Forum Forum podatkoweVAT

faktura gdzie VAT nie podlega czy 22% ?

faktura gdzie VAT nie podlega czy 22% ?

skomentuj
szatsi / 2008-10-08 14:34
Witam,
Prosze o informacje jaki VAT powinnam uzyc na fakturze 22% czy fakture gdzie VAT nie podlega? Pytanie kieruje dlatego iz firma z Tajwanu chce abym na terenie polski (bez miejsca wyznaczonego) swiadczyla uslugi doradztwa w zakresie sprzetu komputerowego (PKWiU 72.1),w zakresie badan i analiz technicznych(PKWiU74.3),czyli wykrycie usterki i wyslanie raportu na tajwan, oraz miesieczna fv bedzie wystawiana na Tajwan.
Z dwoch roznych zrodel otrzymalam dwie rozne odpowiedzi!
Moze ktos ma podobne doswiadczenia i moze mi podpowiedziec,
Kierowalam sie art.27 ust.4
skomentuj

Najnowsze wpisy