Forum Forum emerytalneInne

Dziś decyzja w sprawie górniczych emerytur

Dziś decyzja w sprawie górniczych emerytur

Money.pl / 2006-01-17 23:29
Komentarze do wiadomości: Dziś decyzja w sprawie górniczych emerytur.
Wyświetlaj:
rodryk / 2006-01-17 23:29
Jezu nie wytrzymam, do jasnej ch..., czy praca lakiernika samochodowego jest mniej szkodliwa, daczego np oni nie pójdą z pałami przed sejm po wcześniejszą emeryture, dlaczego ?ano pewnie dlatego ze musza ciezko i w szkodliwych warunkach pracowac na tych pasozytów -górników, darmozjady nauczyli sie tylko domagac a czy ktos wie ze kazdy obywatel w tym chorym kraju dopłaca rocznie do tego darmozjada i obiboka górnika 1000zł, k... dlaczego do mojej dzialalnosci nikt nie dopłaci. Po za tym od ludzi którzy pracuja za granica i tam mieszkaja rzada sie podatek,dalej duze kwoty i nielegalnie pobiera sie za karte pojazdu, to jest chory kraj, ja sie dusiłem w tym zakładzie zamknietym i wyjechałem, nienawidze głupoty i bardzo załuje rodaków, modle sie zeby tak jak w innych krajach zawiazała sie komórka która w inny sposób likwidowałaby głupote polityków moze wtedy by uwazali i liczyli sie z e społeczenstwem, wszystkiego dobrego rodacy, nie dajcie sie okradać
jorono / 83.5.35.* / 2010-04-17 12:30
jestes bez rozumu brak Ci swojej osobowosci nie umiesz i nie potrafisz przy swojej osobie podstawowych rzeczy zrobic a zdanie - opinie kleszczysz zastanów sie ?
rodak / 77.253.42.* / 2009-01-13 10:55
Ty h......u!!! sp.........j za granicę tam Europa cie napasie za darmo!!!!

Najnowsze wpisy