Forum Forum inwestycyjneForex

Dobre wieści z USA. Polska waluta ciągle mocna

Dobre wieści z USA. Polska waluta ciągle mocna

Wyświetlaj:
Frank Dolarski / 89.76.13.* / 2012-12-20 22:39
i jeszcze do hsbc który osłabia nasze prognozy-to tak-w tym banku pracuje dużo ludzi którzy mają za zadanie żeby stan konta sie zgadzał-mają jakieś 140 bilionów ojro franciszków i dolarków by móc ludzo wprowadzać w błąd dyktując prognozy bez pokrycia.To tylko gra kilku set osób które nie mogą dopuścić do straty.Mają kanały ludzi i wtyczki by dyktować stan gospodarki danego kraju-na końcu jest kawa ze śmietanką a dla drugiego szklanka ciepłej wody......................
Frank Dolarski / 89.76.13.* / 2012-12-20 22:31
a tusk i cała reszta nie ma nic do tego.Jesteśmy spekulacyjnym narodem z którego rocznie wyprowadza się 500 miliardów złotych które wracają w innych aktywach by jeszcze raz zarobić.Mówię stop temu proceederowi.
Frank Dolarski / 89.76.13.* / 2012-12-20 22:28
kto pisze o prognozach że po nowym roku wszystko piardnie??-to ci którzy mają dużo ojro i franciszków na koncie.Żeby było lepiej dla mnie i dla ciebie to przewartościowane waluty muszą kosztować swoje czyli szwajcar koło dwóch zetów i ojro góra dwa pięćdziesiąt......amen
Wikanderoy / 79.163.12.* / 2012-12-24 12:09
Przy takim kursie to witamy w gronie bezrobotnych. Już teraz jest nielekko eksporterom. A jak się zrobi 3,80 to wszystko na ryj padnie. No chyba że wzrost importu konsumpcyjnego uznajesz za wzrost gospodarczy (wtedy gratuluję stanu umysłu)
Frank Dolarski / 89.76.13.* / 2012-12-20 22:22
ciekawie piszesz panie kolego który masz dużo waluty na czarną godzinę,ale twoja godzina wybiła i już niestety nie zarobisz kolego.........
dsgdthtfh / 81.190.186.* / 2012-12-20 18:48
Polska waluta mocna --śmiechu warte przeciez to smierdzi na odległość interwencją NBP albo drugiego banku BGK by dostosowac kurs Euro do założonego przez nierząd i tego londynskiego sztukmistrza nierealnego 4.05 za euro bo dług Polski jest tak wielki ,że utopi i Polaków i Tuska.
cyzxer56 / 213.65.108.* / 2012-12-20 18:20
Ch** mnie bola twoje obserwacje ile kurs EUR/USD wynosi... tyle to ja tez widze. Lache wykladacie na prognozy eurodolara! Ta strona schodzi na psy... Jeszcze 2 miesiaqce temu mieliscie duzo prognoz nie zawsze trafnych ale jednak byly a teraz zajeliscie sie EUR/PLN i USD/PLN ktore za przeproszeniem mnie gowno interesuja.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy