Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Euforia na WIG20 - pułapka?

Euforia na WIG20 - pułapka?

Money.pl / 2008-02-12 16:43
Komentarze do wiadomości: Euforia na WIG20 - pułapka?.
Wyświetlaj:
kusep / 84.234.41.* / 2008-02-13 17:01
Frma Buffetta proponuje 5 miliardów dolarów za przejęcie zobowiązań wartych 800 miliardów. Rozumiecie? Za 800 daje 5 :-) Wg mnie to świadczy o wielkiej tragedii tego rynku! Do tego chce kupić jedynie zobowiązania dotyczące obligacji komunalnych. Są jeszcze inne obligacje za które Buffet nie daje złamanego dolara. Łączna suma gwarantowanych obligacji to 2,4 biliona dolarów.
trolus / 2008-02-13 08:06 / portfel
Ambra chche inwestować w vódkę ze Wschodu obecny kurs 9.70. Warto kupić ???
cosiu / 2008-02-12 19:47
jestem dużo czytającym forumowiczem ale mało piszącym, zacznę jak zdoedę wiecej doswiadczenia, ale że dziś wigi poszły takj w góre to jestem w szoku, ciekawe czy jest jakas szansa na dalsze wzrosty czy jutro o tym zapomnimy przy realizacji zysków przez inwestorów? oby było na zielonym
ŚPIĄCY / 2008-02-12 18:15
uwaga do wszystkich inwestorów robimy zakupy do końca lutego 08 potem sprzedajemy do pażdziernika 08 paniali
jendrzej / 83.10.148.* / 2008-02-12 17:57
no to Gant sie rozpędza chyba nadszedł czas na niego! Kupować??
zalamany / 83.6.212.* / 2008-02-12 16:44
"Z zakupami warto poczekać jeszcze do jutra lub przynajmniej do końcówki dzisiejszej sesji."
no to teraz dali ciała
a jutro na samym otwarciu bedzie +2,4% i wtedy kupujcie :)
mkk / 83.26.99.* / 2008-02-12 17:11
Dokładnie, jutro rano jak na otwarciu będzie np. +2,4 % to bvedzie sie opłacało , ale sprzedawać a nie kupować. Skąd ci ludzie co komentują giełde biora takie mądrości. Wiadomo że po kilku sesjach w góre musi przyjść przynajmniej lekka korekta.
djgpp / 2008-02-12 19:05
Ja sprzedałem dzisiaj. Mam nadzieję odkupić za kilka dni jak znowu zacznie spadać.
załamny / 83.6.248.* / 2008-02-13 00:05
nie kupisz już po takiej cenie co szprzedałes obiecuje, chyba ze sprzedałes dzis w szczycie
to próbuj pod koniec sesji ale nie ręcze ze jutro byśnie kupił taniej ale jeśli kupisz to przetrzymaj do piątku
a jeśli nie trafełem to mnie tu zbluzgaj ...w piątkowym komętarzem :)
giełda rośnie może analitycy tego nie widzą ...
ale ja widze
djgpp / 2008-02-13 08:32
Sprzedałem moją spółkę o 0,07% mniej mniej niż się zamknęła. Mogłem w trakcie sesji za więcej bo były wahania, ale nikt nie jest jasnowidzem. Dziś pewnie otworzy się na plusie, ale od kilku dni były wzrosty i takich jak ja jest więcej, wiec mam nadzieję, że realizacja zysków ściągnie ją w dół. Nie dziś to jutro lub w piątek.

Bluzgał nikogo nie będę :) bo komentarze są tylko do czytania.

Pozdrawiam.
Paweł.Satalecki / 2008-02-12 18:13 / Analityk Money.pl
Sam Pan sobie odpowiedział - z mądrości ludu:)
cwwwaniak / 2008-02-12 16:43 / portfel
Coś te wróżby Pana Staleckiego tak średnio sie sprawdzają... Dobrze, że po pułapce w tytule postwawił znak zapytania :)
Paweł.Satalecki / 2008-02-12 16:47 / Analityk Money.pl
A zaraz wróżby - ma dawać do myślenia:)

Pozdrawiam!
taki tam rolnik / 83.21.220.* / 2008-02-12 17:39
Tak ... ach te papierowe prosperity...

raz wskakiwac... raz wyskakiwac!!! do latających : uwaga na druty... dla wskakujacych uwaga pociag "pedzi"... dla wyskakujacych hm... papier to tylko papier zwlaszcza ten fiducjarny...
po co nakrecacie artykulami ludzi nie majacych podstaw "co widac, a czego nie widac"?
Paweł.Satalecki / 2008-02-12 18:12 / Analityk Money.pl
Rozumiem (chyba) co ma Pan na myśli, ale giełda jest bardzo zmiennym rynkiem. Nie wyobrażam sobie, że można w dobie tak szybko zmieniających się warunków otoczenia mieć stałe (na siłę) zdanie. Oczywiście zgadzam się, że swoje zdanie trzeba mieć i nie pędzić "za stadem", jednakże opinie, że zdanie raz wyrażone musi być już aktualne do niewiadomodokąd, uważam za błędne.

Pozdrawiam!
cwwwaniak / 2008-02-12 21:26 / portfel
Co do tego "pędzenia za stadem" to różnie się można odnieść. Nie mam dużego doświadczenia w inwestowaniu, ale w swojej krótkiej praktyce z giełdą próbowałem właśnie iść pod prąd i muszę się przyznać, że daleko nie zaszedłem :) ...może akurat trafiłem na takie czasy. Planuje teraz zmienić strategie i wchodzić tam gdzie kupują, oczywiście nie w ciemno i nie bez rozeznania.... No zobaczymy jak to będzie, człowiek się uczy całe życie - oby nie na błędach zawsze :) pozdrawiam...
;-) / 87.207.90.* / 2008-02-12 18:20
Zależy o którym cyklu Pan pisze. Jeśli o ruchach dziennych lub kilkudniowych to i owszem. Ja natomiast kupuję akcje, gdy zaczyna się hossa (zawsze po zaobserwowaniu i ugruntowaniu tego ruchu). Do tego czasu będę twierdził, że mamy bessę nawet, gdyby jutro urosło następne +5%.
Wyrazy szacunku za fakt, iż jako jeden z niewielu odniósł się Pan do komentarzy. Przeważnie ludzie piszą "w powietrze".
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy