Forum Polityka, aktualnościKraj

Dorn i Jurek mogą wrócić do PiS

Dorn i Jurek mogą wrócić do PiS

Money.pl / 2009-11-29 15:45
Komentarze do wiadomości: Dorn i Jurek mogą wrócić do PiS.
Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.199.* / 2009-11-29 21:15
Ale niby jaka rola dla Jurka?! - to jest co najwyżej poczciwy idiooota.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-11-29 20:13
Ciekawe jak bredziński pogodzi się taką oceną umysłu konusa I przez dorna, którą ów zaprezentował swego czasu na falach publicznego radia, a z którą się całkowicie zgadzam.


---------------------------
"ciemny lud to kupi" powiedział kurski o wyborcach pisu i się nie pomylił.
czuwajwrógnieśpi! / 77.253.80.* / 2009-11-30 16:35
"pogodzi się taką oceną". Towarzyszu spokojnie, trzy głębokie oddechy i powrót do zaplanowanej czynności. Prezentacja nie tylko na falach radiowych powinna być przecież w miarę spójna, choćby stylistycznie. Coś ostatnio zbytnio targa tobą towarzyszu. Może dopadła cię jesienna depresja?. A tu front walki ideologicznej oczekuje tytanów, a nie drobnych znerwicowanych pokrzykiwaczy, Spiąć zatem tyłek towarzyszu i do roboty!!!,
Pozdro dla oficera prowadzącego.
103 / 188.146.58.* / 2009-11-29 15:45
Z deszczu pod rynnę. Poza tym co za znaczenie, czy oni są w Sejmie czy poza nim? Najlepiej aby 99% obecnych " politykierów" czyściło szalety miejskie. Byłby chociaż jakiś pożytek.
Otin Gocin / 87.206.214.* / 2009-12-01 00:08
Właśnie przeczytałem książkę, w której pan L. DORN grzecznie i spokojnie opisał - raczej negatywne - cechy pana Jarosława Kaczyńskiego, drobiazgowo uzasadniając dlaczego to opisuje i dlaczego nie chciał „kruszeć jak zając” będąc zawieszony w prawach członka w PiSie, więc odszedł z tej partii.
Jeżeli wróci do PiS, to potwierdzi - napewno nieświadomie - to co zapisano w Talmudzie i komentarzach do tej księgi, traktującej o zasadach postępowania ludzi wyznających owe zasady. O zasadach traktowania gojów i postępowania wobec gojów w szczególności.
Jedna z tych zasad powiada, „nigdy nie bądź - jeśli tylko możesz - podległym goja, chyba, że to przyniesie ci wielką korzyść” (cytuję z pamięci) Inna zasada powiada „nie chwał nigdy goja, chyba, że chwalenie przyniesie ci wielką korzyść”. Pan L. Dorn opisał w swojej książce, to czego najbardziej boją się posłowie. Otóż najbardziej boją się, że nie zostaną ponownie wybrani do Sejmu.
I proszę, znów "łódeczka podpłynęła" do pana L. Dorna (tak w swej książce „Rozrachunki i wyzwania”określa pan L. Dorn nadarzające się okazje do polepszenia sytuacji, czy to politycznej czy finansowej). Jesli pan L.D skorzysta z "łódeczki", to można będzie z panem J. Kaczyńskim, w jednej „łódeczce” zwanej PiS, popłynąć do łatwej i dużej kasy państwowej, zlokalizowanej w Sejmie. I oto strach o ponowny wybór na fotel sejmowy będzie wyeliminowany.
Życzę panu L.D powodzenia dlatego, że podatek z chwilą jego potrącenia z moich dochodów jest bezpowrotnie dla mnie stracony, a pan L Dorn przynajmniej wprowadza w Sejmie swoisty folklor i wywołuje atmosferę zaciekawienia u słuchaczy swymi wypowiedziami, przeplatanymi przeróżnymi cytatami i kalamburami. Miał nawet rzadko spotykaną u mężczyzn odwagę spotkania się z kobietą w ubikacji męskiej w Sejmie. Spotkał się tam z panią Zytą Gilowską i panem Marią Janem Rokitą, gdzie „ tajnie” prowadzili "kuluarowe rozmowy", paląc papieroski, czym wyśmienicie rozbawili tych, który mieli okazję obejrzeć fotkę z tej ubikacyjnej „narady”.
Cel uświęca środki.
I zamiast krytykowac pana L Dorna, wszyscy Polacy bierzmy przkład, jak najkorzystniej w życiu należy postępować i każda "łódeczkę" wykorzystać zanim pusta odpłynie w siną dal..
Otin Gocin
niewierzacy ateusz / 80.239.242.* / 2009-11-29 18:07
Niestety,ma znaczenie kto jest w sejmie

"Ja nie zapomniałem tego, że hasło IV RP powstało w szeregach Platformy Obywatelskiej zaraz po aferze Rywina. Pod takim sztandarem prowadzili to ugrupowanie do wyborów w roku 2005 jego liderzy Jan Rokita i prof. Paweł Śpiewak. Natychmiast po wyborach, towarzystwo zmieniło oblicze i przystąpiło do frontu obrony przestępców, akolitów grupy trzymającej władzę. Zrezygnowano ze szlachetnego programu i wyślizgano wspomnianych dżentelmenów z polityki..."

Osobiście głosowałem na PO w 2005 roku.ale teraz
nie ma profesora Śpiewaka zamiast jest chlebowski i konsultuje ustawy na cmentarzu.
amigo11111 / 195.136.30.* / 2009-11-30 09:15
Marka Jurka i Ludwika Dorn mogą ... hehe Ludwika i Marka :-))))

Najnowsze wpisy