Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

dobre biuro nieruchomości Kraków

dobre biuro nieruchomości Kraków

kocprom / 2011-12-16 09:43
Szukam dobrego biura nieruchomości w Krakowie, chciałbym zaczerpnąć od Was informacji odnośnie takiego pośrednika, czy warto w ogóle w ten sposób szukać mieszkania, czy może lepiej na własną rękę? interesuje mnie tylko rynek wtórny.
Wyświetlaj:
EWA760 / 89.69.106.* / 2015-08-22 22:30
RODZINA U SIEBIE W KRAKOWIE NAJLEPSZE
Barbara28 / 78.10.210.* / 2018-05-17 10:35
Potwierdzam,Biuro Rodzina u siebie jest bardzo skuteczne.Pani Beata Niklewicz zajęła się moją ofertą bardzo profesjonalnie.Sprzedała mieszkanie w błyskawicznym tempie . Z pełnym zaangażowaniem służyła radą i swoim czasem. Osoba godna polecenia,kontaktowa i rzetelna. Pani Beato,dziękuję i na pewno będę polecać znajomym Pani usługi.
jeden z wielu / 31.179.73.* / 2015-09-22 00:00
najlepiej dla kogo Pani Beaty szefowej bo nie dla klienta nie polecam
ja911 / 130.255.156.* / 2015-08-16 20:58
Nie polecam na pewno Agencja nieruchomości AS.Pan Paweł Szafraniec to cham,kiedy do niego zadzwoniłem żeby zapytac o dokładną lokalizację mieszkania którym byłem zainteresowany,stwierdził że nie wie dokladnie bo jest niedziela i on nie siedzi przed komputerem,po czym rzucil sluchawką.zdecydowanie nie polecam!
Rita2015 / 89.67.246.* / 2015-07-10 11:58
Zdecydowanie nie polecam Nowodworskiestates. Z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze się nie spotkałam. W poniedziałek umówiłam się z Panem z agencji na oglądanie domu w sobotę, zaznaczając, że przyjadę do Krakowa z Warszawy specjalnie i bardzo mi zależy na jak najszybszym wynajęciu. Pan nie zainteresował się czego szukam, nie zaoferował żadnej pomocy w znalezieniu mieszkania, nie zaproponował żadnej alternatywy, co jest standardem w innych agencjach, które przygotowują oferty dostosowane do oczekiwań klienta.
Wyjechaliśmy do Krakowa dzień wcześniej w piątek. Przed wyjazdem próbowałam się do Pana dodzwonić, żeby potwierdzić spotkanie, wysłałam smsa. Pan oddzwonił kiedy byliśmy w połowie drogie z informacją, że oferta jest nieaktualna bo mieszkanie się wynajęło i w sobotę podpisuje umowę.
Czy tak trudno jest uprzedzić zainteresowanego klienta, że są inni potencjalni najemcy, a w końcu że mieszkanie się wynajęło? Pan nie miał sobie nic do zarzucenia, bo przecież nas uprzedził dzień wcześniej......a do tego był arogancki.
Polecam szczerze Pana Marka z Aphouse. Oferta z mieszkaniami w ciągu pół godziny, w tym samym dniu umówione oglądanie i transakcja zamknięta w dniu następnym. Profesjonalnie i błyskawicznie.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - szaff.]
Andrew12434 / 178.43.250.* / 2016-02-20 16:39
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Nie dość że pokazali mi zupełnie inną ofertę, o którą mi chodziło to chcieli wyłudzić 50% wyższa prowizję niż ustaliliśmy. OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zygmuntxyz / 89.66.240.* / 2016-04-21 13:57
Mam bardzo podobne doswiadczenia! Umowilismy sie na prowizje (jednomiesieczny czynsz z Vat), a po podpisaniu umowy wyslali rachunek jednomiesieczny czynsz+Vat. Bardzo nie polecam! Nieslowni, nie szanuja klienta, brak profesjonalizmu! Mimo udanej transakcji pozotal mi ogromny niesmak i na pewno nie skorzystam z ich uslug ponownie.
NowodworskiEstates / 89.74.117.* / 2015-07-13 16:57
Dzień dobry,

Szanowna Pani,

Dziękujemy za informację i jednocześnie bardzo prosimy o pilny kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu: 662 817 734 lub e-mail: biuro@nowodworskiestates.pl.

Dzięki rozmowie z Panią będziemy mogli ustalić, co dokładnie się stało i z którym Agentem Pani współpracowała. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, bardzo przepraszamy i zapewniamy, że podejmiemy natychmiastowe kroki wyjaśniające. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z naszym biurem i naszymi Agentami. Dlatego właśnie wyciągniemy stosowne konsekwencje wobec osoby, która nie spełnia standardów naszej firmy.

Pozdrawiamy, Zespół NowodworskiEstates
Bogumiła797 / 89.69.114.* / 2015-07-06 21:36
Rodzina u Siebie - jest najlepsze w całym Krakowie, a wiem co mówię bo mam styczność od kilkunastu lat z różnymi Biurami i Pośrednikami.
P. Beata jest osobą o bardzo dużej wiedzy, elegancka,konkretna i potrafi doradzić i sprzedać każde mieszkanie w kilka dni w moim przypadku.Transakcja w maju tego roku przeprowadzona z dużą dokładnością, solidnie. Biuro któremu należy się dobre wynagrodzenie, bo nie jest z przypadku na rynku, a jego właścicielka przemiła i skuteczna.
Basia349 / 89.65.23.* / 2016-05-16 15:31
Pani Beata elegancka?! To chyba ktoś nie zna pojęcia słowa "elegancja". Rozciągnięta bluzka i przetłuszczone włosy o elegancji raczej nie świadczą.
Pomijam niskich lotów język jakim posługuje się ta osoba. Miałem nieprzyjemność zamienić kilka słów - I NIGDY WIĘCEJ!
Pepsi688 / 87.239.222.* / 2015-06-09 18:12
biuro ABN -Rodzina u siebie, male biuro-Pani pracuje dla siebie wiec zalezy jej na znalezieniu klientow i kupujacych i sprzedajacych, sprawy zalatwia konkretnie od poczatku do konca,dba o formalnosci, polecam.
Roma868 / 89.68.165.* / 2015-05-25 14:22
Gorąco polecam ABN Rodzina u siebie!
Serwis na wysokim poziomie!
Maciek84 / 78.9.51.* / 2015-05-23 15:16
Napiszę o najgorszym biurze działającym m.in.: we Wrocławiu i Krakowie. Nie polecam NowodworskiEstetes a w szczególności osobę Damiana Chmiel - zero profesjonalizmu, brak odpowiedniego podejścia do klienta. Szkoda tracić czas na taką firmę. Można samemu podpisać umowę z właścicielem, przecież to nie problem. Biura nieruchomości tylko wyłudzają kasę - najczęściej jest to kwota jednomiesięcznego wynajmu a praktycznie w niczym nie pomagają, tylko mataczą i utrudniają kontakt z właścicielem.
szaff / 2015-09-09 16:15
Ja też miałem do czynienia z Panem Chmielem i mam kompletnie odwrotne odczucia. Super sympatyczny gość, uśmiechnięty i profesjonalny. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się, żeby pośrednik zaangażował się w moją sprawę i rzeczywiście mi pomógł. A komu jak komu, ale Panu Damianowi z przyjemnością zapłaciłem prowizję, bo po prostu na nią zasłuzył. Może miał gorszy dzień, gdy cię obsługiwał Maćku84...
aśka437 / 83.4.244.* / 2015-05-21 01:09
trafiłam ostatnio na ciekawą stronę z luksusowymi nieruchomościami. Akurat w obecnej sytuacji mogę niestety tylko je pooglądać ale może komuś taki namiar się przyda http://luksusportal.pl/pl/architektura-i-budownictwo
oszukany672 / 89.65.21.* / 2015-05-20 13:34
zagubione umowy, brak zainteresowania ofertami i klientem, szef biura to po prostu cham i prostak, zależy mu tylko na pieniądzach, zero szacunku do ludzi, zarówno do klientów jak i pracowników, duża rotacja pracowników (pewnie ze względu na szefa), w sieci całe mnóstwo negatywnych komentarzy o tym człowieku. Odradzam!!
Michałk1980 / 91.227.3.* / 2015-04-08 18:17
Ja z kolei polecam biuro nieruchomości Galiszkiewicz i Kurpiel. Siedzibę mają na Gertrudy. Wynajmowalem lokal za ich pośrednictwem i w ciągu 10 dni roboczych dostałem kilka propozycji a sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie
Gorąco polecam!!
DamianS. / 195.20.110.* / 2015-04-07 13:02
Witam,
Polecam biuro nieruchomości ABN Pani Beaty. Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Beata włożyła bardzo dużo wysiłku aby przedstawić Nam ofertę idealnie dopasowaną!
POLECAM!!!
Mateusz1100 / 195.189.88.* / 2015-04-05 15:46
Miałem okazję korzystać z usług Biura Nieruchomości Rodzina u Siebie i muszę przyznać że się nie zawiodłem. Obsługa rewelacyjna, dobre wrażenie wywarli na mnie. Polecam www.rodzinausiebie.pl Podaję stronę internetową, gdyż jest przejrzysta i sporo dobrych ofert biuro posiada
Z804 / 89.69.114.* / 2015-03-31 22:02
A ja polecam P. Beatę Niklewicz z biura Rodzina u Siebie - konkretna i skuteczna. Posiada Licencję a to dość ważne bo działają też ci co jej nie mają i się nie znają.
Dzięki pani Beato / 31.179.73.* / 2015-09-22 00:02
dopinam się NIE POLECAM WCALE !!!! KOSZMAR
Anna139851 / 93.180.173.* / 2015-03-29 17:27
Korzystałam Kilka razy z różnych Biur Nieruchomości i wg mnie najbardziej prestiżowe i kompetentne okazało się Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie, a w szczególności jego właścicielka P. Beata. Przygotowała i załatwiła wszystkie dokumenty do sprzedaży,nie musiałam nigdzie chodzić, załatwiać, a było tak zadzwoniło do mnie Biuro że chce pozyskać i umówić się na spotkanie, miałam już 15 podpisanych umów i nie miałam czasu, ale Pani tak mnie przekonała do swojej osoby, że chciałam ją poznać, więc się zgodziłam, a po 3 tygodniach miałam sprzedane mieszkanie. Super - zadowolona jestem, teraz współpracuję z Biurem przy wynajmie kilku mieszkań, P. Beata jest niesamowita, ma taką wiedzę, jak mało kto.
Oczywiście jako właścicielka wynajmując przez Biuro też płacę prowizję, ale zawsze mam szczęście do najemcy że są w porządku, więc korzystam.
Dawid654 / 89.66.135.* / 2015-03-25 23:47
Również nie polecam biura pani Jagody Gawędy Invest-Home. Kłamią są obłudni i nie mają zielonego pojęcia o nieruchomościach a ich mieszkania to chyba wszystko to czego reszta biur się nie chwyciła. Tydzień czekałem aż mi jakąs oferte prześlą z łaski swojej.
xc / 89.68.160.* / 2015-08-20 16:26
zgadza się, również odradzam jakąkolwiek współpracę z Jagodą Gawędą. brak profesjonalizmu u tej pani aż bije po oczach...

Najnowsze wpisy