FA zagraniczne??

sliwek21 / 2007-11-15 13:08
Rozważam możliwosć zakupu subfunduszu akcji UniFundusze FIO Subfundusz UniSektor Nieruchomości: Nowa Europa, który inwestuje w rynki budowlane Czechy, Słowacja, Węgry, Turcja, Rosja, Austria. Czy ktoś wie czy rynki te mają jeszcze perspektywe rozwoju w tej branży?? Jakie jeszcze polecacie fundusze zagraniczne, oprócz WIOF?? Dzięki za odp.
Wyświetlaj:
cortez / 2007-11-15 23:55 / Bywalec forum
Różne słyszałem opinie na temat rynku nieruchomości w Nowej Europie. Na pewno do naszego poziomu jeszcze im daleko, a więc tu jest szansa, że jeszcze się tam da zarobić na tym sektorze. Fundusz, w który chcesz zainwestować jest pod parasolem, a więc w razie czego jest gdzie zmieniać bez podatku. Ja bym zaryzykował.
sliwek21 / 2007-11-16 11:10
Dzięki wam wielkie za porade, przemyśle to jeszcze, ale jeżeli tak wygląda sytuacja to chyba jednak zaryzykuje. Pozdro
miki3d / 2007-11-16 11:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie spodziewaj się wzrostów o 100% rocznie. Ale dla dywersyfikacji taka pozycja w portfelu jest cenna.
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-15 19:05 / portfel
Oczywiście że mają tam zaczyna się to co u nas trwa od 3 lat.I wyniki będa coraz lepsze...Warto inwestowac w te fundusze tej kategorii ale ja wybrałbym KBC Dalekowschodzni lub Skarbiec...pozdro

Brzeziński Inwestycje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy