Forum Forum finansoweKredyty

Dziwne WEZWANIE DO ZAPŁATY w Santander Consumer Bank na koniec kredytu :(

Dziwne WEZWANIE DO ZAPŁATY w Santander Consumer Bank na koniec kredytu :(

PoldekXVS / 217.153.221.* / 2008-01-31 21:22
Witam serdecznie. Mam następujący problem...
Trzy lata temu wziąłem kredyt na zakup motocykla w PTF Bank (aktualnie Santander Consumer Bank). Raty spłacałem niekiedy z opóźnieniem (maksymalnie do trzech tygodni) ale zawsze z należnymi odsetkami. Mając do spłacenia trzy ostatnie raty postanowiłem je spłacić wcześniej. Zdziwiłem się kiedy dzisiaj dostałem list z banku z wezwaniem do zapłaty kwoty ok. 200 zł. Zadzwoniłem na infolinię i poinformowano mnie, że jest to kwota, która wynika z rozliczeń między bankiem a firmą windykacyjną (???). Pan mi powiedział, że mogę się od wezwania zapłaty odwołać. I teraz proszę o pomoc... Czy mam się odwoływać (i czekać co się stanie)? Nie chcę tego robić, bo bank uzna, że nie spłaciłem do końca kredytu i może mnie wpisać do BIKu lub zgodnie z umową będę musiał zapłacić za AC pojazdu. Czy może mam zapłacić i później się "kłócić: o kasę. Proszę o pomoc... Z góry dziękuję!!!
PS Postanowiłem, że nigdy już nie skorzystam z "pomocy" Santandera... Sytuacja finansowa u mnie się poprawiła znacznie... szykuje się następny kredyt na samochód... ale nie wtej firmie....
Wyświetlaj:
ObiektywnieNieobiektywnie / 62.29.253.* / 2013-09-04 11:51
Santander to bankrut. Nie płacą czynszu wynajmującym lokale tak więc na zbity pysk są wywalani na bruk.

Dziwię że kto kolwiek chce tam brać pożyczki. Niedługo dostana natychmiastowy nakaz spłaty lub podwyższone oprocentowanie
Vi / 83.19.232.* / 2009-07-07 19:01
heh ..A ja od dwóch miesięcy próbuję spłacić kredyt..i nie mogę z tym ruszyć..Tzn wysyłam co 14 dni pismo z prośbą o stosowny aneks żeby spłacić całość kredytu a 'santander' w ogóle nie raczy odpowiedzieć..
bensonhedges / 213.158.196.* / 2009-08-04 00:15
Ten bank jest w ogóle dziwny w swoich poczynaniach; nie tak dawno temu polikwidowali część swoich placówek i teraz jeżeli się chce coś załatwić, to pozostaje infolinia albo wymiana dokumentów przez pocztę. Oby jak najmniej takich banków było w tym kraju.
e-ryk / 79.186.237.* / 2008-10-20 18:05
zrobiłem stronkę o swojej przygodzie z Santander Consumer Bank.
Zapraszam do lektury zanim wejdziecie w bagno!

Ludzie - uczcie się na błędach innych!

Adres mam taki jak obsługa tego banku -

www.bankowe-dno.pl

pozdrówka

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: