Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Europejczycy znowu dają pretekst niedźwiedziom

Europejczycy znowu dają pretekst niedźwiedziom

skomentuj
Wyświetlaj:
erplew / 188.47.136.* / 2010-11-17 09:23
może ktoś szykuje już korektę by wyjść z bańki na złocie i wejść w rynek akcji. ostatnio cenę złota rozgrzała informacja o wprowadzeniu parytetu złota, przecież to bzdura, do złota już nie wrócimy. trzeba więc ze złota wyjść i co dalej?
zeb11 / 89.77.182.* / 2010-11-17 21:20
Po decyzji FED o pobudzeniu gospodarki za 600 mld które będzie polegało na na wykupie akcji i obligacji od drobnych akcjonariuszy (bo tylko oni gwarantują że pieniądze te trafią na rynek a nie zostaną zainwestowane w inne instrumenty giełda skazana jest na wzrosty. Jednak wzrosty nie zachęcają drobnych akcjonariuszy do sprzedaży akcji lecz do ich trzymania więc FED będzie cyklicznie wywoływał kontrolowane 5%-10% spadki na giełdzie po czym sytuacja będzie wracała do normy czyli dalszych wzrostów. Tak więc jest po pierwszej kontrolowanej korekcie i koniec spadków na ten tydzień, do piątku wzrosty.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy