Forum Forum finansoweInne

dopłaty do fotowoltaiki

dopłaty do fotowoltaiki

Janis348 / 46.77.245.* / 2022-11-30 10:34
Są jeszcze jakieś dopłaty do instalacji? A gdybym chciał wziąć kredyt na połowę takiego urządzenia to gdzie pytać o kredyt? Gdzie najniższe rrso?
Berro / 46.76.70.* / 2022-11-30 14:27
Zdecydowanie tak. Jestem właśnie po montażu fotowoltaiki i właśnie firma, która montowała mi system złożyła wniosek, 4k dla mnie. A będzie więcej bo od 15 grudnia przepisy się zmieniają i dorzucają jeszcze 2 tysiące, czyli łącznie 6 tysięcy dopłaty. Wyrównają automatycznie nie trzeba składać dodatkowych wniosków. Dziewczyna mówiła, że w programie jest jeszcze 800 mln do rozdania. A nigdy tak nie było, zawsze brakowało pieniędzy przed zamknięciem terminów działania programu. Jak widzę jakie podwyżki o 60% za 1 kwh czekają wszystkich Polaków to czuję że jestem wygrany. A eksperci już mówią, ze czeka nas cykl wysokich podwyżek, to nie tylko w 2023 r. niestety. Instalacja spisuje się na medal bo zrobiła ją firma Synergio. Na stronie mają też fajny kalkulator ciepła – szybko obliczysz ile może kosztować ogrzewanie twojego domu różnymi – wszystkimi możliwymi tak naprawdę – paliwami stałymi i energia odnawialną. Jak zobaczyłem jak niewiele mógłbym płacić w domu za ciepło to aż zdębiałem. Jeśli chodzi o kredyt to tez przez tą firmę możesz załatwić, zostaniesz obsłużony w banku priorytetowo bo mają umowę z bankami, także polecam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: