Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Domy na Wyspach przestały tanieć

Domy na Wyspach przestały tanieć

Money.pl / 2010-03-31 21:33
Komentarze do wiadomości: Domy na Wyspach przestały tanieć.
Wyświetlaj:
maniaak / 62.31.37.* / 2010-03-31 23:33
Moj brat przyjechal do anglii 4 lata temu bez niczaego i bez planow, teraz ma dom za 130tys funtow. depozyt 20k i obkupil caly dom. teraz kupuje sobie malego vana, zona siedzi z dzieckiem w domu a on zarabia. GDZIE W POLSCE TAKIE WARUNKI? To mazenie. Ja siedze tutaj 8lat, 3mieszkania w poznaniu, wlasnie zainwestowalem w hektar ziemi pod poznaniem i kasa sama sie kreci. A ty polaku w polsce co masz? fakt ze haruje z zona ale efekty sa a w polsce? mozesz zaharowac sie na smierc i moze sobie kupisz kawalerke w bloku z lat 70tych... zalosne. Domy przetsly taniec ale kupcow na nie nie brakuje. zainwestowalem w polske bo wiem ze jak wejdziemy do strefy euro wszystko znowu bedzie windowac no i wtedy bedzie fajnie zarabiac kaske chocby na wynajmi emieszkan, hah...
vghvhgv / 77.113.140.* / 2010-04-06 22:43
skoro taki szczesliwy jestes to skad ta potrzeba wyliczania nam hektarow pod Wroclawiem, chyba ze to taka zabawa no to Ja mam 10 h pod Lublinem ale, zyje i pracuje w Warszawie:)Pozdrawiam zarobionego Emigranta.
ortograf / 85.222.100.* / 2010-04-06 18:19
wole szersze horyzonty i znajomosc osrtografii od nadmiaru pieniedzy, z przyjemnoscia zamkne oczy i oddam sie swoim MARZENIOM :)
buraki_na_ćwikłę / 149.254.234.* / 2010-04-02 00:02
nie wierz temu emigracyjna propaganda sukcesu podobna do tej krajowej , na zachodzie tez nie jest lekko. Bezrobotni wyspiarze już sie krzywo patrzą na Polaków, że zabierają im pracę, koszty życia na wyspach są wysokie, nie jest tak dobrze jak tu sie pisze powyzej. na papierze każdy ma, co innego w realu, ja tutaj też mogę miec 10 mieszkań na Florydzie i być właścicielem wyspy na Karaibach, baju baju bedziem w raju, raju nie ma NIGDZIE !!! Ceny nieruchomosci ida jak szalone, ja szczerze mówiac ciesze sie ze moge sobie małą kawalerke wynajać i pracujac na życie wystarcza, gdzie tam kupować - nie bede nabijał kasy bankom i agencjom nieruchomosci, co bedzie jak wywale sporą sumę pieniedzy w nieruchomosc, a za 4 lata bedzie warta co najwyzej 10 % - ludzie wszedzie z praca jest do kitu, nie ma co sie czarować!!!!
maniaak / 62.31.37.* / 2010-04-03 23:50
z twoim mysleniem bedziesz w takim razie zyl w halasie do konca zycia. zreszta kwota kredytu zalezy od kwoty depozytu... ja mieszkam w UK od 8mniu lat i moze i nie ma lekko ale w porownaniu z polska ... jest tutaj raj. i nie mog glupot ...
k aczordonald / 62.6.134.* / 2010-04-05 10:15
sa dwie drogi, albo buraki_na_cwikle nigdy nie byl za granica, albo mu tam nie wyszlo.......,
natomiast jezeli koszty zycia do zarobkow sa wysokie, to co mozna w tej materii powiedziec o Polsce?, chyba tylko to ze umiera sie z glodu.
UK-owiec / 62.31.37.* / 2010-04-05 21:35
no tak, sam nick mowi ze jest burakiem :), poza tym pewnie byl przez jakis miesiac, dali mu po d..ie, przyjechal z placzem do mamusi bo mu na tacy nie podano a teraz zgrywa geroja co to by nie on .... zalosne no nie? ja tez jestem pare ladnych lat w Bristolu(UK), tutaj poznalem fantastyczna polke, pobralismy sie tutaj, kupilismy dom i spodziewmy sie dzidziusia. benefity daja na dziecko, ja nadal pracuje, zona na 9cio miesiecznym macierzynckim urlopie i sie kreci... w polsce ile sie na dziecko dostaje procz becikowego? 20czy 30zl miesiecznie (z VAT) heh... smieszne/.
k aczordonald / 86.140.170.* / 2010-04-06 10:44
Ja tez wyjechalem do UK ladnych pare lat temu ze znajomym, co to mu mamusia sprzatala pokoik i przynosila gotowe kanapki.Wrocil do kraju po 2 miesiacach.
Z tego co wiem pracuje teraz za 1300netto, siedzac dalej z rodzicami w odkurzanym przez mamusie pokoiku, nie dajac prawie rodzicom na utrzymanie, bo na jego przyjemnosci wyplaty wlasciwie nie wystarcza.
Siedzi przed kompem i wypisuje jak to mu dobrze idzie w Polsce, a emigranci to nieudacznicy.
Ma tez 14 letniego fiata brava i pozycza czasem przed wyplata od mamusi na benzyne.
Chlopak ma juz ponad 30 lat.
k aczordonald / 86.163.53.* / 2010-03-31 21:33
To nic dla rynku nieruchomosci w kraju nie oznacza.W UK pompowanie cen trwalo kilka lat dluzej niz w Polsce, a zarobki sa kilkakrotnie wyzsze, wzgledem dochodow nieruchomosci w UK sa na dzis dzien tansze niz w Polsce.
A do tego tam przecena byla duzo wieksza, wiec ma prawo zaistniec odbicie.
Zebysmy byli w podobnej sytuacji nasze nieruchomosci musialy by jeszcze staniec o jakies 20%.

Najnowsze wpisy