Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Europa nie lubi Łukaszenki i cyberterroryzmu

Europa nie lubi Łukaszenki i cyberterroryzmu

George / .* / 2005-05-18 09:35
Komentarze do wiadomości: Europa nie lubi Łukaszenki i cyberterroryzmu.
Wyświetlaj:
Mocno wkurzony / .* / 2005-05-21 16:12
Z tego gadania i tak poza papką medialną pewnie nic nie wyniknie, więc po co paraliżuje się na kilka dni największą wieś polski. Obawiam się że całkowity koszt tej imprezy wielokrotnie przekracza jej sensowność. Na przyszłość mogę zupełnie gratis udostępnić około 4 ha ziemi w totalnym zadupiu niedaleko Warszawy i pewnie taniej będzie zbudować tam infrastrukturę za 3 dni to wszystko buldożerem ... Przecież mieszkańcy W-wy też chyba mają prawo żyć jak ludzie. Paraliż miasta był totalny a nasi wspaniali policjanci z drogówki poza radarami i szerokimi kieszeniami to już nie mają nic. Zamiast oznaczeń, znków, tablic itd machali gołymi łapami na kierowców, którzy musieli się domyślać, że tędy "nielzja". PS chciałbym zobaczyć statystykę wypadków drogowych w obrębie W-wy w tych dniach pradopodobnie absolutny rekord.
George / .* / 2005-05-18 09:35
Chłopcy spędzą kilka przyjemnych dni w Warszawie, pogadają, zwiedzą miasto i rozjadą się do domów. Przecież psa z kulawą nogą, pomijając oczywiście uczestników szczytu, nie interesuje, co tam uchwalą, jakie stanowisko wypracują czy jaki raport napiszą. To są zwykłe darmozjady, za które my, podatnicy, musimy płacić.
silver / .* / 2005-05-18 09:39
A nie chodzi tylko reklame miasta? Przyjmujac, ze ta celowa byla nieudolna, to moze nieswiadoma sie udala. Pokazali Warsaw Summit we wszystkich telewizjach, trzeba sie cieszyc. :)Co prawda walorow turystycznych tu nie widze. ;)

Najnowsze wpisy