Forum Forum inwestycyjneForex

EUR coraz bliżej historycznego szczytu

EUR coraz bliżej historycznego szczytu

skomentuj
Wyświetlaj:
Szybi / 2009-02-16 18:20
Tak sie zastanawiam (może to nierealny pomysł) czy zamiast pleśc bzdury o unieważnieniu opcji rzad i NBP nie mogły przeprowadzić interwencji walutowej gdy złoty był na poziomie 4,40 co wygenerowało by pierwszy techniczny sygnał kupna złotego i mogło pozolić przedsiebiorstwom rozliczyc i pozamykać opcje na poziomie powiedzmy 4-4,20. Tak sie nie stało i teraz widać że kurs bedzie tak długo ciągniety aż foirmy zaczną masowo ogłaszać upadłośc i zamykać transakcje po 5 zł lub wyżej. O co chodzi oczywiście JP moragnowi i innym amerykańskim dostarczycielom opcji. NBP TYLKO INTERESUJE INFLACJA, KURS WALUTOWY WCALE :(
aaaa4 / 83.7.126.* / 2009-02-16 21:16
Co tam firmy. Kredytobiorców , którzy naiwnie łamali zasadę , że kredyt należy brać w walucie w jakiej się zarabia, tych dopiero banki podoją , oj podoją.
ba / 83.7.126.* / 2009-02-16 21:20
A wszystko dzięki głupocie NBP. Jak można było bezkarnie mniemać ,że można mieć w pełni wymienialny, równoprawny z innymi walutami pieniądz, a równocześnie mieć tak gigantyczne różnice oprocentowania w stosunku do innych walut.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy