Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

EKODOM - Kuźniki - ul. Pucka

EKODOM - Kuźniki - ul. Pucka

pile / 2013-07-16 14:05
Witam,

Mocno zainteresowałem się tą ofertą, lokalizacja świetna, standard również się taki wydaje .
Jednak przeglądając forum gazety.pl znalazłem wiele niepochlebnych opinii na temat poprzednich inwestycji tego dewelopera.
Przeglądając ich stronę internetową zauważyłem, że prawie wszystkie mieszkania dla tej inwestycji są dostępne.

czy ktoś ma trochę więcej informacji na temat tej inwestycji, poza tym co można znaleźć na stronie dewelopera ? Jakieś informację na temat tego Dewelopera ?
a może ktoś już kupił tam mieszkanie ?
Wyświetlaj:
robertolsikowy / 80.50.131.* / 2015-06-17 14:39
Ostrzegam przed tym deweloperem...ignorant, cwaniak.
123893 / 83.27.88.* / 2014-02-15 11:56
Wszędzie piszą jakieś bzdury wyssane z palca na temat tego developera. Może jakiś inny nazywał się podobnie.
W tej chili kupuję tam mieszkanie i dowiadywałam się sporo o tym developerze włącznie o wszystkich jego inwestycjach i co - ten developer wcześniej miał tylko 1 inwestycję! więc skąd tutaj mowa o wielu? Do tego ten developer zawsze buduje inwestycje ze środków własnych! Co się rzadko zdarza, a daje dużą dozę spokoju potencjalnym nabywcą. Jeśli chodzi o obsługę - zdaje się to być firma rodzinna więc nie mają jej na najwyższej jakości - ale z każdym da się dogadać i raczej nie robią z niczym problemu. Tak więc ludzie nie piszcie bzdur bo jak czytam później te opinie to ja naprawdę nie wiem skąd się one biorą...w szczególności to że niby ten developer miał ileś tam już inwestycji, które mają złe opinie.
bart789076 / 89.70.102.* / 2014-02-20 21:19
Potwierdzam slowa przyszlej sasiadki:-) Swietny kontakt z deweloperem, ludzkie i elastyczne podejscie do tematu.Mila atmosfera, czuje sie zaangazowanie nie wykreowane pezez trenerow sprzedazy tylko normalnych ludzi-i to na plus.Polecam! N

Najnowsze wpisy