Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobre biuro nieruchomości we Wrocławiu

Dobre biuro nieruchomości we Wrocławiu

Anna Kostecka / 78.9.5.* / 2014-09-17 09:44
Jeśli ktoś biura godnego zaufania, to polecam Verso Nieruchomości przy Grabiszyńskiej 208. Jestem zadowolona z ich pomocy w poszukiwaniu mieszkania.

www.verson.com.pl
Wyświetlaj:
justo65 / 78.88.29.* / 2016-04-27 12:25
Jeśli zależy ci na szybkiej sprzedaży i dobrej jakości obsługi to polecam biuro nieruchomości Ale Domy i Katarzynę Stachurską. Dla mnie sprzedała mieszkanie w miesiąc chociaż nie wierzyłam, że tak szybko się uda. Z tego co wiem to jako biuro specjalizują się w sprzedaży mieszkań i średnio każda sprzedaż zajmuje im miesiąc czasu, więc patrząc na rynek wrocławski to bardzo krótko. A ofertę mają o niebo lepszą od pozostałych (np robią home staging i promują dobrze oferty tak aby były widoczne dla kupujących na portalach) dlatego ich wybrałam. Na poczatku byłam sceptycznie do nich nastawiona, bo nie wierzyłam w ten cały home staging, ale jak zrobili zdjęcia, to nie wierzyłam własnym oczom, że tak może wyglądać moje mieszkanie :) I co dla mnie było ważne to oni nie pobierają prowizji od kupującego. Wtedy przynajmniej wiem, że pracują tylko dla mnie a nie dla kupującego. Bo gdyby pracowali również dla kupującego to by pewnie obniżali cenę w nieskończoność, tak jak to było w poprzednich 6 biurach, w których miałam ofertę zanim nie trafiłam na Ale Domy. Jeszcze coś tam mieli dodatkowo, ale już nie pamiętam, bo sprzedawałam mieszkanie ponad 2 lata temu. Najlepiej wejdź na ich stronę i sam poczytaj co mają do zaoferowania to się przekonasz. Pozdrawiam.
Anna78201 / 37.47.168.* / 2017-10-14 00:39
Polecam Katarzynę Stachurską-Rexa jedynie do pisania swoich komentarzy

Nad pozostałymi rzeczami bym popracowała. Podobno specjalizuje się wyśmiewaniu innych osób
kupjący / 90.156.8.* / 2017-08-12 14:17
Żenująca autoreklama
ten sam styl pisania co w ogłoszeniach
polecam tylko jesli ktoś lubi uczestniczyc w spędach potencjalnych klientów i bycie poddawanym presji konkurencji przy decyzji o zakupie
Iwona_Wer / 37.47.139.* / 2016-02-08 10:22
Także dołączam się do pozytywnej opinii o Gross. Mi pomogli znaleźć mieszkanie pasujące do MDM. Ekspresowi, a przy tym profesjonalni i konkretni, zero ściemniania i ofert z kosmosu. Dostałam to na czym mi zależało. To lubię! :)
Anonym / 77.253.229.* / 2017-10-18 10:12
Odradzam współpracę z tym biurem nawet najgorszym wrogom!
Kupiłem mieszkanie za pomocą biura SDP Nieruchomości. W dniu podpisaniu aktu notarialnego, właściciel chciał z mieszkania zabrać telewizor i system audio hi-fi . Właściciel się rozmyślił, bo okazuje ze te sprzęty ma dla niego 'wartości sentymentalnej'. Na umowie przedwstępnej było napisane wyraźnie ze właściciel zostawia wszystkie sprzęty jak lodówka, telewizor itd itp. Agentka która reprezentowała mnie, stała za właścicielem i wszyscy próbowali mnie namawiać abym oddał sprzęt właścicielom. Stanowczo powiedziałem ze nie. Agenci w tym biurze po prostu chcą zarobić kasę i mają gdzieś czy klient jest zadowolony czy nie. Jedynie mój kolega który też był na podpisaniu aktu notarialnego i notariusz stali za mną.
Byłem zgłosić tą sprawę u nich w biurze u 'kierownika', i Pani oferowała mi kartę podarunkowego do Home & You żebym więcej o nim nikomu nie gadał.

Nie Polecam się kompletnie.
Werkaa / 5.173.154.* / 2015-12-18 13:04
My sami szukaliśmy swojego mieszkania. Bardzo się cieszę, że sami się na to zdecydowaliśmy, ponieważ udało się trochę oszczędzić :) a kiedy trafiłam na stronę http://www.dopoznania.pl/wroclaw/ poszukiwania poszły błyskawicznie.
Anna915 / 46.112.114.* / 2015-09-24 22:44
A czy ktoś z Państwa miał kontakt z biurem "Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy"? Jak sprawdzić czy biuro jest wiarygodne i spełnia wszystkie "obietnice"? Pozdrawiam!
Waldo58 / 188.146.2.* / 2016-07-18 00:35
Ja kupowałem z Panią Alicją mieszkanie i muszę się niezgodzić z opinią japablo. Polecam szczerze!
Dodatkowo zapewnili mi doskonale taksy notarialne.
Spokój i profesjonalizm.
A prowizja do negocjacji i naprawdę niższa niż w innych biurach,a nie kupowałem po raz pierwszy.
JA POLECAM!!!!!
W.
japablo / 95.160.159.* / 2016-06-25 08:14
Odradzam !!! omijać na kilometr !!! domaga się 100% prowizji przed podpisaniem umowy notarialnej. Proszę czytać uważnie co daje do podpisania !!!! Raz skorzystaliśmy i nigdy więcej...
kawa444 / 195.210.24.* / 2015-11-29 19:42
Ja miałem kontakt z biurem Polskie Nieruchomości i gorąco polecam,Pani Alicja sprzedawała mi mieszkanie,dopilnowała wszystkiego,potem kupiliśmy z Panią Alicja dom,również okazała bardzo
duże zaangażowanie. Czuliśmy się spokojnie i pewnie. Wszystkim polecam.
Rozczarowany Klient / 213.135.234.* / 2015-09-15 09:12
Ja również odradzam biuro MOC NIERUCHOMOŚCI. W moim przypadku okazało się, że podpisali umowę tylko z jedną osobą od strony sprzedającej, a było kilku współwłaścicieli. Problem w tym, że ta osoba nie miała pełnomocnictw od pozostałych. Ja byłem stroną kupującą. Przy podpisywaniu aktu strona sprzedająca nie zgodziła się na sprzedaż, bo prowizja firmy MOC NIERUCHOMOŚCI miała wynieść 13% plus dodatkowo 7% ode mnie, w sumie 20%! Oczywiście podpisane umowy już na tym etapie zobowiązywały nas do zapłacenia prowizji! Przedstawiciel MOCY NIERUCHOMOŚCI w niczym nie chciał pomóc, nie chciał mi nawet udostępnić dokumentów dotyczących gruntu. Następnie wzywał mnie do zapłaty prowizji, chociaż sprawa nie była nawet właściwie dokończona. Musiałem zaangażować prawnika i poniosłem dodatkowe koszty. Dla mnie przedstawiciel tej firmy w ogóle nie ma szacunku do ludzi, do klientów, liczy się tylko kasa i zysk. Przestrzegam przed takim nieprofesjonalnym podejściem!
Piotr Czymerski / 94.254.129.* / 2015-09-21 14:53
Panie Bartłomieju, to może się Pan podpisze pod szkalującą opinią i przedstawi całą sprawę a nie jedynie Pana opinię? Pokazuje Pan jedynie wybiórcze i spreparowane dane. To jest obrzydliwe.
m107 / 79.191.175.* / 2015-07-12 10:31
Na pewno nie polecam biura nieruchomości - MOC NIERUCHOMOŚCI MONIKA CZYMERSKA, brak podejścia do klienta i wyjścia na przeciw oczekiwaniom klienta, a skoro chce się coś sprzedać to powinno się być pomocnym przy udzielaniu odpowiedzi. A tu niestety nieuprzejmość i chyba brak chęci sprzedaży, może dostają kasę od tego ilu potencjalnym klientom pokażą daną nieruchomość. Dla tych którzy chcą polecić agencji sprzedaż, zdecydowanie odradzam, bo raczej chyba nie zależy im na sprzedaży, ale i dla kupujących również, bo brak im chęci do udzielania rzetelnych informacji.
Były klient / 88.90.242.* / 2016-03-25 00:10
Ja również się dołączę do negatywnych opinii o agencji Moc Nieruchomości, zdecydowanie odradzam współpracę z tą ala firmą, totalny brak profesjonalizmu i nastawienie tylko i wyłącznie na wytarganie prowizji za wszelką cenę. Takie ala firmy powinny być szybciutko zamykane bo tylko psują rynek uczciwym firmą. Jeżeli nie chcą czy nie umieją zarabiać uczciwie pieniędzy to nie powinni zabierać innym chleba. Ich działania zakrawają moim zdaniem ewidentnie na wyłudzenia
Piotr Czymerski / 94.254.242.* / 2016-03-25 20:00
Pani Marleno. Firma wykonała swoją usługę należycie. Tutaj rozumiem, że nie ma Pani zastrzeżeń (chciała Pani kupić działkę). Tak zwane przez Panią zabieranie chleba to jest domaganie się przez firmę zapłaty wcześniej ustalonego wynagrodzenia. Byłem obecny przy zawieraniu przez Panią umowy. Umowa została zawarta w biurze, bez presji czasu z naszej strony. Warunki zostały wzajemnie uzgodnione. Trywialne pisanie o braku profesjonalizmu jest nie na miejscu. Nic nie wnosi do opinii o firmie.
Jeśli chodzi o wynagrodzenie firmy to tak, firma będzie dochodziła należnego wynagrodzenia w bardzo cywilizowany sposób. Poprzez adwokata i sprawę sądową. Sąd oceni czy wynagrodzenie jest należne.
Pisanie o ewidentnym wyłudzeniu jest szkalowaniem firmy a na to nie pozwolę.
greg_finke40 / 2015-05-28 16:12
My z żoną polecamy biuro nieruchomości Ekstra House! Prowadzi je przesympatyczna pani Sara, która potrafi dokładnie określić potrzeby kupujących, którymi sami byliśmy. Możecie liczyć na pełen profesjonalizm i pomoc z jej strony przy wszystkich zawiłych formalnościach przy zakupie nieruchomości (np. przepisanie energii, spółdzielnia mieszkaniowa itp.). Przy finalizowaniu transakcji zostaliśmy zaskoczeni miłą niespodzianką :) Co to było? - musicie sami sprawdzić!!!
Anna i Grzegorz
Izabela / 78.10.243.* / 2015-04-20 11:48
Dobre biuro nieruchomości? Ja polecam DCN, naprawdę profesjonalnie działają. Sprzedawałam kawalerkę jakiś czas temu i zamieściłam ogłoszenie na ich stronie, sprzedała się raz dwa :D zawsze można też liczyć na poradę, polecam bo ludzcy ludzie tam pracują
Krystiano360 / 79.110.203.* / 2015-03-31 09:29
Również polecam Verso! W ciągu miesiąca udało się znaleźć kupca na dom, formalności załatwione szybko i sprawnie. Sprawdziłem ich najpierw w internecie, gdzie przeważają pozytywne opinie, zgłosiłem się i każdemu mogę polecić!
Tarik / 83.8.136.* / 2015-01-31 13:20
Jaki sens jest korzystać z biura nieruchomości jeśli samemu można wrzucić ogłoszenie np na prywatnaoferta i portal umieści ogłoszenie na kolejnych 100 portalach.
MarGo123 / 79.110.203.* / 2015-03-02 12:06
Jest taki sens jeśli biura nieruchomości działają jak to podane przez panią Anne Kostecką. Z racji tego, że pracuję do późna załatwili za mnie formalności i wszystko odbyło się naprawdę sprawnie i przyjaźnie. Polecam Verso
Michał Wersal / 78.8.129.* / 2015-01-23 14:31
A ja polecam biuro nieruchomości Ale Domy. Byłem bardzo zadowolony z ich usług. Już od samego początku przedstawili mi korzyści jakie będę miał i zrobili mi na mieszkaniu jak mało kto we Wrocławiu home staging. Może są drożsi od innych, ale też jakość usługi zupełnie inna. Jeszcze z czymś takim we Wrocławiu się nie spotkałem. Wystarczy wejść na ich stronę i zobaczyć galerię zdjęć. Dla mnie sprzedali bardzo szybko i przede wszystkim skutecznie. Wszystko trwało około 1,5 miesiąca. A wcześniej z innymi biurami męczyłem się prawie rok. Ale wcale mnie to nie dziwi, bo jak porównam zdjęcia, te które są u nich, a w innych biurach, to jest niebo a ziemia. Na swojej stronie umieszczają też porady dla takich laików jak ja, którzy po raz pierwszy sprzedają mieszkanie. Opisują jak sprzedać mieszkanie i jakich błędów unikać. A muszę przyznać, że jak popełniałem prawie wszystkie zanim do nich nie trafiłem. Ale to tak jak ze wszystkim, trzeba się przekonać na własnej skórze. A Polak mądry po szkodzie :) Gdybym wiedział, że nie uda mi się sprzedać, to od razu bym poszedł do nich, od samego początku. A tak zmarnowałem prawie rok bujając się z tyloma niekompetentnymi biurami. Zatem jeśli szukacie jednego konkretnego biura to z całym przekonaniem polecam agencję nieruchomości Ale Domy.
Olala071 / 212.160.104.* / 2014-12-02 10:11
Dużo dobrego mogę powiedzieć o biurze nieruchomości Gross. Kiedyś się skusiłam na inne biuro do wynajmu mojego mieszkania, ale tak długo się ciągnęły formalności, ze szybko wróciłam do Grossa. Polecam!
marcelka_00_00 / 2015-06-02 22:56
Najlepiej zdecydować się na pomoc pośrednika. Nie ma co samemu szukać po omacku. My także korzystaliśmy z pomocy GROSS Nieruchomości. Fajnie zorganizowali nam oglądanie ofert- przeznaczyliśmy na to chyba 2-3 dni i tyle. Wszystko poszło wyjątkowo szybko, ale o to
właśnie chodziło. Dodatkowo sami zajęli się sprawdzaniem szczegółów prawniczych, co nam bardzo odpowiadało. Polecam :)
Kasia002 / 78.8.154.* / 2014-12-01 09:41
Sprawdziłam i jestem zaskoczona. Pozytywna opinia całkowicie na miejscu.
tumbalaumbala / 2014-09-24 08:29
Tego biura akurat nie kojarzę, ale dzięki za namiary. Sama zastanawiam się akurat nad zakupem mieszkania na osiedlu Relaks-Partynice. Sprzedaje je spółdzielnia Śródmieście Prasa. Lokalizacja wygląda przecudnie i jest tam bardzo spokojnie, więc myślę, że to dobry wybór, choć wciąż nie podjęłam ostatecznej decyzji.
Mmarekk / 178.37.148.* / 2014-09-25 09:12
Ja również korzystałem z biura nieruchomości-bo wiadomo-umawiaj się na te spotkania, załatw wszystkie formalności..... nie jest to takie hop-siup
Miałem we Wrocławiu małe mieszkanko ale ze względu na powiększającą się rodzinę x2 :) musiałem kupić coś większego. Od miesiąca jestem właścicielem nowego mieszkanką
Osobiście pomógł mi pan Krzysztof z biura Gross Nieruchomości Kancelaria Prawna. Dlaczego oni- przede wszystkim mają własnego prawnika co jest ogromnym plusem przy sprzedaży i kupnie nieruchomości,gdyż wszystko zostało sprawdzone/spisane/ załatwione bez dodatkowych kosztów. a wiadomo.... prawnicy nie mało sobie życzą.
Wiedzieli, że zależy mi na czasie.... więc poszło wszystko ekspresowo ( wcześniej sam próbowałem sprzedać mieszkanie.... ale bez skutku). I co najważniejsze.... mają na prawdę konkurencyjną prowizję ( a wiadomo, że każdy grosz się liczy, zwłaszcza, gdy do twojego gospodarstwa dołączają 2 osoby :) )
Sceptycznie byłem nastawiony do biur, pośredników-namówiła mnie żona i jak zwykle miała rację-nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na zapłatę pośrednikowi, gdyż sam na pewno bym tego nie załatwił w tak ekspresowym tempie, nie sprawdziłbym hipoteki, księg wieczystych, nie sformułowałbym takiej umowy..... także POLECAM biuro mają na Traugutta ( nr nie pamiętam) ale radzę od razu dzwonić na kom, gdyż wiadomo- pośrednicy są w trasie :) nr do Pana Krzysztofa 508-221-051
Polecam i życzę szybkich zakupów i sprzedaży mieszkań ;)
Monika8866 / 79.110.203.* / 2015-08-18 09:38
Ja korzystałam z biura nieruchomości Verso, podobnie jak autorka tematu. Obydwoje z mężem jesteśmy zapracowanymi ludźmi, dlatego pomoc tego biura była naprawdę nieoceniona- pomogli nam szybko znaleźć mieszkanie w dobrej lokalizacji i w miarę dobrej jak na Wrocław cenie. I mogę się pochwalić, że już mieszkamy w zakupionym m2. Jesteśmy więcej niż zadowoleni :)
teoli / 31.11.131.* / 2019-02-06 00:07
Ja polecam Panią Alinę z bura SkyHouse. Lepiej nie mogliśmy trafic.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy