Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dwie wiadomości - jedna dobra, druga zła

Dwie wiadomości - jedna dobra, druga zła

Money.pl / 2006-02-23 07:59
Komentarze do wiadomości: Dwie wiadomości - jedna dobra, druga zła.
Wyświetlaj:
Cansas_ / 2006-02-25 21:47 / Bywalec forum
Tak mnie zastanawia - w srode mamy 1 marca, dzien wynikow. W zwiazku z tym mam pytanie dotyczace wynikow. Zauwazylem, ze mniej-wiecej wyniki mozna "rozpoznac" sledzac zachowanie zarzadu (kupno/sprzedaz akcji) jak i wstepne podsumowania finansowe spolek. Jednak zdziwil mnie dosc mocno kurs softbanku w piatek. Pomimo ze spolka wypracowala dosc godziwy zysk, akcje tracily "bo nie spelnily oczekiwan analitykow". Na szczescie wstrzymalem sie z zakupem wczesniej :)

Ciekaw jestem waszych zachowan przed podawaniem wynikow aby przewidziec czy podsumowania finansowe spolek beda pozytywne badz negatywne. Jestem pewien, ze wiedza jaka moga sie podzielic doswiaczeni inwestorzy bedzie bezcenna dla narybku ktory stara sie utrzymac na powierzchni a ostatnio zaglada tu coraz czesciej.
Z gory dziekuje za konstruktywne komentarze!

I tak od siebie wrzuce trzy punkty, prosze wszystkich chetnych o dodawanie swoich ":sposobow na przewidzenie wynikow" :)

1. Stprawdzam czy czlonkowie zarzadu sprzedawali // kupowali akcje w niedalekiej przeszlosci w okolicach grudzien-styczen.

2. Analizuje komunikaty z koncowki roku i poczatku tego roku w poszukiwaniu informacji na temat wypracowanego zysku (zarowno te pochodzace od eminenta jak i te pochodzace od analitykow)

3. Przegladam jakie kontrakty zostaly sfinalizowane w interesujacym mnie kwartale (jest to niestety bardzo trudne i czesto niewiarygodne z tego co zauwazylem) :/

.... a Wy?
ravdrab / 2006-02-26 21:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przekonania są bardziej niebezpiecznymi wrogami prawdy, niż kłamstwa.
Redakcja forum / 2006-02-24 12:48 / Administracja forum
Prosimy o kulturę wypowiedzi. Wymiana poglądów - tak, atak na osobę - nie, chociaż sam premier daje zły przykład.
Igor | Evil Empire / 2006-02-24 06:23 / Ja sem gieldowy nietoperik
forum nam sie znow psuje, zmow wyzwiska, wysmiewanie, i zazdrosc, jakos ja nie zazdroszcze capitalowcom, powiem wiecej, NIECH im to na zdrowie wyjdzie, niech im rosnie az do nieba.

Miko , nemo bo do was te slowa kieruje pragne was pocieszyc :) nawet jak mi prtfel pikuje to ja nikomu nie wypominam ze to lub tamto , a juz napewno nie jestem jak wy u********* noo ale to moja subiektywna opinia.

Pragne aby i wam slonko zaswiecilo i zebyscie byli kochani przez nasza badz co badz spolecznosc :)

Pozdr. i uwaga na tapniecia.
koki / 2006-02-23 21:23 / Bywalec forum
znów są!!!!!!!!!!!! a fee!!!!!!!!!!!!
Moni / 213.134.160.* / 2006-02-23 21:22
Zauważyliście może, że na Naszym Forum pojawiły się jakieś dziwne złośliwe stworki. Jak można się pozbyć tych kąsaczków. Czy wystarczą szampony Sansilk. Czy jakieś środki dodatkowe są potrzebne.
fular / 83.19.91.* / 2006-02-23 22:13
dodatkowe mi sie wydaje. kto nie chce grac na gieldzie to wara.... czekac na besse i tyle.

my gramy i nic tego nie zmieni. bessa miala byc juz w styczniu 2005
koki / 2006-02-23 21:26 / Bywalec forum
NEMO już śpisz gdzie są wszyscy opijają mni czy capital ,no jeszcze nie miałam zysku 100% wciągu dnia chyba trzeba mieć szczęście ,ale tak samo nie chce też mieć nieszczęścia ,wszystko wyważone>))))
koki / 2006-02-23 21:22 / Bywalec forum
jadę jutro na narty 2 całe dni odpoczynku ,ale dłuuuuuuuuuugo fajnie!!!ale jutro jeszcze pogadam ,jak zwykle zadługo juz gadu,gadu papatki>)))))
koki / 2006-02-23 21:18 / Bywalec forum
nie było mnie cały dzień ale MNI pięknie,gratulacje dla posiadaczy.ja nie mam tej spółki
mamPEP pomalutku rośnie ,IGR też ładnie ,KGHM ruszyło,biotek też leci pod wyniki oby dobre.no i STX(wierzę w wyprostowanie i siłę tej firmy)przyglądam się bacznie borkowi czekam na okazję,myślę też o CCC unia może pomoże przy zatamowaniu napływu tanich botków z chin ,ale otwarta droga na wsch.poza tym dobre wyniki w styczniu to kwartał IV 05r musi być okey.ale nagryzmoliłam jak są błędy to sory
koki / 2006-02-23 21:09 / Bywalec forum
witam z wieczorka macie mozliwość spójrzcie na TECHMEX(zbudował centrum satelitarne-sprawdza
farmerów czy nie oszukują przy podawaniu ilości ha dot.dopłat bezpośrednich)
zlecenia zaczeły spływać od agencji rest.rolnictwa z opóżnieniem ,dlatego ten rok powinien być dobry.
nemo / 83.16.100.* / 2006-02-23 21:16
hajdi, orzeł, koki co zwami gdzie jesteście wielcy inwestorzy
miko / 2006-02-23 20:45
witam wszystkich i gratuluję udanych wyników na MNI, powiedzcie co z Jago od jakiegoś czasu miało rosną a ciągle stoi, no i jeszczcze co myślicie o gant pozdrawiam.
ami / 2006-02-23 20:05
dwie spółki rybne Gralli Wilbo
Grall jdzie ładnie do góry-dobra wiadomość
Wilbo- dopiero ma szanse na wzrost ale jeszcze nie rośnie- zła wiadomość
:-)) / 83.26.44.* / 2006-02-23 19:31
siema
panie i panowie co sadzicie o capitalu.??
jakie sa perspetywy waszym zdaniem???
Taki jeden / 213.134.160.* / 2006-02-23 21:44
Pikowanie w dół. Ostatni gasi światło.
brydzia / 2006-02-23 17:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gratuluję wszystkim zarobku na mni
szkoda tylko że nikt nie namawiał jak spadało z 9,2 do 7,7
chodzi przecież o to, żeby tanio kupić a drogo sprzedać
pamiętajcie że ostatnio mu nieszło więc teraz niech też zarobią trochę ci , którzy tyle na to czekali
nie zazdrośćcie, każdy kiedyś na czymś zarobi
orzeł / 2006-02-23 19:23 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
ja kupowałem po 8 i pisałem o tym (naganiałem):)
maro / 2006-02-24 21:06
witam speca
czy wyjscie z mni po 10zl nie bylo zbyt przedwczesnym?kupilem wczesniej za wasza porada.
co z TETA?czy warto ja kupic?
agora po zwalce tez odbija co sadzisz o niej?
nemo / 83.16.100.* / 2006-02-23 21:10
orzeł ty lepiej przestań pisac i idź juz spac i tak nic nie wiesz tylko naganiasz
Niki / 195.94.201.* / 2006-02-23 16:57
Jacy wszyscy drażliwi o MNI. Nic złego nie można napisać. Bo jak się coś złego napisze, to by cię zaraz zlinczowali. Co wam tak nerwy puszczają, wy zatwardziali miłośnicy MNI. Jak jesteście tacy pewni wspaniałości tej spółki to co was tak denerwuje jak ktoś ma o niej inne zdanie.
hajdi / 2006-02-23 17:19 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Mow se co chcesz oprocz tego ze ja naganiam na MNI
A tak wogole to jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej sesji i z tego ze moj portfelik to tak duzo MNI ze wzrosł dzisiaj 9,6% Mogło wiecej ale MCI ktore posiadam dzis odpoczywalo. Korekt sie nie boje bo wiem ze to bardzo przyszlosciowa spolka a moja srednia cena zakupu to 5,74pln
misia / 83.16.100.* / 2006-02-23 21:07
twój portwel wzrósł:) dobre, ile miałeś tego mni 10 akcji:) :) żenada wy i te wasze spółeczki pseudoinwestorzy:)
janusz / 2006-02-23 16:52 / Bywalec forum
Tone w błocie po śniegowym zwanym lubawa,mci czekam(ale zarobiony)a na rekomendowane przez hajdiego mni brakło kasy. Myslę że mni poddane głębokiej korekcie 24.02 przyniesie wszystkim zyski w przyszłym tygodniu,a ja dokonam zakupu i pojadę dalej z wami.Tak nawiasem-analni mogą się uczyć na forum ,co kupić lub sprzedać!!!!!
john / 85.198.196.* / 2006-02-23 20:47
Dobra wiadomosc - dymalelm niezla laske
zla wiadomosc - kosztowalo mnie to drogo.
janusz / 2006-02-23 16:56 / Bywalec forum
brakło na bilet do mni-muszę iść pieszo
orzeł / 2006-02-23 16:40 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
NO to dzięki za sesyję i do wieczorka :)
IDM odpocząć bo MNI już przed oczkami wszystko lata zATM do zobaczenia :)
pepa
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy