Forum Forum inwestycyjneFundusze

Dobry okres na wchodzenie w mi¶ki co Wy na to???

Dobry okres na wchodzenie w mi¶ki co Wy na to???

skomentuj
Wy¶wietlaj:
LdN / 2007-11-29 19:59 / Bywalec forum
Nie koniecznie dobry, aczkolwiek ja kontrolnie po wyprzedaży z pocz±tku listopada kupiłem teraz trochę j.u. w funduszach.
miki3d / 2007-11-29 11:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Teraz! Ale na chwilę! Po Nowym Roku sytuacja może wrócić do niezbyt radosnej normalno¶ci)
krzysiek29 / 2007-11-29 11:40 / Uznany Gracz Giełdowy
dobry ale na wychodzenie, widzisz euforie po wczorajszym jakos nie bardzo. myslisz po co ta zabawa zeby wywalic akcje a kto wywala grubi a kto kupuje mali. jeszcze to potrwa
J.S. / 2007-11-29 11:00 / Bywalec forum
napewno lepszy niz w lipcu:)
zenek1963 / 2007-11-29 11:16
chyba juz czas.Ocieplenie juz widac za rogiem.tak mi sie wydaje.js o lipcu to juz nie przypominaj bo ja wtedy nabylem czesc portfela oj boli teraz boli.pozdr
cortez / 2007-11-28 23:14 / Bywalec forum
a my na to, że nie bardzo...:)
Chociaż mi¶ki sporo ostatnio potraciły, to jeszcze nie koniec i kolejne fale spadkowe przed nami. Ja bym jeszcze zaczekał, aż sytuacja na rynku nieco się ustabilizuje. Po co zaczynać inwestycję od straty. Poza tym moim zdaniem mi¶ki nie będ± już tak szybko zyskiwały i odrabiały strat.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowi± wyraz osobistych opinii i pogl±dów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna b±dĽ sprzedaży papierów warto¶ciowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialno¶ci.

Najnowsze wpisy