę Pośredniku z Krakowa.Jestem z pomorskiego- zgłosiłam się kilka miesięcy temu do kilku biur nieruchomości z prośbą o znalezienie dla mnie mieszkania i podesłanie na meila oraz z prośbą że oglądać z uwagi na odległość jaka mnie dzieli z Krakowem mogę tylko w niedzielę. Z sześciu biur ofertę kilkunastu mieszkań podesłało tylko jedno a mianowicie P. Beata Niklewicz z firmy Rodzina u Siebie.
Dziewczyna poświęciła całą niedzielę dla mnie za co dziękuję.Jesteśmy już po finalizacji-Pani w stosunku do innych biur reprezentuje powtarzam pod KAŻDYM względem wysoki poziom przy czym zapłaciła również za umowę u notariusza, załatwiła firmę przeprowadzki, ubezpieczyciela itd..itd.Jestem pod wielkim wrażeniem i naprawdę z czystym sumieniem Polecam zakup czy sprzedaż i powierzenie swojej nieruchomości P. Beacie płacąc 3 % brutto jak to było w moim przypadku,( warto) gdyż jest to osoba z klasą i doświadczeniem wieloletnim na Rynku Nieruchomości co też sprawdziłam i doradzano mi właśnie tą osobę.
Aleksander i Joanna / 83.13.75.* / 2016-08-03 10:17
O NIE!!! Tylko nie to biuro! Jak tylko popiszecie umowę to już na żadne pytanie nie uzyskacie odpowiedzi, jak trzy razy dzwoniłem z pytaniem o metraż piwnicy danego mieszkania, to słyszałem, że pani agent nie ma teraz czasu rozmawiać, bo ma klienta - a to ja nie jestem jej klientem!? w dodatku naciąga na skorzystanie z jej notariusza i wymawia się w różnych sprawach, że właściciel tak sobie życzy, a po fakcie okazuje się, że to tylko jej tak odpowiada
DOMCOM / 2016-04-23 22:07
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w inwestycjach mieszkaniowych i sprzedaży mieszkań BEZPOŚREDNIKÓW. W obecnej chwili trwa sprzedaż
mieszkań na Osiedlu "Słoneczny stok" w Sygneczowie (8 km od Krakowa, 1,5km od Wieliczki)
Strona internetowa inwestycji: http://www.sygneczow.pl/
Kontakt:
Wojciech: 698 269 035
Artur: 609 189 316
dom.com@sygneczow.pl
Krystyna636 / 195.189.88.* / 2016-02-24 15:30
Tak czytam te wszystkie opinie o tych Biurach i Pośrednikach i zauważyłam poniższą opinię dla Pani Beaty z biura Rodzina u Siebie osobiście uważam że jest niesłuszna i nie zgadzam się z nią. Sprzedawałam 2 krotnie za jej pośrednictwem i kupowałam mieszkanie wiedza i kultura jaką reprezentuje a przede wszystkim czas i zaangażowanie jest na bardzo wysokim poziomie w stosunku do innych biur.Poza tym jest to Pośrednik z prawdziwego zdarzenia nie z przypadku z długoletnim stażem na rynku nieruchomości zajmuje się wszystkim od A-Z przy transakcjach.
Jadwiga414 / 95.155.113.* / 2016-01-26 16:06
Widzę,że Pani Beacie (ABN Nieruchomośći u siebie) bardzo zależy na dobrej opinii. Czy też po prostu sama wraz z pracownikami siedzi i wypisuje te wyssane z palca pozytywne opinie? Miałam okazję z nią współpracować... Nie polecam zero kultury , składni jak i profesjonalizmu.
DoKotka / 89.67.173.* / 2015-12-18 00:56
A ja chcialam polecic firme Krak i p.Basie. Kupowalam mieszkanie w Krakowie z Anglii. Tylko nieliczni posrednicy brali nas na powaznie. Jak przyjechalismy, to p. Basia czekala na nas z lista mieszkan i dzielnic (nie znalismy Krakowa). Bylam wtedy chora, wiec bylam zdana tylko na p. Basie, a tu pozytywne zaskoczenie. Pani Basia nie tylko nam mowila nam o zaletach mieszkan, ale i wspominala o minusach i to uwazam za profesjonalizm. Mielismy tydzien na kupno mieszkania. Pani Basia z kolezanka z biura po nocach sprawdzaly dla nas oferty i pozniej byla tez pomoc w negocjacjach ceny i umowie.
Mialam ogromne szczescie, ze trafilam na p.BAsie, dlatego z czystym sumieniem moge ja polecac do kupna mieszkania, a ze nie jest to latwa sprawa, to warto byc w dobrych rekach :)
Agnieszka125 / 92.251.85.* / 2015-09-17 13:13
nie polecam biura nieruchomości Fundament Edyty Modelskiej. w dalszym ciągu nie otrzymałam zwrotu kaucji. zwykli oszuśći.
Klient. / 83.30.17.* / 2015-09-02 20:58
Serdecznie nie polecam power inverst, przez jednego z ich pracownikow- pan Macin A. jest bardzo sympatyczny, uprzejmy przez co potrafi niesmowicie dobrze zwodzic klienta, odwlekac w czasie, odwolywac wczesniej umowione spotkania, a w rezultacie, zmieniac ceny ofert, ktore z atrakcyjnych staly sie przecenionymi nieruchomosciami, jak wiele innych na rynku krakowskim. Stracony czas i nerwy.

Najnowsze wpisy