Forum Forum inwestycyjneForex

EUR/PLN szansa na wzrost?

EUR/PLN szansa na wzrost?

kamka / 2007-10-27 12:43
mam pytanie do specjalistów- czy istnieje jeszcze jakaś szansa , że kurs euro w najbliższym czasie się uspokoi i przestanie spadać, lub nawet odbije się od dna? jest to dla mnie istotna informacja, gdyż niedawno wróciłam z Hiszpanii i zarobione euro chciałbym wymienic na nasza rodzima walutę, a tu z dnia na dzień kurs coraz mniej zadowalający. Myślicie, że nie warto czekać i wymieniać teraz (za marne 3,58), czy jeszcze trochę poczekać na osłabienie złotóki (o ile jest takowe jeszcze możliwe)? z góry bardzo dziekuję.
Wyświetlaj:
wojciechjozwiak / 2007-12-13 02:03
Mam ten sam dylemat. Od ponad dwóch lat pracuję w Irlandii i od tego czasu obserwuję spadkowy kurs euro. Jeszcze rok temu myślałem, że 3,75 - 3,80 zł za 1 euro jest mało zadowalające. Dzisiaj byłbym bardzo zadowolony z tego kursu. Złoty jest coraz mocniejszy robiąc jeden krok do tyłu, a potem dwa do przodu. Nie zdziwię się jeśli za rok za 1 euro otrzymamy tylko 3,50 zł albo mniej. Umacnianie się polskiej gospodarki jest korzystne dla wszystkich osób zarabiających w złotych, ale nie koniecznie dla tych którzy zarabiają w euro. Zwłaszcza gdy spłacają oni kredyty zaciągnięte w złotówkach. Sądzę, że tendencja spadkowa będzie się nadal utrzyywać. Jeśli się mylę, proszę mnie wyprowadzić z błędu :)
Żaneta / 193.239.244.* / 2007-12-19 22:49
Mam pytanko do kogoś ktosie zna w miarę na tendencji euro.Mianowicie chodzi mi o to czy uważacie że w ciągu dajmy na to dwóch dni euro jest w stanie spaść czy nie??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy