Forum Polityka, aktualnościGospodarka

E-faktury: Korzyści i problemy

E-faktury: Korzyści i problemy

Money.pl / 2010-03-23 10:11
Komentarze do wiadomości: E-faktury: Korzyści i problemy.
Wyświetlaj:
Maciek843 / 89.68.249.* / 2014-04-25 21:50
Dla mnie e-faktura to same korzyści bez jakichkolwiek problemów. Nie rozumiem tej niechęci Polaków do tematu i dziwie się młodym przedsiębiorcom, że unikają mobilnych rozwiązań, gdyż w dobie wielkiego oszczędzania, akurat-e-fakturowanie jest tego wielkim przykładem. W swojej firmie wystawiam e-faktury korzystając z najlepszego wg. użytkowników Internetu systemu BizIn. Dzięki niemu nie tylko wystawię fakturę online, ale również skontroluję należności i zobowiązania, czy poprowadzę mobilnie magazyn.
Maciek843 / 89.68.249.* / 2014-04-25 21:50
Dla mnie e-faktura to same korzyści bez jakichkolwiek problemów. Nie rozumiem tej niechęci Polaków do tematu i dziwie się młodym przedsiębiorcom, że unikają mobilnych rozwiązań, gdyż w dobie wielkiego oszczędzania, akurat-e-fakturowanie jest tego wielkim przykładem. W swojej firmie wystawiam e-faktury korzystając z najlepszego wg. użytkowników Internetu systemu BizIn. Dzięki niemu nie tylko wystawię fakturę online, ale również skontroluję należności i zobowiązania, czy poprowadzę mobilnie magazyn.
fiedia / 87.105.190.* / 2010-03-23 10:11
Mam dobrą wiadomość dla przedsiębiorców używających do codziennej pracy narzędzi dostępnych w internecie. Po aktualizacji serwisu która ma nastąpić 27-go marca wfirma.pl udostępni narzędzie on-line do wystawiania i wysyłania faktur VAT w postaci elektronicznej tzw.e-faktur uwiarygodnionych bezpiecznym podpisem elektronicznym
fffggghhh / 83.4.243.* / 2010-06-29 10:51
Czy korzystanie z podpisu elektronicznego jest tansze? A co z FVAT wystawianymi w sklepie? Klient dostanie papier a księgowa dyskietkę?

Najnowsze wpisy