Forum Forum finansoweInne

Duży kapitał na rozwój firmy

Duży kapitał na rozwój firmy

poszukiwacz skarbu / 2011-10-17 16:10
Od dłuższego czasu prowadzę firmę, nadszedł czas na unowocześnienie jej pod kątem różnego rodzaju sprzętu. Jednak potrzebuję bardzo dużych funduszy, a nie chcę brać kredytu. Stąd pomysł na wprowadzenie do firmy inwestora. Może wie ktoś jak taka współpraca wygląda? Czy zdarza się, że są możliwe jakieś działania z jego strony? Gdzie szukać inwestorów, ostatnio na gazeta.pl czytałem o symultana.org i zamierzam tam umieścić ogłoszenie. Zastanawia mnie czy można znaleźć przez tego typu serwisy poważnego anioła biznesu? Co zawrzeć w takim ogłoszeniu? Jakie informacje powinien otrzymać inwestor żeby się zainteresował moją ofertą?
Wyświetlaj:
krzyszfot / 212.96.244.* / 2011-11-25 17:56
Firmę można rozwinąć bez tej kasy... wystarczy pomyśleć...Przenosząc biznes do Business Park Marywilska na warszawskim Żeraniu zdobyliśmy wiele nowych kontaktów biznesowych jeszcze zanim zaczęliśmy tam działać. Było pewnym, że tam właśnie pojawi się wiele znanych firm!
oszczędny / 95.49.58.* / 2011-11-23 10:37
Myślę, że właśnie dzięki takim serwisom masz większe prawdopodobieństwo znalezienia inwestora niż poprzez fora. W ogłoszeniu nie umieszczaj strategicznych informacji, tym bardziej jeśli chcesz wprowadzić jakieś innowacyjne rozwiązania, których konkurencja jeszcze nie ma.
MarekK / 178.219.29.* / 2011-11-03 10:32
Inwestora możesz też znaleźć dzięki Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (wsab.org.pl). Warto tam dodać swój projekt i czekać na kontakt. To jest chyba najszybsza droga.
grzegorczyk / 95.49.63.* / 2011-10-19 14:09
Inwestorów szukaj poprzez tego typu portale jak napisałeś. Odradzałbym umieszczanie ogłoszeń na forach bo tam jest małe prawdopodobieństwo znalezienia poważnie zainteresowanej osoby twoim pomysłem. Nie opisuj wszystkiego dokładnie w swoim ogłoszeniu w związku z konkurencją ( przezorność czasem popłaca :)) Dokładny opis i tak przedstawisz inwestorowi podczas negocjacji. Powodzenia!
herbator / 83.31.150.* / 2011-10-18 16:12
W zależności jak dogadasz się z inwestorem. Na pewno będzie miał w niektórych kręgach znajomości przez co może to być pomocne w reklamie, więc strona marketingowa. Nie ma sensu umieszczania ogłoszeń na forach, tylko właśnie na takich serwisach jak wymieniłeś, tam prędzej zainteresujesz kogoś swoim ogłoszeniem.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: