Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Elektroniczna organizacja dokumentów - ArchiveIT

Elektroniczna organizacja dokumentów - ArchiveIT

C.A.R. Board / 83.16.192.* / 2009-09-01 10:30
Witam.
Stworzyliśmy program do sprawnego zarządzania dokumentami w firmie i domu. To czego możesz oczekiwać od ArchiveIT! to:

PORZĄDEK

Jeżeli masz dużo rachunków, faktur, czy umów do skatalogowania i lubisz porządek, to ArchiveIT! jest przeznaczony dla Ciebie.

Dzięki ArchiveIT! możesz zamienić tradycyjne dokumenty na postać cyfrową. Otrzymane w ten sposób elektroniczne wersje dokumentów, mogą być opisywane i umieszczane w e-bibliotece. Oryginały dokumentów trafiają do tradycyjnego archiwum biurowego a dalsza praca jest realizowana z użyciem ich elektronicznych wersji.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

ArchiveIT! jest prosty w obsłudze. Intuicyjne menu zapewni, że w ciągu chwili opanujesz ważne funkcje programu. Stworzyliśmy go dla wszystkich - nie dla specjalistów zajmujących się archiwizacją.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

ArchiveIT! to szybki dostęp do interesujących Cię dokumentów. Ich odnajdywane trwa chwilę. Wyszukiwanie dokumentów może odbywać się według wielu kryteriów, np. słowo kluczowe, data utworzenia, typ dokumentu, itp.
Co ważne, nie musisz wykonywać kilku kopii jednego dokumentu, aby wpiąć do różnych segregatorów. W elektronicznej postaci mogą znajdować się w kilku miejscach.

BEZPIECZEŃSTWO

ArchiveIT! dba o bezpieczeństwo Twoich dokumentów, chroniąc je przed niepowołanym dostępem lub zniszczeniem. Skopiowanie danych na trwałe nośniki danych zabezpiecza ważne dla Ciebie informacje przed skutkami zdarzeń losowych, takich jak np. zalanie, pożar.

WSPÓŁPRACA

Wersja z serwerem umożliwia utworzenie na komputerze wspólnej bazy danych, do której będą mogli się łączyć użytkownicy innych komputerów znajdujących się w Twojej sieci (wszyscy widzą te same dokumenty). Dzięki prawom dostępu zadecydujesz jakie uprawnienia będą mieli użytkownicy sieci lokalnej. Razem stworzycie szybciej i łatwiej bazę dokumentów w Twojej firmie.

============================================
Program ściągniesz z:
http://www.archiveit.pl/dwn/ArchiveIT3.1.2-Network-Full.exe
============================================
Strona domowa:
http://www.archiveit.pl/

Najnowsze wpisy