Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Euro 2012: Polacy planują, Ukraińcy budują

Euro 2012: Polacy planują, Ukraińcy budują

Money.pl / 2007-10-05 14:56
Komentarze do wiadomości: Euro 2012: Polacy planują, Ukraińcy budują.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.95.* / 2007-10-05 17:03
Nie widzę w tym nic nowego... Niektórzy Ukraińcy nawet z własnej kieszeni... "Biedny kraj - bogaci ludzie"...
Bodek2 / 80.68.236.* / 2007-10-05 14:58
Przykre, ale jakoś mnie to nie dziwi. Co Polak sądzi o sobie, a jak się zachowuje widać jak spotyka się Polaków za granicą. Wstyd.
tompot / 2007-10-05 17:50 / portfel / Bywalec forum
Mów za siebie. Ja nie rozumiem tego oczerniania Polaków przez nas samych. Byłem w USA i nie zauważyłem, żeby Polacy jakoś specjalnie róznili sie od innych nacji. Owszem są oszuści i cwaniacy ale są też uczciwi i ciężko pracujący - przy czym nie uważam żebyśmy odbiegali pod tym względem o innych narodów.
rydzek / 2007-10-05 15:40
przyznaje racje w 100%. tylko mozna sie wstydzic i za euro i za cydownie zachowjacych sie roadkow na calym globie ;/
coś / 83.3.28.* / 2007-10-05 16:38
przykre to słowa, ale niestety prawdziwe: Polak to świnia. Krótko opowiem Wam historie mojej siostry.
W ubiegłym roku załatwiła sobie pracę przez zarejestrowane biuro pracy w Grecji. Miała pracować w hotelarstwie. Po załatwieniu wszystkich formalności pojechała do Aten, gdzie odebrała ją Polka, pracująca w tym biurze. Ulokowała ją w hotelu, bez ciepłej wody, w pokojach kilkunastoosobowych za 20Euro dziennie. Czekała tam dwa tygodnie, a pracy jak nie było, tak nie bylo. Wreszcie zjawił się jakiś Polak i mówi, że ma dla niej pracę, ale na wyspie. Miała się spakować i z nim iść. Gdy zaszli do portu, kupił jej bilet , siłą ograbił z reszty pieniędzy (było tego ok. 300E) i uciekł. Jedyne szczęście, że w tym czasie udało nam się do niej dodzwonić i namówić załamaną dziewczynę do opuszczenia promu. Nie mając grosza przy duszy, głodna i załamana miotała się całą noc po Atenach. Na drugi dzień rano dowiedziała się o polskim kościele na ul. Michała Wody. Udała się tam licząc na pomoc, lub chociaż szklankę herbaty. Niestety, srogo się zawiodła. Księżulek - Polak zaproponował jej tylko hotel za 30E i dał mapkę Aten wyciętą z gazety.
Przy pomocy biura podrózy z Wałbrzycha, udało nam się przesłać pieniądze na przeżycie i powrot do domu.
Polacy za granicą to złodzieje, kombinatorzy i cwaniacy, ktorzy bez żadnych skrupułów są w stanie ograbić cie z reszty pieniedzy i honoru. To co o nas piszą i mówią inni, to 100% prawda. Gdy jestem za granicą, Polaków wystrzegam się jak najgorszej zarazy, nie ufam im jak najgorszemu wrogowi.
Za chwile napiszecie, że nie wszyscy tacy są. Oczywiście, ale ta garstka zwyrodnialców ciężko pracuje na opinię o nas.
Realista / 193.108.177.* / 2007-10-05 14:56
Może warto wziąć pod uwagę stadion w Mielcu. Posiadał niegdyś najlep[szą nawierzchnię, mecze naszej kadry również tu miały miejsce. Obecnie stadion mógłby zostać wyremontowany PO STOSUNKOWO NIEDUŻYCH KOSZTACH lub jako Mieszkańcy pasjonujący się piłkją nożną jesteśmy zainteresowani nowym, SUPERNOWOCZESNYM OBIEKTEM. Zapraszam !!!!!
Realista / 193.108.177.* / 2007-10-05 15:44
Bodek i Rydzek : Panowie nie generalizujmy, a mówmy za siebie. Każdy sobą coś prezaentuje, mniej czy więcej. Nie sądzę, ze mówicie w swoim imieniu....prawda?
Poza tym, nawet jesli tak jest, bedzie lepiej, ale tylko, gdy kazdy zajmie się sobą i będzie reprezentował siebie ;)

Najnowsze wpisy