emeryt dorobi w domu

zeto_gie / 94.40.19.* / 2009-10-20 10:19
Dyspozycyjny emeryt, sprawnie posługujący się komputerem, mający stały dostęp do Internetu, przyjmie ciekawą i w pełni legalną pracę (np. przepisywanie tekstów, wpisywanie faktur, wypełnianie ankiet, itp.)
Oferty proszę kierować na adres: zeto_gie@wp.pl
Wyświetlaj:
poldek236 / 194.44.18.* / 2009-10-29 20:26
NeoBux (PayPal)

http://tnij.org/eqay

W skrócie co nam oferuje NeoBux: - ilość linków: ponad 4 (do wyklikania w sekcji View Advertisements) - za klika: - minimum do pierwszej wypłaty: 2$, próg każdej kolejnej wypłaty wzrasta o 1$ - czas na stronie reklamodawcy: 30 sekund - reklamy restartują się co 24h od godziny twojego zarejestrowania - czas oczekiwania na wypłatę: ~5 sekund! Poniżej zamieszczam poradnik swojego autorstwa
1.Aby zacząć zarabiać musimy mieć całkowicie darmowe konto w allpay lub paypal ( jest to system pozwalający przelewać pieniądze na konto internetowe, następnie gotówka jest przelewana na podany numer rachunku bankowego).
2. Następnie wchodzimy na stronę NeoBux. http://tnij.org/eqay Klikamy po prawej "Register Now ".
3. Wypełniamy formularz. Należy podać e-mail na którym jest zarejestrowany nasz aypal lub alertpay.. Po rejestracja będziemy widzieć formularz gdzie trzeba wpisać kod
który dostaniemy mail'em. BARDZO WAŻNE: Nie można zamknąć tej strony.
4.Otwieramy w nowej karcie naszą skrzynkę e-mail lub przez Outlook. Kopiujemy kody i odpowiednio wklejamy.
5.Logujemy się klikamy w View Advertisements , później na nazwę firmy klikamy w czerwoną kropeczkę i czekamy około 30 sekund.

http://tnij.org/eqay
baska24 / 2009-10-26 22:15
Maximum korzyści za minimum pracy! Poszukujemy osób do współpracy Nowoczesne narzędzie pracy,
http://www.inmarket24.pl
Barbara

Najnowsze wpisy