Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

skomentuj
-Mobius- / 85.221.172.* / 2008-06-27 13:16
Mój wybór padł na biuro Henclewski Nieruchomości - korzystałem ostatnio i jestem bardzo zadowolony. Mam kilka nieruchomości i robiłem porządne rozeznanie w biurach. Zależało mi na profesjonalizmie i ofercie na wyłączność bo nie mam czasu by latać po pośrednikach tym bardziej że wiele "biur" to partacze/ściemniacze/naciągacze.
Obsługiwał mnie młody facet - Michał, nie dość że gość zrobił mi de facto wycenę za free - dobrze trafiliśmy z ceną w rynek, to mieszkanko sprzedał stosunkowo szybko, do tego totalnie profesjonalna obsługa. Mogę spokojnie polecić.
Wyświetlaj:
Tomasz672 / 46.187.203.* / 2020-04-24 19:21
Polecam AJ Nieruchomości. To biuro nieruchomości, gdzie pracują doświadczeni pośrednicy nieruchomości. Generalnie mi pomogli sprzedać nieruchomość w Dąbrówce, ale wiem, że znajomej pomogli sprzedać mieszkanie na Grunwaldzie. Konkretni ludzie i wiedzą jak wypromować i sprzedać nieruchomość. To biuro nieruchomości ma siedzibę w Poznaniu i najlepiej kontaktować się z Panem Adamem Jasińskim.
Allex / 37.212.78.* / 2019-11-12 19:04
Z nami jednego dobrego brokera ale nie jestem oewien czy pracuje w Poznaniu. Patrzylem dom w Czarnogórze https://tranio.com/montenegro/detached czasem można zobaczyc dobre propozycje.
AśkaPoznań / 5.173.232.* / 2019-10-30 23:58
A ja polecam #NIERUCHOMOŚCI, biuro co prawda działa od roku, ale tworzą je sympatyczni i kompetentni ludzie, którzy mają ponad 8 lat doświadczenia na rynku. Wiedzą co robią i potrafią się dopasować do potrzeb klienta. Kontakt na www.hasztagnieruchomosci.pl.
anka34 / 85.221.155.* / 2019-08-29 15:20
Świetny pośrednik z Poznania twoj-posrednik.pl
Jarosław699 / 37.248.208.* / 2019-06-05 17:05
Pani Asia z biura Home Development z Dabrowki zadzwoniła na moje prywatne ogłoszenie i skręciła mnie na współpracę . Mieszkam na stałe w Warszawie wiec zdecydowałem się , podpisałem umowę wysłałem kurierem razem z kluczami do mieszkania.( żona mówiła ze oszalałem) ale brak czasu , jeżdżenie weekendami pokazywać mieszkanie to była porażka.
Po 3 tyg spotkaliśmy się już na akcie notarialnym ! Szczerze polecam, bi w Warszawie pośrednicy to są sempy straszne , a tu tak szybko i bez problemów , za rozsądna cene( trzeba się potargować oczywiście )
iwona kurdocka / 37.30.24.* / 2019-05-31 14:03
Srdecznie polecam Panią Joannę z Home Development z Dąbrówki, kupował u niej swoje pierwsze mieszkanie 4 lata temu, teraz pomogła nam je sprzedać ponieważ potrzebowaliśmy czegoś większego, jak zwykle mieszkanie pieknie ustrojone, poduszeczki,kwiatki , poszło w 3 tygodnie, umowa przedwstepna podpisana na naszego wymarzonego blizniaka !
Nie wiem czy mają strone internetowa ale nr do niej to 793671576
Jarek_Stockholm / 164.10.46.* / 2019-04-05 15:41
Podczas poszukiwań mozliwosci wynajecia mieszkania skorzystałem z usług biura Inventum Nieruchomości. W poszukiwaniach pomogła mi Pani Ewelina Matyjasik-Lewandowska, która przede wszystkim wykazała się dużą cierpliwością i rzetelnością wobec klienta za co serdecznie dziękuję. Ponadto Pani Ewelina posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie nieruchomości. Współpraca z Panią Ewelina przebiegła bardzo pomyślnie i produktywnie, okazała się nieocenionym wsparciem w podjęciu decyzji zakupu mieszkania. Mogę naprawde polecić biuro Inventum Nieruchomości, a przede wszystkim Panią Ewelinę.
anastazja155 / 5.173.160.* / 2019-03-26 20:46
Ostatnio miałam okazję korzystać z agencji Twój Pośrednik- miałam problem z wynajmem mieszkania, ale z pomocą pana Darka Siwczaka udało się szybko znaleźć lokatorów. Polecam wszystkim!
Magda_poznanianka / 31.0.24.* / 2019-02-26 19:55
Od trudnych nieruchomości najlepsza jest agencja twoj-posrednik.pl. Sprzedawałam za ich pośrednictwem mieszkanie z lokatorem i wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
elaK / 109.173.153.* / 2019-02-19 13:55
Van Hausen polecam sprzedaż odbyła się błyskawicznie z pełnym profesjonalizmem, przy okazji sympatyczny Pan pośrednik z dużą dawką pozytywnych emocji
Mateusz_90 / 89.228.143.* / 2018-12-25 19:48
Osobiście bardzo polecam współpracę z biurem INVENTUM NIERUCHOMOŚCI, a w szczególności z Panią Eweliną Matyjasik-Lewandowska. Posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie nieruchomości. Jak również duże zapasy cierpliwości wobec wymagających klientów. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, towarzyszyła mi podczas podpisywania umowy notarialnej oraz cały czas utrzymuje ze mną kontakt, aż finalnie będę mógł odebrać od dewelopera klucze do swojego mieszkania.
GrzegorzKonecki / 5.173.160.* / 2018-12-19 19:19
Ja 2 razy korzystałam z usług agencji twoj-posrednik. Prowizje mają standardową, a obsługa klientów na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto bezskutecznie probuje sprzedać swoją nieruchomość.
Zofia89 / 79.186.53.* / 2018-12-10 14:20
Polecam biuro o nazwie Poznańskie Nieruchomości. Do każdego klienta potrafią podejść indywidualnie, nie tylko sprzedają nieruchomości, ale są także mediatorami przy sporach. Moja sytuacja była trudna, wraz z rodzeństwem odziedziczyliśmy mieszkanie po rodzicach i pomimo sporów i zatargów Pani pośrednik potrafiła z każdym z nas osobno się dogadać, tak, że przyszliśmy do notariusza na gotowe. Wycena mieszkania była darmowa, cena wpasowała się w rynek, dzięki temu klient dosyć szybko się znalazł. Obsługa w pełni profesjonalna, a przy okazji bardzo miła i serdeczna.
Polecam każdemu z czystym sumieniem
Wojciech_Michalak / 85.221.138.* / 2018-12-04 03:03
Trudno znaleźć pośrednika, który wykaże tak duże zaangażowanie w poszukiwania jak Pan Tomasz Lewandowski z biura Inventum Nieruchomości. Jesteśmy bardzo zapracowani, w związku z tym powierzyliśmy mu poszukiwania domu. Przede wszystkim skuteczność w działaniu, uczciwość oraz pełne zrozumienie naszych potrzeb. Dzięki współpracy mogliśmy zobaczyć kilka nieruchomości niedostępnych na portalach ogłoszeniowych i właśnie jedną z nich udało nam się kupić. Przed podpisaniem umowy przedwstępnej biuro Inventum zleciło szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego domu, co dało nam duże bezpieczeństwo przy zakupie.

Szczerze polecam współpracę z Panem Tomaszem!
justyna specjalistka ds nieruchomosci / 5.133.251.* / 2018-11-02 18:53
Polecam swoją pomoc przy wyszukaniu mieszkania Twoich marzeń.
Jak również oferuje swoją pomoc przy sprzedaży nieruchomości.

A także możesz u mnie też uzyskać pomoc przy zaopiekowaniu się mieszkaniem na wynajem

Jak również mogę zaoferować swoją pomoc przy przygotowaniu mieszkania do sprzedaży

Poznaj mnie a przekonasz się że Warto skorzystać z moich usług

Zapraszam Justyna Kusiak

Tu jest moja strona

https://www.facebook.com/JustynaKusiakSpecjalista/
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy