Forum Forum inwestycyjneFundusze

Ehh te fundy akcji!!

Ehh te fundy akcji!!

Fundator / 193.239.57.* / 2008-01-16 20:18
Witam!Może trochę by się uspokoić,może by poradzić się tych wielkich tego forum reszta wedle zasady kto pyta nie błądzi!Ale dziś nawet najlepsi maklerzy błądzą na naszej GPW więc chciałbym zapytać:mam trochę arki akcji i zrównoważonej od 2 latek,przegapiłem sprzedaż jednostek (jak większość)zostało mi ok 10 tys zysku ,straciłem ok 5 tys.i nie wiem czy sprzedawać??Wiem na pewno że zacznę kupować na granicy 2600(hi hi) pojutrze tylko zastanawiam się czy z nowego portfela czy ze sprzedaży tych funduszy.Ktoś podpowie??
Wyświetlaj:
miki3d / 2008-01-16 21:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ciężko o jednoznaczną odpowiedź. Na pewno będziesz miał kłopot ze spieniężeniem tego. TFI Arka ma jeszcze bardzo dużo akcji do wyprzedania za bezcen, aby wypłacić swoim klientom, co bedzie odsuwało w czasie odbicie. Na kupno jeszcze jest moim zdaniem za wcześnie, podaż z TFI jest gigantyczna.
Pilsener / 2008-01-16 21:32 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Akcji masz dość - ja bym czekał na odbicie - jest one wysoce prawdopodobne, już dziś popyt zaatakował. Gdy trochę odbije zmniejsz udział akcji w portfelu wg uznania (najlepiej pozbyć się całkowicie zrównoważonego), a gdy spadnie do 2600 to znowu kupuj.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy